ПодругаМужа• 19 декабря 2022

Які плюси кота? Хто завів, поділіться.

Вдома, в квартирі. Всі речі зіпсовані, до кого не прийду в гості-то як не диван обдертий то крісла, то постіль вся затягнена…перегрижені кабелі, зарядки, одяг в затяжках, зіпсоване взуття) повний жах, все в шерсті і в подряпинах, перевернуті вазони.

В чому прикол? В кого вдома коти, вам не шкода ваших речей? Це ж не дешеве задоволення сьогодні. Я дуже хотіла кішку, але прощатись зі своїми речами заради такого, не готова.
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
И шо, я как дура, одна живу с одним котом?
Треба виправляти

автор ПодругаМужа • 19 декабря 2022
Всіх прочитала, дякую хто АДЕКВАТНИЙ)) і тим, хто вміє читати повністю, а не так як деякі розумниці-поміж рядків і плювати свою жовч заздрісну😂 комусь на слабке місце стала, хтось просто порадів і згадав свій досвід. Я в черговий раз переконуюсь, скільки тут язв, ображених життям жінок, які сприймають все на власний рахунок і люблять котів, а не людей які поруч… 😄
Форточка с диоптриями• 19 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Треба виправляти
Видимо да
Зілля до весілля• 19 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Коти відчувають, якщо їх не люблять. І це все ж тварина з інстинктами, потребує виховання.
Плюси - з ними спати тепло, позитив❤️
Ой,не завжди.
В мене були коти - всі чемні.
Але зараз - то якийсь фашист.
Кусається як крокодил, не ручний зовсім, лоток - не завжди ( при тому ,що лоток завжди чистий)
Останній треш від нього - заліж на шафу ( він там іноді спить) , просто насцяв так,що стікало аж на підлогу.
Я вже почула,коли почало капати на підлогу.
З самого дитинства його няньчили і цілували в *опу,але він такий уродився ,трясця його матері
Але доводиться його терпіти,бо член родини.
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
Це автобіографія?
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Ггг))
Это ж легко исправимо))
Если серьезно, я как та ещё зануда перед тем как взять второго, читала кошачьих психологов, знакомила котов с соблюдением кучи правил и ритуалов, и они относительно быстро подружились. Это такая умора - наблюдать за их общением)
Zelenkа• 19 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Ой,не завжди.
В мене були коти - всі чемні.
Але зараз - то якийсь фашист.
До лікаря водили? Вони так можуть звертати на себе увагу, щось болить..
Зілля до весілля• 19 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Аякже.
Здоровий як лось.
Прыг-скок• 19 декабря 2022
Ответ для4есотка
Вам и правда не нужна кошка, Вы любите вещи больше, чем членов семьи
Какой ,,глубокомысленный,, вывод

Форточка с диоптриями• 19 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
Ну чтож, можете выйти из темы и не портить кошатникам настроение
Zelenkа• 19 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Аякже.
Здоровий як лось.
Піздюля чарівного тоді. В нас якось нагрів собі місце на підвіконнику, як бабка сидить пирить в двір весь день) Не лазить, не шкодить.
Форточка с диоптриями• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Ггг))
Это ж легко исправимо))
Решено, беру
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Аякже.
Здоровий як лось.
Кастрований?
AlisaMom• 19 декабря 2022
Срет, сцыт, хорошо если в лоток только 🤪мебель царапает , шерсть кругом . + Лапка муркоталка , это ещё если характер будет спокойный а так то и псих попасться может )))))) Все как в жизни .
А вот недавно• 19 декабря 2022
Ніколи не мала котів. Та і загалом була по собакам. І тут незаплановано у квітні стала хазяйкою британського котика. Зараз їй 9 місяців - і нічого такого немає про що ви пишите.
Єдине постраждала моя драцена - вона на неї пригнула і надірвала коріння
Та одна штора - я не здогадалася іі на самому початку завернути - є затяжка
Зараз не стрибає - штора висить норм
Запаха немає, шерсть часто вичісую - норм
Єдине поки нікого немає на кухні може на стіл запригнути - тому коли виходжу з квартири все прибираю їстівне. А на ніч закриваю в кухню двері

