Не буду• 18 декабря 2022
Сумки wittchen з екошкіри?
Може хтось має сумку Вітчен з екошкіри, як вона носиться, чи варта екошкіра своїх коштів, чи краще докласти і купити шкіряну, але шкіряна набагато дорожча, хочу купити сумку крос боді чорну, невеличку на кожен день, дивлюся Вітчен так нічого.
Не буду
• 18 декабря 2022
Ответ дляrybka21
В мене дві їхні сумки, хороша якість
У вас шкіряні?
Не буду
• 18 декабря 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Це дуже якісний бренд
Дякую, зупинюсь я на ньому.
Не буду
• 18 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
За стільки грошей вже можна купити шкіряну
Я багато передивилася різних сумок і ні одна не приглянулася, а от у вітчен мені подобається сумки і красиві і якісні.
волосатое стекло• 18 декабря 2022
Я их вживую рассматривала. Очень приличные сумки.
Правда, купила таки кожаную. В тот день в магазине была распродажа этого бренда, и на кожу вообще была скидка в 50%. На экокожу - 30%.
Экокожа стоила до 40 евро, я кожаную купила за 60 евро.
Да Щас же• 18 декабря 2022
Була не сумка, а рюкзак. Якість не дуже, за місяці 4-6 почало в деяких незвичних місцях злущуватись. Наприклад знизу по спинці.
Курс капусты• 18 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Діло ваше. Але якщо б це була шкіра, то так. Тим паче така модель як ви показали , то у шкірі можна знайти за такі гроші.
Подивіться Udler в інсті.
Не буду
• 18 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Подивіться Udler в інсті.
Подивлюся, дякую.
Витчен хорошее качество. Вам верно сказали, что можно подождать распродажи и купить кожу. Скидки стандартно 30%.
Но дизайн у них такой дамистый, не очень следят за трендами. Если вам нужна строгая классика 50+ - отличный выбор.
Плюс ещё у бренда есть гарантия на изделия. В отличие от инстабрендов ;)