я Кукарача• 18 декабря 2022

Свекруха. Допомогли б?

Одинока тітка, у якої єдиний син.
Я погана, і все роблю не так.
Але найголовніше, витрачаю гроші її сина і не працюю.
Терпіла я багато років, намагалася їй у всьому догодити, налагодити стосунки, але тиждень тому сказала чоловіку, що кружляй маму сам.
Я спілкуватися не хочу, набридло все.
Сьогодні вона захворіла.
Чоловік сказав, щоб я поклала їй млинці з м´ясом, які я тільки зробила, він піде їй віднесе.
Ви б дали? Готували б для неї?
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляСкорая помощь
Тем более. Знаете, Вы взрослая женщина, и если не хочется, то разрешите себе не делать то, чего не хочется. Ситуация не жизни и смерти, пусть реально купит в кулинарии. Потому что ваши млинци будут опять ’не такие’.
Знаю пример именно такого ттношение к передачам еды от невестки. Принес сын в больницу с утра судочек паровых котлет, пюрешка. В общем, ясно же что та невестка колупалась с этим всем рано утром для свекрови. А эта коза поковыряла одну котлету, пюре порыла пару ложек и в мусорку всщ выбросила. Это жесть
Мама моя лежала с этой теткой шизанутой в одной палате.
Невістка - в горлі кістка. И хоть наизнанку вывернись, всн равно будешь не такой.
На кой тогда выворачиваться?

Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Деньги мужчина зарабатывает
И что? Пусть за эти деньги и купит маме или сварит еду.
Зарабатывалтщики хреновы, привыкли работой все дыры затыкать.
А если б жены не было, он бы не работал?
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
А я навпаки, стала жорсткою з віком.
И с такими только тогда начинают считаться, а не ноги вытирать.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Не готує він.
Вона також .
Готувала бабуся йому . А свекруха жила с сестрою .
Гениально. Два ледацюги на вашу голову.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Ну может если бы он с мамой жил. А живёт с женой. И как это? Пришёл и варит филе а жена рядом блины крутит.
А это так страшно и унизительно для светлейшего?
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляЗалатавая
Якби знала, що вона не викине млиці, а поїть, то так би , передала.
От! Правильний ракурс проблеми.
Вона їх повикида назло.
Бусурманша• 19 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не унизительно а странно. Это одна семья хоть и нет особой любви.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляЗаставляличка
Какая вы мелочная и злопамятная. Вам что нужно было от свекрови, чтоб она вас навестила? Чаю сделала, апельсинов принесла?
Да хотя бы внуков проведала, накормлены ли они, если невестка болеет.
Су.чки эти старые для себя живут и все им должны.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Автор, вам достался сынАчка, который, похоже, Вас не особо уважает. Отправьте его на недельку к мамО, пусть поухаживает. Ради такого дела даже наготовьте побольше, пусть с собой возьмет. А Вы хоть отдохнете, себя услышите.
+100
До мамо під цицю, хай сидить и мліє від радості.

Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляАвокада
так цените мужа ,сидя на его шее.
ему придётся за всеми вами ухаживать,если у вас будет 38 температура.
Вы уверены? К таким женам- терпилам мужья относятся ровно, как свекрухи к невестке.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
Ответ длявентиляторная
Вона його не виховувала. В мене такий самий чоловік, мати другій раз вийшла заміж а сина покинула . Новий чоловік навіть не дозволяв йому речи купувати
Мого чоловіка теж не виховували батьки. Більш того, з першого курсу вимагали, щоб він їх утримував. За 11 років нашого сумісного життя у чоловіка жодного разу не виникло бажання щось купити чи зробити для батьків. Вони йому чужі. Живуть зараз далеко. Бабусі своїй він допомагає, але там ще треба вмовити бабусю, щоб ми їй допомогли.
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
+100
Я казала, що якщо щось тут буде, я їду до куми до Польщі з дітьми.
Перейди тоді до мами.
Він: ’Ти що! Я з нею жити не буду’.
Він уже жив із нею. Я вагітна була, а він захворів і пішов до матері жити. Так мені довелося йому їжу готувати і передавати йому, а свекруха теж їла))
Но не борщ мій,а смачненьке.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Ох ,вона навіть приводила до нас свою сестру та показувала їй мої речі...
Коли вас не було вдома? Чи як це сталося?
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А мій вже кілька разів подзвонив мамі: ’А яка температура, а ти пила, а ти їла?’
Сказала йому повісити ліки на ручку дверей, зателефонувати та піти. Він відповів, що зайде до неї, він має все пояснити і проконтролювати.
А у неї схоже, що грип.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Перейди тоді до мами.
Він: ’Ти що! Я з нею жити не буду’.
Но не борщ мій,а смачненьке.
Жахи якісь. Вона криворука чи що?
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так, ми на морі були. Вона квіти поливала.
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Жахи якісь. Вона криворука чи що?
Вона не готує, прибирати не любить.
Вона їсти ходе до сестри або до мене. Але мене вчить, як жити.
Я шкірку зрізаю у яблук багато і штори не так перу. Це із недавнього.
Чоловік каже, одна мати в нього і тітка залишилися. Давайте жити дружно.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Всіх цих подробиць, шо ви там купляєте та робите, свекруха не має знати. Колись давно порадила це мені одна психологиня. Мене теж свекруха кошмарила, тим, що у мене забагато косметики та речей. Менше знає - краще спить
А якщо чоловік усе докладає маммочці?
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Дарма. Ви тільки станете у всьому винна, постраждають діти, сама будете сумувати. Треба зробити так, щоб чоловік сам розчарувався у мамі, а для того він має стикатись з її егоїзмом, ліню, жадібністю, бажанням споживати.
Такі синачки цього не бачать взагалі, в нього інший кут бачення. А до мам часто ще й сестер та племінників спонсорують

Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Що конкретно вам не подобається? В бюджеті вже діра на квартиру з ремонтом і технікою. А тепер ще на додаткові примхи не кажучи вже про час. Автору ситуація не подобається, але замість того щоб все кинути можно допомогти чоловіку пройти експрес-сепарацію від мами. Перестане намагатись бути хорошим і заслуговувати любов і все буле добре. І в дітей буде сім´я а не невідомо що.
Яка покрокова схема цієї екпрес-сепарації?
В мого 12 років все ще сім´я мама і сестра, а не ми з сином.
І ругалась, і факти наводила, і спокійно розмовляла. Нічого не дає ефекту. Там заклинило на підсвідомому рівні і все
Теж, як автор, думаю про розлучення, бо вже як чужі люди живемо.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
А як вказати чоловіку на «приколи» його мами?
Моя свекруха постійно робить фігню, а він «вона не те має на увазі»
О, слово в слово. Тобі так показалось.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А якщо чоловік усе докладає маммочці?
Пі@дюлєй дати чоловікові)
Сказати, що це особисті справи тільки її та їхньої родини. Це велика неповага до дружини, все розказувати сторонній їй людині.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Пі@дюлєй дати чоловікові)
Пи.дюлі не допомагають. Там якийсь гіпноз з еліксиром правди до купи.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Знайдіть для квітів когось більш надійнішого та адекватнішого. Сусідку чи подругу. Не допускайте, щоб свекруха нишпорила у вас за вашої відсутності.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та я бачу, що випадок клінічний. Але треба працювати саме з чоловіком. З чогось почати. Може авторці з´їздити кудись відпочити від них? До родичів чи подруги якоїсь.
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Тому що ви нападаєте на неї. А ви не маєте на неї нападати чи захищати свої інтереси. Ви маєте дозволити йому спочатку жалітись на матір, згадувати погане і він перестане собі забороняти ці почуття. Чим більше він буде зосереджуватись на її поганих вчинках і чим більше чоловік про це буде говорити тим легше. І вона перестане здаватись бідною одинокою нещасною жінкою, а навпаки. І ось тоді він буде давати відсіч.
Мій все тримає в собі, ніколи не жаліється, хоча інколи проскакують моменти, що з іграшок був один грузовик, а одяг та взуття купляла бабуся.
Зате в мами були золоті коронки.
І хоч би раз це вилилося в осуд. Ні разу.
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Вона не готує, прибирати не любить.
Ну ви у себе теж одна і силувати себе не повинні
Хай він дружить
Успокойся_Успокойся• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Так ,він на все їй дає
А вона ще мені висказує,що я забагато грошей втрачаю.
Ну ясно, вона ж хоче, щоб їй більше перепало.
ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я пройшла сепарацію з психологом бо раніше теж все мамі і мамі. А можливості мої були досить великі, теж на квартиру наробила і ще страждала що я мамі не можу швидко придбати квартиру в новобудові бо стара квартира якась не така, сусіди погані, від яблуні під вікном комахи в квартиру залітають і таке інше. Одже даю поради що мені допомогало. Знадобиться капати на мізги десь 1-2 року. І знаєте вдалось розкрити очі на багато речей і зараз все дуже рівно і спокійно. Але я чітко пам´ятаю як тільки починали нападати чи скаржитись на матір я починала її захищати, а ось як дозволила собі відчувати пішло легше і легше, бо мати перестала здаватись бідною-нещасною.
Болтушка Му• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
В мене подібне було з молодшою сестрою. На одному сеансі у психотерапевта я плакала, ридала, чуть не запаморочення було від отого усвідомлення, що я є я, а сестра не я, але вийшла з кабінету без цієї залежності.