Не буду• 18 декабря 2022

Сумки wittchen з екошкіри?

Може хтось має сумку Вітчен з екошкіри, як вона носиться, чи варта екошкіра своїх коштів, чи краще докласти і купити шкіряну, але шкіряна набагато дорожча, хочу купити сумку крос боді чорну, невеличку на кожен день, дивлюся Вітчен так нічого.
rybka21• 18 декабря 2022
В мене дві їхні сумки, хороша якість

автор Не буду • 18 декабря 2022
Ответ дляrybka21
В мене дві їхні сумки, хороша якість
У вас шкіряні?
torbochki.in.ua• 18 декабря 2022
Це дуже якісний бренд
автор Не буду • 18 декабря 2022
Ответ дляtorbochki.in.ua
Це дуже якісний бренд
Дякую, зупинюсь я на ньому.
Курс капусты• 18 декабря 2022
За стільки грошей вже можна купити шкіряну
автор Не буду • 18 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Я багато передивилася різних сумок і ні одна не приглянулася, а от у вітчен мені подобається сумки і красиві і якісні.
волосатое стекло• 18 декабря 2022
Я их вживую рассматривала. Очень приличные сумки.
Правда, купила таки кожаную. В тот день в магазине была распродажа этого бренда, и на кожу вообще была скидка в 50%. На экокожу - 30%.
Экокожа стоила до 40 евро, я кожаную купила за 60 евро.
Да Щас же• 18 декабря 2022
Була не сумка, а рюкзак. Якість не дуже, за місяці 4-6 почало в деяких незвичних місцях злущуватись. Наприклад знизу по спинці.
rybka21• 18 декабря 2022
Ответ дляНе буду
У вас шкіряні?
Ні, екошкіра

автор Не буду • 18 декабря 2022
Ответ дляrybka21
Ні, екошкіра
Дякую.
ЖонДуан• 18 декабря 2022
Мне больше сумки Fidelitti нравятся. Кожа, цветовая гамма хорошая.
Курс капусты• 18 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Діло ваше. Але якщо б це була шкіра, то так. Тим паче така модель як ви показали , то у шкірі можна знайти за такі гроші.
Подивіться Udler в інсті.
автор Не буду • 18 декабря 2022
Ответ дляКурс капусты
Подивіться Udler в інсті.
Подивлюся, дякую.
euhunter• 18 декабря 2022
Витчен хорошее качество. Вам верно сказали, что можно подождать распродажи и купить кожу. Скидки стандартно 30%.
Но дизайн у них такой дамистый, не очень следят за трендами. Если вам нужна строгая классика 50+ - отличный выбор.
Плюс ещё у бренда есть гарантия на изделия. В отличие от инстабрендов ;)