я Кукарача• 18 декабря 2022

Свекруха. Допомогли б?

Одинока тітка, у якої єдиний син.
Я погана, і все роблю не так.
Але найголовніше, витрачаю гроші її сина і не працюю.
Терпіла я багато років, намагалася їй у всьому догодити, налагодити стосунки, але тиждень тому сказала чоловіку, що кружляй маму сам.
Я спілкуватися не хочу, набридло все.
Сьогодні вона захворіла.
Чоловік сказав, щоб я поклала їй млинці з м´ясом, які я тільки зробила, він піде їй віднесе.
Ви б дали? Готували б для неї?
автор я Кукарача • 18 декабря 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Пазл складывается и Вы сами знаете ответ на вопрос.
Вы человек мягкий, семейка села Вам на голову.
Сколько лет свекрови?

Прыг-скок• 18 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Дуже.
то віддячте тій жінці, за те що народила і виховала вам такого чоловіка) це така малість
Не против• 18 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Хоче, щоб гроші чоловіка були в неї в руках, засуджує мене за купівлю нових речей, за те, що роблю педикюр узимку (’його все одно ніхто не бачить’), за виклик клінінгу на миття вікон.
Але з мого чоловіка вимагає не хило. Квартиру, яка оформлена на неї, ремонт та побутова техніка.
Зараз хоче дорогий рюкзак ходити в басейн, а то зі старим їй не дуже.
А почему она вообще статьи ваших расходов знает? Кто ей их озвучивает?
автор я Кукарача • 18 декабря 2022
Ответ дляНе против
Чоловік. Вона у нього працювала.
ТочноБудет• 18 декабря 2022
Ответ дляНе против
Так тогда и родные должны вести себя адекватно. Не в одни ворота игра эта. А у автора она все равного плохая будет. Но там и к мужу вопросы
Ну дивіться, тут не про свекруху. Це як «роби добро і кидай його у воду». Чекати вдячності від свекрухи- марно. Тут зараз тільки про автора. Якби вона вважала цю ситуацію з передачею млинців нормальною, ну типу «як аукнеться, так і відізветься», то теми не було б. Вона б вважала, що вчинила правильно, була б спокійна і пішла пити чай та читати улюблену книгу.
Якщо є тема, то виходить, що у автора є внутрішній неспокій. І тоді їй треба щось зробити, щоб його прибрати. Варіанти два: дати ті нещасні млинці та заспокоїтись, піти пити чай та читати книгу, або вести розмови з собою, запевняючи та переконуючи себе в тому, що не давати млинці- то норм, бо свекруга невдячна.на що пішло б більше/ менше енергії?
Домовенок Зюзя• 18 декабря 2022
Какие бы отношения у нас не были со свекровью но еду, лекарства никогда не жалею. Это его мать и благодаря тому что она родила нго у меня есть муж.
Скорая помощь• 18 декабря 2022
Ответ дляМарфушечка душечка
Це характеризує тільки Вас, не її. Тобто можна говорити - яке їхало, таке й здибало, обоє рябоє і т.д.
Бред. Иногда человек г .но. Один. Только один из двух.
Не против• 18 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Знаходь підхід ,каже . Я ж знайшов до неї .
Кажу ,я не повинна .
В смысле он нашел? Это его мать. Вы не обязаны. У меня к вашему суду вопросы. После вами написанного
Не против• 18 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Чоловік. Вона у нього працювала.
Так меньше мужу надо мать посвящать в дела семьи

