Я верю, что наши их ни за что не пропустят, но наверно страшно будет. Хоть бы они не пошли..
Результат:
вже голосів:
162 (38.21%)
Останусь дома
143 (33.73%)
Они не сунутся
119 (28.07%)
Пережду в другом городе
Wendy Rhoades• 17 декабря 2022
Ответ дляAna-0ae3
Ну жалко материться нельзя ,блин
ой не, нельзя)
забанят...но можно только порадоваться, когда такие вот люди сами хотят уехать.
Это же хорошо, и даже лучше, если именно в рф, так им и надо
Ми в Ірпіні. Якщо попруть тією ж дорогою, то в той же день берем речі і їдемо до батьків у Київ, якщо не будуть ходити маршрутки - підемо пішки.
Дуже жалкую, що не встигла довчитися на курсах, отримати права і купити машину.
Я не дуже вірю, що вони зможуть дійти сюди вдруге, але ризикувати не буду.
Ответ дляeltiempo
Отож. Я в Гостомелі, тому теж якщо що, то планую їхати в Київ. Але думаю, що питання автора було як раз для тих, хто в Києві.
Одяг та сумки• 17 декабря 2022
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
риба шукаэ а криса тікаэ - вибачте без образ - але такк созвучно
Vlada-Maria• 17 декабря 2022
Ответ дляiryna _b
Да, он самый короткий к Киеву.
А смисл? Якщо полізуть, то хіба на західну, в цьому є логіка. Там і Придністров’я недалеко
Vlada-Maria• 17 декабря 2022
Ответ дляiryna _b
ЗУ? Там ліс і болота, сенс туой йдти. Може хіба через лівобережну сторону ще
Сенс якраз є, і не всюди болота, на жаль
Vlada-Maria• 17 декабря 2022
Ответ дляРуда Сова
Реально завтра куплю фарша и нажарю дерунов с мясом
І меня захотілось))) фарш є в холодильнику, буду завтра жарити)))
Vlada-Maria• 17 декабря 2022
Ответ дляСтрекоза любви
Дівчата, на мою думку, краще бути готовим до найгіршого варіанту. Підготувати, продумати можливі шляхи на випадок наступу. Навіть, якщо він і буде з вірогідністю 1%.
Vlada-Maria• 18 декабря 2022
Ответ дляklycha
Класно. Таких треба в рашку відправляти жити. Все одно під яким прапором.
так не хочуть такі акакаяразнічні ждуни чогось в рашку. Всіма правдами-неправдами пролазять в Європу, прикрившись українським паспортом
Vlada-Maria• 18 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Оп! А ось у руснявих наративів підвезли. Не пройде, мілочка, ваше ’війна між політиками’. Ґвалтують, вбивають, катують, руйнують не політики, а російці, ті ваші знайомі, діти ваших родичів, чоловіки ваших подруг.
+1000000000000, я це з самого початку казала. коли тут заливали про ’путін вінават, пропаганда...’ Вбивая, гвалтує. мародерить не путін, а конкретний русскій ванька. Крадені речами користується конкретна русская манька, речі вбитих українських дітей носить з подачі батьків конкретний русскій виплодок, який виросте таким же, якщо не гіршим. Не путін їх зробив такими, це суче плем’я само виплекало путіна.