Капризуля• 18 декабря 2022

Що недорогого / цікавого купили в ЧП? Що порадувало або розчарувало?

Доброго дня!
Деякі посилки ще їдуть - там для мене більш цікаво поспостерігати результат, бо термоси / теомочашки / контейнери

Ось що вже отримала - одяг по 4-5 євро, чохол для дошки 6)
- чорна і лілова сукня порадували неочікувано
- пастельну давно хотіла, але було шкода на неї 15 євро, тканина хороша, а ось бретелтки хотілося б щоб регулювались і в них якась резинка чи що - дивні короче
І сукні на мені вийшли не міді, а довгі... Ну таке)
- лосини для дому, тому нормально
- чохол друга покупка з лідл - хороша якість, в Україні такі дорожче 270 грн
А що у вас?)
12 галюцинаций• 18 декабря 2022
Стараюся не купляти згарячу тільки через знижки. Всі покупки роблю обдумано вже до того що маю.
Купила ботинки і шарф, бо не маю взагалі світлого взуття саме осіннього/ зимового.
Жакет, бомбер, і курточку .
ЕлькиПальки• 18 декабря 2022
Я, наоборот, купила в ЧП косметику подороже, на которую раньше зажимала деньги - умывание, тоник, гель от Фито-си
Еще ретиналь от Медик8
Ну и сумку, только на нее скидок не было, просто хотела ее
12 галюцинаций• 18 декабря 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Еще ретиналь от Медик8
А сумочку яку взяли?
ЕлькиПальки• 18 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
А сумочку яку взяли?
Вона недешева, YSL
Пупуговка• 18 декабря 2022
Такой бомбер я на Позняках в стоковом видела за 300грн. Если не ошибпюсь H&M. Вам во сколько обошелся? Я маленькая и упитанная , одежду сложно без примерки купить. Заказываю только обувь, сейчас в дороге ботинки .
пицунда• 18 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Жакет, бомбер, і курточку .
мне ваш жакет понравился носите с удовольствием
Соседушка• 18 декабря 2022
Купальник
Соседушка• 18 декабря 2022
Фото не додалось. Міряла його коли він був по 50 євро ліф і 45 євро трусики, а на ЧП він мені вийшов 1900 грн
Брюльтик• 18 декабря 2022
Сорян, а эта комбинация как на фото 2: Вы ее так и планируете носить, на свитот?
Мира всем• 18 декабря 2022
Жалею что павер тут не заказала за 24уе увидела поздно совет(
Очень надо, а сейчас он вырос в цене
Crocs Cozzzy купила из наличия в магазине официальном, а через неделю они на сайте Америка цена со скидкой 15уе, шок короче
Мира всем• 18 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Жакет, бомбер, і курточку .
Вот такого полно на секонде
автор Капризуля • 18 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Жакет, бомбер, і курточку .
Взуття десь бачила, хороші)
В мене також світлих не було, я в Манго купила замшеві за гарною ціною

Жакет крутезний
Бежева куртка класна - підкажіть, будь ласка, де купували?
автор Капризуля • 18 декабря 2022
Ответ дляБрюльтик
На футболку / рубашку
Або светр зверху на сукня, не під низ
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Ответ дляпицунда
Дякую. Брала з розрахунком під 👖 джинси.
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Ответ дляМира всем
Вот такого полно на секонде
Я рада за секонд )))
12 галюцинаций• 19 декабря 2022
Ответ дляКапризуля
Взуття десь бачила, хороші)

Жакет крутезний
Взуття Резервед взяла. Воно з плащівки наче .
Бежева це Страдіваріус , замовляла на сайті.
Ганцю в кєдах• 19 декабря 2022
Заказала кучу джинсов на мангоаутлет в надежде, что хоть какие то сядут нормально. Первая партия мимо) жду вторую. Пуховик в Заре взяла, ещё не приехал. Жду январских распродаж, нужна зимняя обувь.