ПодругаМужа• 19 декабря 2022
Які плюси кота? Хто завів, поділіться.
Вдома, в квартирі. Всі речі зіпсовані, до кого не прийду в гості-то як не диван обдертий то крісла, то постіль вся затягнена…перегрижені кабелі, зарядки, одяг в затяжках, зіпсоване взуття) повний жах, все в шерсті і в подряпинах, перевернуті вазони.
В чому прикол? В кого вдома коти, вам не шкода ваших речей? Це ж не дешеве задоволення сьогодні. Я дуже хотіла кішку, але прощатись зі своїми речами заради такого, не готова.
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Ви в АТБ з лавандою берете наповнювач?
Нет, в интернет-магазин Петхаус, у них там своя марка бентонитовых наполнителей полгода как появилась, Ригор кет. Он белый и супер-классно комкуется) Серые мне не очень нравятся, те, которые пробовала, не очень хорошо комковались)
Перечитала предыдущий свой пост. Я написала про гранулы - имела в виду добавки ароматизатора в глине. А то можно подумать про древесный)
из_под_тишка• 19 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
В мене собака, обожнюю її. Але вона просто ідеальна, дуже чемна, тиха, безпроблемна, чистенька, шерсть в неї не випадає, нічого ніразу мені не погризла навіть за все дитинство, доки росла, не зіпсувала.
Із досвіду скажу- собаки більше роблять шкоди та бруду від них в 20разів більше.
Дивно, що про бруд і шкоду кажете ви, жінка, в якої є собака
ПуГоФФка• 19 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
У нас зовсім нема запаху від кішки, по столам не лазить. Зате спить на подушках, завжди лікує тих, хто захворів у сім´ї. Дуже любить всіх. Але діти її з вулиці забрали великою, два роки було. Вже третій рік з нами.
Про запах не вірю. Мені всі так казали ті в кого є коти, коли приходжу до них я його чую, бо хазяї звикли вже.
Я немає нічого проти котів, у моїх батьків в будинку 2є. Теж лікують, особливо старіша. Коли на початку війни тікали до батьків, вона відчувала мій стрес. Не відходила від мене. Вночі, коли у мене безсоння було, вона всіма хитрощами старалась заховатися в якійсь шафі, вночі виходила, приходила до мене і лягала мені на голову.
. Сама така тіточка не маленька, щей вагітна була, виляжеться на голові і нікуди ти її не винось все одно приплентається.
После шести ни-ни• 19 декабря 2022
Ответ дляиз_под_тишка
Це точно. Чого тільки вартує брудна собака після вигулу надворі .)
Ответ дляСтетоскопуло
Дякую, бо перепробували все, замовлю ще такий. Бувають класні, а є як пісок.
База_птеродактилей• 19 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
А потім з брудними лапами .)
Наша кішка трохи виходить у двір погуляти, але в туалет додому.))))
Брудні лапи тілки коли грязюка на вулиці, перед заходом в будинок миємо лапи. Краще так, ніж ота вонь в будинку.
После шести ни-ни• 19 декабря 2022
Ответ дляПуГоФФка
Я дуже чутлива до запахів. В нас немає його, якщо вчасно все міняти. Ну і туалет котячий стоїть не в нашому туалеті, а окремо. У нас приватний будинок, місця вистачає.
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Да, с началом войны бентонитовые вообще массово исчезли те, которые я покупала. Пришлось пробовать что было в продаже - то вот этот, о котором я написала, для меня лучший за последнее время. На него ещё скидка от магазина бывает - 15, а на чёрную пятницу вроде была и 20%)
ПуГоФФка• 19 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Можливо що будинок. Бо квартира то
ПуГоФФка• 19 декабря 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
У батьків теж будинок. Але вони свої справи ходять на двір робити. Якщо залишились вночі в будинку, то будять щоб їх випустили коли приспічить.
Ms. Android• 19 декабря 2022
В мене 6 в будинку. Та ось сьому підкинули, кошенятко. Я нормально заробляю, щоб дозволити собі кігтедряпалки, дорогий наповнювач який поглинає запахи та навіть новий диван, якщо подеруть
Мотылек• 19 декабря 2022
Щодо запаху, думаю від хазяїв залежить. Була в нас собачка маленька, зараз кішка. Коли незнайомі приходять до будинку, кожного разу було здивування, що не має запаху. А звідки запах може бути, якщо тварина стерильна та чиста, вичесана, місця її постійно перуться, поли миті та чисті?
Ответ дляСтетоскопуло
Я спочатку купила соєвий, але дорого. Гранули такоє, а от бентоніт - найкращий.
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Мені сілікагель подобався, але ціни на нього зараз космос.
Стетоскопуло• 19 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Я когда-то ещё сыпала древесный, кот ходил нормально, а кошка могла днями терпеть, я не сразу и поняла. С бентонитовым пару лет уже никаких проблем и осечек, тоже считаю, что он лучший)
Ответ дляКоленная ложечка
Багато чого возили імпортом з блядорусі. Бачили, скільки зараз гурме по акції? Навіть в АТБ вже 6 штук упаковка 63 грн. Все, що вироблялось на експорт, тепер буде дешевшати, бо строки підходять:)
4есотка• 19 декабря 2022
Ответ дляПрыг-скок
Какой ,,глубокомысленный,, вывод
но ведь это правда. автор несколько раз подчеркнула, что недовольна порчей вещей. и что довольна своей собачкой, которая вещи не портит и вреда не приносит. с таким подходом животные в доме не нужны, ведь самая воспитанная собака и кошка это элемент хаоса, и в любой момент она может очень огорчить хозяйку, например неудачно прыгнув и разбив посуду, порвав шторы, или же из-за проблем с почками, начав писать на пол... если человек к такому не готов, зачем ему животное, и главное, что он будет делать с ним, если такое случится?
Коленная ложечка• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Так, котам подобається. Мені не дуже, заважкий. В мене такі сцикуни, що пакунку днів на чотири-п´ять тільки вистачає. Важко нести, виносити ще важче
Прыг-скок• 19 декабря 2022
Ответ для4есотка
У автора цілком нормальні побоювання, завести тварину - це відповідальність. Слова автора не свідчать, що речі їй дорожчі за рідню) чи як ви там написали.
Апофиозная• 19 декабря 2022
Вы, автор, как моя свекровь ( человек, который в принципе не способен любить животное, и, как я подозреваю, не способен любить вообще кого-то. Просто человек делает вид, что любит кого-то так как так принято. А с животными не заморачивается, даже не притворяется)
Госпожа Белладонна• 19 декабря 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Сцить, забули
Слава Богу моя кицька в лоток ходить) але є й такі які мітять кути (особливо коти) тхне просто жах.
В мене ще більш менш вихована киця, вона досить спокійна і не гоцає як дурна по шторах і столах.
Бо бачу як в декого по столах лазять і в тарілках то я такого не розумію. Щойно могла бути в лотку і з сцяними лапами потім в тарілку лізти
АлександраА• 19 декабря 2022
В мене кіт органічно доповнює картину, наприклад. Була звичайна картина за номерами, а стала з родзинкою.
Госпожа Белладонна• 19 декабря 2022
Ответ дляАлександраА
Я спочатку подумала шо кіт намальований)
АлександраА• 19 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Також використовую Рігор кет. Як на мене, то кращій, навіть, за Кетсан.
Про запах і забули вже.
JannyMoney• 19 декабря 2022
Ответ дляАлександраА
кстати по цветам хорошо вписался
АлександраА• 19 декабря 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Коти вміють мальовничо розміститися ))) Плюс? Плюс, як на мене.