Зубная фея• 17 декабря 2022
Посварилась із чоловіком, а точніше він зі мною. Як вчинити?
Ситуація дурна. Я його випадково під час сексу дряпнула зубом по інтимному місцю. Зразу вибачилася, тому що сама злякалася, що заподіяла йому такі неприємні відчуття. Такої злості в очах я в нього ніколи ще не бачила. Він почав звинувачувати, що я зробила це навмисне, моїм вибаченням не вірить і взагалі, якщо я ще раз так зроблю, то взагалі на розлучення подасть. Так співпало, що ці вихідні з нами проводить його маленька дочка і він перекрутив так, що я це зробила навмисне, тому що мені в глибині душі не подобається, що вона до нас приходить. Це категорично не так. Його дочку я сприймаю як свою дитину, проводжу з нею багато часу, ніколи не відмовляю їй у грі, не сварю, навіть коли і треба б було і взагалі відношуся максимально по материнськи. Мене його слова дуже образили, але я нічого не сказала, просто ще раз вибачилася і запевнила, що зробила це не навмисне, так як я відчуваю себе трохи скуто, коли приходить дитина, боюся зробити лишній звук щоби не збудити її, а чоловік ще й повну темряву зробив в той момент і вже був трохи роздратований через те, що довго вкладали дитину спати і вона ще і не слухалася. Як мені мудро вчинити в такому випадку- відпустити ситуацію і дати час, так як я вже вибачилася, пояснила, що мені було не дуже комфортно і я ненавмисне або спробувати ще раз поговорити?
волосатое стекло• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Мені так і здалося, що спеціально. Мені взагалі здається, що він шукає до чого причепитися до мене, коли приходить його дочка. Я до неї відношуся гарно, але мабуть в його розумінні має бути щось не так
Запретите его дочке приходить к вам в гости.
Пусть встречаются на нейтральной территории, раз на то пошло.
Скажите, что она вас напрягает дома
Лама_мама• 17 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
Скажите, что она вас напрягает дома
Это сейчас мода такая, говорить друг другу гадости? Автор вроде написала, что дело не в ребёнке. Пусть решают проблемы как взрослые люди. Зачем вести себя как склочная баба и сочинять небылицы?
Зубная фея
• 17 декабря 2022
Ответ дляЛама_мама
Автор, ребёнка бывшему мужу отдают не для того, чтобы с ним играла новая жена. Отправляйте их в парк, игровые комнаты - пусть проводит время и уделяет отцовское внимание самостоятельно, не перекладываясь на вас свои проблемы.
Вами действительно манипулируют и навязывают чувство вины. То, что он озвучил вслух - творится в его голове. Представляете, что он на самом деле о вас думает?
Від цього мені стало так неприємно і страшно, особливо неприємні звинувачення, що щоразу як призодить його дитина я щось влаштовую, хоча це не так. Раніше я пропонувала, що можу залишатися з дитиною, але тепер бачу, що ні. Вже і так на голову залізли
волосатое стекло• 17 декабря 2022
Ответ дляЛама_мама
Потому что ее муж уже ведет себя как склочная баба)
Если автор будет любезничать с ним, то он еще не раз насрет ей на голову, придумает к чему придраться)
Агрессивных людей нужно ставить на место всегда и ничего им не объяснять
Лама_мама• 17 декабря 2022
Ответ дляволосатое стекло
Ну так зачем же в этом уподобляться мужу? Судя по ответам автора, ей на данный момент не присущи ни склочность, ни злобность характера.
С мужем на данном этапе можно спокойно поговорить и расставить границы. Объяснить, что для ребёнка она делает максимум. Если автору что-нибудь не понравится, она обязательно скажет, а не будет мстить во время интима. И если подозрительные обвинения продолжаться в ее адрес, она не будет больше принимать активного участия в воспитании его же ребёнка
Зубная фея
• 17 декабря 2022
Ответ дляЛама_мама
Дякую. Я теж дійшла до такого висновку вибудувала такий самий діалог в голові. Це мені здається найкращий вихід.
Лама_мама• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Не расстраивайтесь. Возможно это у мужа разовая акция - надумал себе чего-то и сорвался на вас. Спокойно объясните своё поведение и что вам неприятно слушать незаслуженные обвинения в свой адрес. Если похожее повторится - значит «в тихом омуте черти водятся»
Зубная фея
• 17 декабря 2022
Образливо, що намагаюся поговорити з чоловіком, а він говорить, що це все виправдання і я тільки драму створюю
ВЫВсеВрете• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Дитину віддають, щоб вона час із батьком провела, а не з чужою тіткою. Яке залишатися з нею? Не може вигулювати, хай не бере в ті дні.
А то розлучитесь, а субота у вас лишиться батьківським днем замість нього.
Спрбуйте не чужу дитину няньчити у вільний час, а погуляти з подругами, сходити на манікюр, повчити англійську.
Обєктивно ви ДУЖЕ перестаралися.
ВЫВсеВрете• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Забийте. Фокус на себе. Для чого ви сотий раз намагаєтеся пояснити те, що він і так прекрасно знає, але у нього ціль загнати вас під плінтус (сорі). І в нього виходить...
Зубная фея
• 17 декабря 2022
І ще як намагаюся просто говорити з чоловіком, він мені шипить, що я починаю сварку. Хоча я говорю абсолютно спокійним тоном поки дитина дивиться мультик в іншій кімнаті. Він мені говорить, що для дитини це здаватиметься сваркою, це просто жах. І кожен раз він знаходить щось нове, коли призодить мала. Мені здається, що я ходжу по яєчній шкаралупі
Пургену мне• 17 декабря 2022
Ответ дляЗубная фея
Уходите по своим делам, занимайтесь собой, а он пусть ребенком своим
Зубная фея
• 17 декабря 2022
Тут хтось із дівчат слушно зазначив, що може чоловіка дратує власна дитина. Так от сьогодні спостерігала і думаю, що так і є. Мала захворіла і він цілий день ходить зі словами «це будуть нікчемні вихідні». Я йому кажу, що вона не винна в тому, що так сталося, ну полікуємо ми її і все. Потім мамі передамо. А ще так як я більш грайлива і більш активно можу гратися з дитиною, він ревнує. Я пропонувала раніше йому більше часу проводити з нею на одинці. Спочатку він не хотів, а тепер видає цю ідею як свою і каже мені «ти більш грайлива, а я в неї тепер на другому плані і мені не хочеться втрачати з нею зв’язок» і в той же самий час, коли я залишаю їх вдвох в кімнаті і роблю свої справи «ти не хочеш з нами час проводити». Короче пора встановити межі і йому дійсно більше часу приділяти дитині один на один.