Без QR коду• 16 декабря 2022
Подарунок для дівчинки 11 років. Що порадите? Творча спокійна дитина
Подарунок сюрприз, тому напряму питати не можу)
Хлопаю ресницами• 16 декабря 2022
Картина по номерах, алмазна мозаіка, картина в техніці ізонитка, маркери, настолка (зараз стільки захоплюючих!)
Фокус-Покус• 16 декабря 2022
Мені здається, що зараз стільки всього для творчості, що можно розгубитися
Тому, напевне, необхідно знати, що саме дитини любить робити )
Діапазон дуже великий : від ліпки до епоксидної смоли)
Идеальная оптимистка• 16 декабря 2022
Набір парфюмера, або самостійно змішувати ефіри, щоб отримувати нові аромати
Дикая Роза• 16 декабря 2022
Все заложить від суми на яку ви розраховуєте.
Моя донька 11 років хоче новий планшет , бо малює на ньому і хоче на графічні курси по малюнку, я бачу в цьому перспективи. Далі вона малює фарбами акриловими, це цікаво бистро сохне відрізняється від акварелі і гуаші, можно малювати на холсті, картини по номерам не любить.
Подарунки сюрпризи не заїзди доречні, краще подарувати потрібну річ.
Не за Будка• 16 декабря 2022
А чем все-таки больше увлекается? Творчество очень растяжимое понятие
Например в 6-7 лет моя увлекалась термо мозаикой
В 8-9 - термопистолет и клеила кучу всего из фоамирана. Лепила из легкого пластилина. Шила игрушки из наборов
Сейчас 10 - шьет куклам, радуется новым наборам - разные кусочки ткани 20×30см (велюр, сеточка, блестящие всякие, флис, мех), покупала еще набор ниток/иголок/наперсток, в общем все для шитья.
Для рисования тоже - маркерами можно рисовать, акварель, гуашь и тд.
Моя например только линеры и маркеры признает, краски бы не поняла в подарок