Первая леди колхоза• 17 декабря 2022
Чи можна повернути ялинкову гірлянду?
В приміщенні торгового центру (окрема стійка при вході) сьогодні купили ялинкову світлодіодну гірлянду. Розраховували, що будемо освітлювати кімнату при виникненні світла, про що і продавчині сказали. Купили. Вона дає мінімум світла. Свічка й то горить яскравіше. Чи можна повернути ? Чеків вони не дають. Це їх постійне місце у цьому ТЦ. (Розмову могли запам´ятати, оскільки говорили про акумуляторні батарейки, запам´ятати як покупця)......
Челюскина• 17 декабря 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Нет чека. И нет возврата
Відсутність чека не є причиною неповернення чи обміну товарів. 100 разів повертала і на ринку в тому числі.
Федорино Горе• 17 декабря 2022
Ну вы должны были видеть мощность на упаковке.
По-моему такие вещи не подлежат возврату, лампочки точно
Брызжу ядом• 18 декабря 2022
Для освещения лучше светодиодную ленту. Есть с пультами для переключения цвета, будет светло и красиво
Марія Валеріївна 22• 18 декабря 2022
Ответ дляФедорино Горе
Я в АТБ возвращала гирлянду (по причине того что она не работала), без проблем взяли, правд, был чек
Марія Валеріївна 22• 18 декабря 2022
Автор, я бы на вашем месте попробовав. Без чека 50/50, тут от продавца зависит, идите, за спрос не бьют в нос, как говорится