І шкрябати любе свою картонну дряпалку
Максимум по килиму може спробувати - та слідів немає
Кігті постійно підрізаю
Безникая• 19 декабря 2022
Надо два кота, один не интересно будет только спать и какать.
А два это общение
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляБезникая
А два это общение
Егеж, бігають наче лошаки. Сусіди знизу думали що то діти.
А вот недавно• 19 декабря 2022
Але думаю це залежить від конкретної тварини плюс виховання
Я тратила час і всьому навчала
І тому що можна і тому чого ні
І тому як негатив і незадоволення скидувати, щоб не дряпати все впідряд)
Мій не такий• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Ггг))
Это ж легко исправимо))
Вам треба терміново їм великого огірка позаду підкласти😂

Зілля до весілля• 19 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Кастрований?
Так,кастрований.
inna.inna• 19 декабря 2022
Люблю котів,вони такі милі.
Приносять купу позитивних ємоцій,і смішні вони.
Антистресс коли залізе на тебе і мурчить,іноді ще і жмакає лапками.
Мінусів ,типу шерсті з часом вже не помічаєш,+ купа засобів вигадали щоб відучити від шкрябання меблів.
Просто болталка• 19 декабря 2022
У меня кошка. Только завела она это все проворачивала. Но со мной такая картина не пройдет. Все дома целое. Не воняет и не испорчено. Шерсть да от этого не уйти
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
Вы добрая 😅 Посмеялась вслух, кот проснулся - похоже, понял, что плетется заговор))
Мій не такий• 19 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Ой,не завжди.
В мене були коти - всі чемні.
Але зараз - то якийсь фашист.
Скотиняка. Я теж боялася що буде страшну шкоду робити, чоловік каже - не хвилюйся, в разі чого - викинемо його і немає проблем. 😂
Тому свого кота купила за дурні гроші щоб рука не піднялася😁
Аноним Анонимыч• 19 декабря 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ніяких, спить, жре, сре, ригає. Багато шерсті по хаті і наповнювача для лотку. Дере шпалери
Сцить, забули
Аноним Анонимыч• 19 декабря 2022
Ответ дляочки_ннадо
У мене з котом аб´юзивно-співзалежні стосунки. Мені здається, якщо ця чарівна паскуда мені на голову насре, я все одно буду від нього в захваті 😅 Дуже харизматична падлюка)
Милашка-оторвашка• 19 декабря 2022
Вы правы! Коты в доме это стихийное бедствие!
Сначала котенок-милашка-уси-пуси! Потом все ободрано и погрызено(кресла, диваны, плинтуса,обои в клочья. Правило-не носить черное, так как все в ворсе. Шерсть по всюду, даже в еде! Ты привязан к дому, проблема поехать в отпуск! Огромные траты на корма наполнители, прививки, лекарства и прочее!
Иногда загажено там где не положено. Иногда загажена собстенная задница-штаны во время поноса и размазано все это по полам диванам и подоконникам! Иногда какашка прилипшая к хвосту будет тарабанить по всем поверхностям дома пока вы не отцепите!
Я так мечтала купить белый длинношерстный Бельгийский ковер.
Купила(((( На следующее утро он был обрыган и пятно это не чем нельзя было выстерать.

Потом пришла старость, кошка стала писать стоя и все время мимо горшка
Потом и вовсе заболела и погибла.
Никогда больше не завожу животных.
Мебель поменяли, ремонт сделали. Но шерсть до сих пор нахожу!
Сто раз подумайте, прежде чем зависти животное.
Животные и чистота в доме это вещи не совместимые!
Если конечно вы сторонники порядка и чистоты.
JannyMoney• 19 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Ой,не завжди.
В мене були коти - всі чемні.
Але зараз - то якийсь фашист.
Кастрированный? Может он метит так?
JannyMoney• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Ггг))
Это ж легко исправимо))
У меня один такой! Лапки белые и воротничок.
Шкода тот еще
Атятя_тётя• 19 декабря 2022
Ответ длясоветский цирк
Это чудо, сокровище, ежедневная радость! Брать маленького и воспитывать. Я с детства купала, поэтому очень любил купаться. Кроме шерсти ничего плохого. Это как ребенок. С детства учить надо. К сожалению умер мой котик, я два года в себя не приду и не завожу больше. Это было ужасное горе. Сын и муж хоронили, а мы с остальными членами семьи тут в обмороке лежали..... Это член семьи. Был ласковый, нежный.... Если не любите- не заводите. Они чувствуют. Забота и уход должны быть, конечно.
А чего умер ваш котик?