Четырёхсторонний скотч• 17 декабря 2022

Дівчата, що можна подарувати батькам на новий рік?

Бюджет 1500-2000 грн. Можливо щось від українських виробників? Поділіться ідеями будь ласка.
Пончик Солнечный• 17 декабря 2022
Кошик з сирами-ковбасами

ВыФсеВрете• 17 декабря 2022
А какой возраст родителей?
автор Четырёхсторонний скотч • 17 декабря 2022
Ответ дляВыФсеВрете
А какой возраст родителей?
60 років
Скокмоно - стокнуно• 17 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
60 років
Календар на 2023р. ’з Україною в сердці’
Кудряшка Сью• 17 декабря 2022
Павербанк
ВыФсеВрете• 17 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
60 років
У меня, например, поломался тонометр. Была бы рада получить его в подарок, но пришлось самой покупать новый.
Своим подарю по полотенцу, чашке, мама еще сковородку выбрала маленькую.
А, еще лампу и выключатель на батарейках))
Железная тетя• 17 декабря 2022
Термобілизна, теплі піжами, гірлянди або настільні лампи і батарейки до них, електропростирадла, павери.
ЛюбимаЯНЬ• 17 декабря 2022
Теплое поздравление)

Мне 63, если что
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Теплое поздравление)

Мне 63, если что
А що саме Ви маєте на увазі під теплим привітанням?

Ответ дляЖелезная тетя
Думаю про настільні лампи на батарейках або акамуляторах.
І була думка про радіо. Коли світло пропадає, мама навіть останні новини не знає. Дуже маленьке село.
Железная тетя• 17 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Да, теж класна штука, ми самі з чоловіком слухаємо, колись стало у нагоді після масованого обстрілу, коли не було світла і інтернету, то хоч про відбій тривоги дізналися (а нам саме кота треба було до ветеринара нести, клініка під час тривоги не працює).
alMira05• 17 декабря 2022
лампу с зарядкой
Стопясят раз обсуждала• 17 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
60 років
Я готую кошик вкусняшок- ікра, брі, ананас, салямі, шампанське, цукерки.., мамі косметику, татові одеколон. Якусь свічку ще красиву ароматичну.
тянитолкайка• 17 декабря 2022
шось тепленьке - плед, піжаму