Девочки, кто каких блогеров любит смотреть? на кого подписаны? смотрела раньше так называемых "шваброблогеров". Об уюте, организации и тд, такие себе лайфстайл.
Но все они из Росии(((( после войны меня бесить начали, а из Украины подобных блогеров найти не могу(
Еще интересуют какие то фудканалы, рецепты и тд Кому какие нравятся?
mmi583@mail.ru• 16 декабря 2022
Ответ дляМдаа
і я теж його дивлюсь, незнаю як в нього вистачає стільки терпіння на оте все..
я іноді перемотую, коли взагалі не в моготу. але дзвінки з родичами дивлюсь і ще раз переконуюсь, які вони всі там ..обнуті.
mmi583@mail.ru• 16 декабря 2022
Ответ дляМдаа
ми нє интересуемся палітікай
зато палітіка інтєрєсується імі. НАйбільшу огиду в мене викликали дві особини жіночої статі рашистів. Одна вила як припадошна, що мобілізований син в полоні. Чого ти сука не вила на вокзалі коли його відправляла чи під воєнкоматом, щоб його на ту війну не пустити. І друга, з хамством, що вчорв вона зі своїм синочком-вбивцею ввечері розмовляла, він не може бути в полоні, а ви українці всіх завжди розводите. А синок сидить в шоці від мамашки, бо він не дзвонив, а хтось з кгбшників проводив роботу.
Ответ дляmmi583@mail.ru
так пам*ятаю, ще без зубів жіночка була, кричала плакала. Корчать з себе жертву...