я Кукарача• 18 декабря 2022

Свекруха. Допомогли б?

Одинока тітка, у якої єдиний син.
Я погана, і все роблю не так.
Але найголовніше, витрачаю гроші її сина і не працюю.
Терпіла я багато років, намагалася їй у всьому догодити, налагодити стосунки, але тиждень тому сказала чоловіку, що кружляй маму сам.
Я спілкуватися не хочу, набридло все.
Сьогодні вона захворіла.
Чоловік сказав, щоб я поклала їй млинці з м´ясом, які я тільки зробила, він піде їй віднесе.
Ви б дали? Готували б для неї?
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
Збільшити запити родини
Буде працювати більше.
Він сказав , що хоче ,щоб мати відпочивала вже .

А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Буде працювати більше.
О, то у вас «синачка»
Розумію, в мене такий самий
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
О, то у вас «синачка»
Розумію, в мене такий самий
Мені здається,що я не витримаю та подам на розлучення.
ШанельКуКу• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Чому звичайно ?
Чому вона одинока, якщо в неї є син
Миззери• 19 декабря 2022
Конечно! Это в первую очередь ваше отношение к мужу
Миззери• 19 декабря 2022
Ответ дляОбижулька
Моя свекровь мне тоже изрядно подпортила жизнь.
Но я люблю своего мужа. И как ни как это его мать. И если бы ей нужна была помощь и он меня попросил, я бы сделата это для него
Вот именно
Я как раз про это
ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Дарма. Ви тільки станете у всьому винна, постраждають діти, сама будете сумувати. Треба зробити так, щоб чоловік сам розчарувався у мамі, а для того він має стикатись з її егоїзмом, ліню, жадібністю, бажанням споживати.
Майструю крила• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну які Ви поради даєте? В мене ситуація зі свекрухою взагалі не айс. Але от таке радити за межею розуміння. І, якщо він заробляє добре, то мамі допомога велику дірку в бюджеті не зробить.
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я не знаю ,що мені робити (((
Про матір все він знає з дитинства та розповідав мені ,як йому боляче було.

ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Що конкретно вам не подобається? В бюджеті вже діра на квартиру з ремонтом і технікою. А тепер ще на додаткові примхи не кажучи вже про час. Автору ситуація не подобається, але замість того щоб все кинути можно допомогти чоловіку пройти експрес-сепарацію від мами. Перестане намагатись бути хорошим і заслуговувати любов і все буле добре. І в дітей буде сім´я а не невідомо що.
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Свекруха автора квартиру хоче))
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
Свекруха автора квартиру хоче))
Він вже купив їй квартиру.
Здесь на минутку• 19 декабря 2022
Раньше я готовила и заставляла мужа нести, сейчас после полного краха отношений, затрудняюсь ответить. Вариант муж сам приготовил и отнес, наверное, ближе. На сегодня досматривать ее не собираюсь. Не знаю даже сжалится ли мое сердце.
А я на шпагате• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
А як вказати чоловіку на «приколи» його мами?
Моя свекруха постійно робить фігню, а він «вона не те має на увазі»
Майструю крила• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Я не знаю ,що мені робити (((
Допомогати матеріально чи ні залишила би на його розсуд. Але не готувала би. Скільки б тут не писали. Мабуть багато не стикалося з постійною критикою, байдужістю, все не так. Це все накопичується і все, всередині все перевертається, просто боляче від цього. І Вас, автор, розумію.
ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Я не знаю ,що мені робити (((
Він зараз про це знає як маленький хлопчик, на емоціях, а треба щоб він як доросла людина відносився. Добре було б йому піти на психотерапію де швидко б сказали що він і так ок, а мати йому так не даси нормально жити.
А інакше треба запасатись терпінням, і все це про свекруху йому говорити з підтримуючої позиції, тобто не ви злі на свекруху і вона вас дістала, а вам боляче, що вона так з ним поводиться, не жаліє як він важко працює, тринькає гроші, не дає відпочити, в сім´ї проблеми - яка матір буде сину сімю псувать і онуків нещасними робити. Треба йому показувати, що свекруха просто змагається за матеріальні ресурси з вами та з маленькими дітьми.
Майструю крила• 19 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
От такої ж думки. Чоловік же знає всю ситуацію і може зрозуміє.
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я не знаю чому ,но він її завжди захищає.
Навіть коли вона не права.
Майструю крила• 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну про квартиру з ремонтом я пропустила. То, дійсно вже немаленька допомога.

Здесь на минутку• 19 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Ну, мой знает и признает нашу ситуацию. Но мы уже дошли до уровня, что я прямо сказала, что ни копейкой ни одним движением от меня помощи не ждите. Люди думают, что будут жить вечно. Очень хочется на это посмотреть.
Какая ситуация у автора я не знаю.
ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляА я на шпагате
Треба на неї правильно скаржитись. Треба щоб вона саме йому робила неприємне, тобто жінка взагалі їй норм, а ось як свекруха не береже сина чи не думає про його інтерес це підкреслювати, давати чоловіку ділитися своїм дратуванням від ситуації, а для цього треба свої почуття сховати.
Жидкость для снятия глаз• 19 декабря 2022
Уявіть ситуацію.
Ваша мати захворіла і їй потрібні гроші, на опепацію, наприклад. Ви не працюєте. Чи має ваш чоловік дати гроші вам для вашої матері?
Так само з млинцями...
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Уявіть ситуацію.
Так само з млинцями...
Хворіла і мати ,і бабуся .
Но вони такого як його мати не робили .
Вони чоловіка дуже любили.
ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Навіть коли вона не права.
Тому що ви нападаєте на неї. А ви не маєте на неї нападати чи захищати свої інтереси. Ви маєте дозволити йому спочатку жалітись на матір, згадувати погане і він перестане собі забороняти ці почуття. Чим більше він буде зосереджуватись на її поганих вчинках і чим більше чоловік про це буде говорити тим легше. І вона перестане здаватись бідною одинокою нещасною жінкою, а навпаки. І ось тоді він буде давати відсіч.
Меня много• 19 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Приготувала.
Вже пішов .
Він навіть не питав , чи можна їх взяти.
Сказав ,що мамі треба ,зложи.
А повинен був ще спитати?
Ответ дляя Кукарача
Приготувала.
Вже пішов .
Сказав ,що мамі треба ,зложи.
Так, нормально.
Ви коли його гроші берете питаєте: чи можна я візьму на молоко і тампони?

То чому він має питати?

У вас такий розподіл в родині - він працює, заробляє, ви ні, на вас побут! Працювали б і жили б з пополамщиком - мав би запитати, або сам би готував.
ЖующаЯКонфету• 19 декабря 2022
Ответ дляМайструю крила
Мати зараз не працює і можливо досить давно. Навряд вона на пенсію ходить в басейн та все інше має. І рівень забаганок типу хочу новий рюкзак для змінки в басейн це щось занадто. Поводить себе як донька-підліток, а не мати
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Він жалівся на неї перший рік нашого сумісного життя.
Все .
Меня много• 19 декабря 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Автор, вам достался сынАчка, который, похоже, Вас не особо уважает. Отправьте его на недельку к мамО, пусть поухаживает. Ради такого дела даже наготовьте побольше, пусть с собой возьмет. А Вы хоть отдохнете, себя услышите.
А за які шиші автор буде жити як відправить чоловіка?
автор я Кукарача • 19 декабря 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Так, нормально.

То чому він має питати?

А може я дітям планувала їх дати ?