ПодругаМужа• 19 декабря 2022
Які плюси кота? Хто завів, поділіться.
Вдома, в квартирі. Всі речі зіпсовані, до кого не прийду в гості-то як не диван обдертий то крісла, то постіль вся затягнена…перегрижені кабелі, зарядки, одяг в затяжках, зіпсоване взуття) повний жах, все в шерсті і в подряпинах, перевернуті вазони.
В чому прикол? В кого вдома коти, вам не шкода ваших речей? Це ж не дешеве задоволення сьогодні. Я дуже хотіла кішку, але прощатись зі своїми речами заради такого, не готова.
JannyMoney• 19 декабря 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
Ну чтож, можете выйти из темы и не портить кошатникам настроение

Воот. Это отличие собачников от кошатников.
Собачники бы такого в ответ наговорили....
А кошатники белые и пушистые)
Мій не такий• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Вы добрая 😅 Посмеялась вслух, кот проснулся - похоже, понял, что плетется заговор))
Я обожнюю відео про котів з огірками). Нажаль мій на це не повівся, але мій такий що постійно напоготові, він знає що від мене можно очікувати будь-чого в будь який момент. Навіть ніколи не спить на спині, тільки клубком і вуха напоготові завжди. Ми з ним обидва шизануті, ганяємо друг за другом по хаті як скажені.
миссАрфография• 19 декабря 2022
Минусы: шерсть везде, нужно пристраивать, когда уезжаешь куда-то, периодически терпеть шкоду
Плюсы перекрывают все минусы) Бесконечные «минутки любви», пушистые лапки и мурлыкание) Животных нужно заводить понимая, что назад дороги нет и ближайшие 20 лет-это Ваш ребенок.
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляМій не такий
У меня и без огурцов кот с лёгкими перебоями с психикой)) на днях идём по коридору, кот впереди на расслабоне, я сзади подсвечиваю фонариком, в какой-то момент кот поднимает глаза, видит меня, подпрыгивает на месте, как от огурца)) по ходу, думал, что он один)
Кошка спокойная и милая, а кот - классический кот-бандит, шкодный и предприимчивый, но хоть добрый, очень люблю его характер)
миссАрфография• 19 декабря 2022
Кстати, девочки, нужно котику найти семью 🙏 посмотрите какой милашечка
База_птеродактилей• 19 декабря 2022
З котом одні плюси.
По-перше, в хаті тепер нема мишей.
По-друге це чудовий муркотливий антидепресант.
Він сам себе вигулює.
І не будить зраку як собака.
Купили дралку, дере тільки її.
По-перше, в хаті тепер нема мишей.
Він сам себе вигулює.
І не будить зраку як собака.
Купили дралку, дере тільки її.
После шести ни-ни• 19 декабря 2022
Зараз величезний плюс - грілка завжди під боком .)))
Наша кішка нічого із вами перерахованого не робить. Зовсім нема від неї шкоди.
Выручалка• 19 декабря 2022
Нічого з вище перечисленого мої коти не роблять. Добрі, розумні милі створіння. З мінусів : постійно треба чистити їхній лоток , корм дорогий купувати. Все решта самі плюси)
ПуГоФФка• 19 декабря 2022
Я люблю тварин. Але в квартирі не припустимо для мене. Всі, у кого я знаю є коти, то вічний жах з шерстю, вона вже як приправа, скрізь і у всіх смердить котяками. Якщо не по всій квартирі, то в туалеті точно, бо там їх лотки.
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Где-то видела прикол - ’надо брать, 95% теплоотдачи’))
База_птеродактилей• 19 декабря 2022
Ответ дляПуГоФФка
Я в квартирі теж не мала. Бо оті туалети вонючі дуже. А в будинку без проблем, він ходить виключно на вулицю какі-пісі.
ПуГоФФка• 19 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я хочу і кота і собаку, навіть 2. Але не в квартиру. Якщо буде будинок, то обовязково заведу.
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляПуГоФФка
От наполнителя зависит и от частоты уборки. У меня комкующийся с гранулами, если комки убирать вовремя - остаётся только чистый наполнитель, гранулы идут с ароматизатором, в квартире запахло лавандой - ага, кот сходил в туалет, надо пойти убрать)
После шести ни-ни• 19 декабря 2022
Ответ дляПуГоФФка
У нас зовсім нема запаху від кішки, по столам не лазить. Зате спить на подушках, завжди лікує тих, хто захворів у сім´ї. Дуже любить всіх. Але діти її з вулиці забрали великою, два роки було. Вже третій рік з нами.
Мотылек• 19 декабря 2022
Взяли кошеня з вулиці. Маленьку муркотуху) Всюди є її дряпалки, смаколики купуємо, з малечку купаю, корм спеціальниц, вет. клірика гарна. Вся сім´я її дуже любить. Коли війна почалась, вона ходила всіх заспокоювала. Дитина плаче- вона бігом до неї і лащиться, потім до нас біжить і кликає з собою, веде до дитини щоб заспокоїли) Мене любить менше за всіх, але коли у мене померла близька людина і я ревіла днями, вона не відходила від мене. Грається, нападає, бігаємо одна за одною. Можемо спілкуватися, якось завжди зрозуміло що їй потрібно. Так, інколи робить шкоду - мала була, то напісяла на диван, нещодавно на половик у ванній (чого, не знаю, ніколи такого не було). Мала була, трохи покоцала диван, минулого нового року пообкусювала гірлянду, побила пару іграшок) Якщо порівняти шкоду і щастя від неї, то щастя переважає!
Ответ дляСтетоскопуло
Ви в АТБ з лавандою берете наповнювач?
Мотылек• 19 декабря 2022
Ответ дляВыручалка
Неймовірно гарні!!!
После шести ни-ни• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
У нас теж нема запаху, як прибирати вчасно. Якщо люди міняють лоток, то звісно буде запах.
После шести ни-ни• 19 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
А потім з брудними лапами .)
Наша кішка трохи виходить у двір погуляти, але в туалет додому.))))