Скорая помощь• 18 декабря 2022
Ответ дляКусочек Сыра
А є гарні невістки?) Я в таке не вірю)))
Множество. Намного больше,чем плохих. Просто наши женщины, выросшие в совке, любят принести всю свою жизнь и силы на алтарь материнства, а потом требуют того же взамен, соревнуются кто главная женщина в жизни сына, и тому подобное.
Не против• 19 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
Автора может грызть совесть. Мне в этой истории автор понятна. Неприятно когда тебя используют. А там похоже свекровь так и поступает. Но и к мужу вопросов масса после того немногого от автора про него. Его мать. Пускай разбирается. И заодно наконец-то решит с ней вопрос: я взрослый мальчик. Это мой выбор женится на этой женщине. Все. Хватит ее трогать
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляНе против
На жаль(
вентиляторная• 19 декабря 2022
Ответ дляАгатаХристя
Если бы муж попросил, то дала бы.
Не считаю нужным из за блинов скандал в семье устраивать
Попросив так, а автору він приказав « зложи млинці»
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ длявентиляторная
Да,так і було.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
По суті, вона народила і виховала свого сина, який дістався вам вже готовим - з усіма тими рисами, за які ви його любите. Це величезна купа сил, здоров´я та грошей. Я зараз стільки в свого сина вкладаю, жертвуючи усім, чого могла досягти сама. Читаючи вас, просто розпач бере, що невістки так себе поводять.
І як би там не було, коли ви виходили за нього заміж, то бачили, що він утримує свою маму. Сподівались, що вас почне слухати? А мама хай тепер як хоче, бо вам так захотілось?
Залізна пані• 19 декабря 2022
Мне легче приготовить и пусть муж несет своей мамочке.Вот честно..
Я уже устала ссорится с мужем из за его мамочки..
Там клиника по жизни,а сейчас уже маразм ..
Автор,мой Вам совет,положите ей те блины,и пусть кушает на здоровье.Вы ее не переделаете и мужа тоже..
Относитесь ко всему проще,нервы дороже..у Вас дети ,о них думайте.
Это мама мужа,она для него мать, родной человек,Вы тоже родной но он не разорвется!!
Я в браке 28 лет,мне уже пофик,а раньше как и Вас разрывало!!
Не против• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
На жаль(
Не обижайтесь. Но вам надо вопрос решать с мужа. Возможно, вы это глубоко внутри понимаете. Но боитесь признаться. Не обижайтесь
ТочноБудет• 19 декабря 2022
Ответ дляНе против
Про чоловіка окреме питання, згодна. Але ми не можемо виховувати інших людей. Ми можемо впливати на свої думки, своє ставлення, те, хто буде нашим партнером та у нашому колі спілкування. Чоловік автора такий, як є. І вона або його приймає, або йде від нього, якщо це так нестерпно.
Взагалі, я вважаю, що ці проблеми зі свекрухами виникають через оце початкове бажання бути хорошою, що дає простір для маніпуляцій. Зі своєю свекрухою маю гарні стосунки, вона не цукерочка, я теж не пряничок, але свої межі окреслила одразу, чітко, без грубощів, але серйозно. І все. Мир, дружба, жвачка.
ВсеПроВсехЗнаю• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Всіх цих подробиць, шо ви там купляєте та робите, свекруха не має знати. Колись давно порадила це мені одна психологиня. Мене теж свекруха кошмарила, тим, що у мене забагато косметики та речей. Менше знає - краще спить

Балаболка• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Коли я хворіла місяць тому ,допомоги від неї не було.
А вона ходила до басейну та відпочивала с сестрою .
То й ви така сама. Нічим не краща
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Кажу ,я не повинна .
Ну мій так само казав
Я на це йому відповіла, що не якби вона не була його мамою - я б з такою людиною за стіл не сіла б
І знаходити підхід - то його справа
З мене досить ввічливого «здрастє»
вентиляторная• 19 декабря 2022
Ответ дляПрыг-скок
Виховувала бабуся, яка померла і автор її доглядала, мало?? Родити багато розуму не треба
Кто крайний?• 19 декабря 2022
Ответ дляНе против
У вас все же взаимопомощь с ней. Это нормально, когда не целуются чужие люди. Но уважение с двух сторон должно быть. Раз уж сын сделал свой выбор.
Ну как бы да, сохраняем паритет
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Утримує маму - це одне
Коли мама хоче сумку Луі Віттон (образно) - це інше
Коли мама каже, скільки коштів родині витрачати, щоб їй залишилось - це ще інше
вентиляторная• 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вона його не виховувала. В мене такий самий чоловік, мати другій раз вийшла заміж а сина покинула . Новий чоловік навіть не дозволяв йому речи купувати
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Його бабуся виховала.
У мене син та дочка. Початкова школа та сад.
Я дуже багато вкладаю у дітей також. Мій день розписано до хвилини. Хоч я й не працюю. У сина програмування, басейн, боротьба, англійська. У доньки підготовка до школи, танці та малювання. Займаюся дітьми я. Чоловік заробляє.
Допомога від свекрухи мінімальна. Сама не запропонує, чоловік повинен добре попросити відвести
на гурток,якщо я хворію або піти погуляти з дітьми.
Коли я виходила заміж,він мало заробляв зовсім . Працювала я.
Свекруха тоді працювала.
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Його бабуся виховала.
Свекруха тоді працювала.
Ваше недопрацювання, що він почав утримувати маму
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ох ,вона навіть приводила до нас свою сестру та показувала їй мої речі...
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
А що я мала зробити ?
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
А що я мала зробити ?
Збільшити запити родини