Ручки-Крючки• 17 декабря 2022
"Таємна історія". Хто читав, зайдіть.
Ажіотаж розбурхав мою цікавість. Читаю зараз цю книгу і не можу дочитати.... 🤪
Просто скажіть, їх всіх викриють?
Мені таааак нудноооооо і кидати не хочу :(
Просто скажіть, їх всіх викриють?
Пупуговка• 17 декабря 2022
Читала, але не пам´ятаю. Відчуття мерзоти тільки було. І огиди. ’Щегол’ більше сподобалась.
Ручки-Крючки
• 17 декабря 2022
Ответ дляПупуговка
Дякую.
І мені не йде.... Дивні в мене відчуття....
’Щиголь’ і починати не буду, не мій автор
Пупуговка• 17 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую.
В кінці книга більш динамічна. Мені дуже тяжко йшла, але я не пожалкувала, що дочитала їх.
Лама_мама• 17 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую.
Я Щегла честно дочитала, но такое оно нудное, если честно. У этого автора хвалят роман Маленький друг, хотя по некоторым рецензиям тоже длинно и уныло
Ручки-Крючки
• 17 декабря 2022
Ответ дляЛама_мама
Дякую.
Не розумію цього ажіотажу
Добре, що я її не купувала, читаю електронну.
Не розумію цього ажіотажу
Лама_мама• 17 декабря 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую.
Не розумію цього ажіотажу
Я тоже стараюсь электронные версии читать, один раз купила с дуру Хроники раздолбая Павла Санаева, тот же автор, что и нашумевшие Похороните меня за плинтусом. Редкостная бредятина.
Мелочунь• 17 января 2023
Это где они сначала по лесу скакали, а потом товарища грохнули?
Не раскроют, но закончат они все не оч. хорошо. Чувство вины и т.д., один вроде покончит с собой.
Давно читала.
Ручки-Крючки
• 17 января 2023
Ответ дляМелочунь
Давно читала.
Дякую, вже дочитала 🤪