Совбез• 18 декабря 2022
Олх не повернув кошти. Не забрала посилку.
Дівчата, у кого таке було? Не встигли забрати на укрпошті посилку, товар вже на пошті у відправника, а гроші так і не повернулись мені.
Левый Локоть• 19 декабря 2022
Ответ дляСовбез
Це Ваше право не відправляти олх доставкою, а в житті бувають різні ситуації.
Які ситуаціїї, щоб за 7 днів незабрати посилку!!! Незамовляйте тоді!
Олх доставку посилку видають навіть при відсутності світла, так як вона проплачена!
Совбез
• 19 декабря 2022
Ответ дляЛевый Локоть
Не судіть, та не судимі будете. Миру в серці і добра