любименькая• 20 декабря 2022

Юнісеф гуманітарна допомога

Доброго вечора.Чи хтось отримував повторну допомогу від Юнісеф?
Белый Лосик• 20 декабря 2022
Вы цыгани ?

Инна-b2da• 20 декабря 2022
Нет
Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Так.Сьогодні отримала
Белый Лосик• 20 декабря 2022
Мадонна это ты?
Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Ответ дляБелый Лосик
Вы цыгани ?
А це тут до чого і для чого?
Несу пургу• 20 декабря 2022
Ну как это можно объяснить? Почему мы с ребенком ничего не получили,а другим второй раз? Отчего такая несправедливость?
Пышечка• 20 декабря 2022
а что за помощь, впо?

Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Ответ дляНесу пургу
Я перший раз отримала місяці через три після подачі заявки . На другий раз і не очікувала .телефонували до них?
Белый Лосик• 20 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
А це тут до чого і для чого?
Ну как они… выпрашуют у всех деньги
Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Ответ дляПышечка
а что за помощь, впо?
Там є перелік,чи є там впо не знаю . Я отримала на себе та дитину з інвалідністю,не впо.
Секс-Бомба• 20 декабря 2022
Це яка сума ?
Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Ответ дляСекс-Бомба
Це яка сума ?
2200 на одну особу в місяць. Якщо є інші виплати від ООН чи інших ,то ці не дають
автор любименькая • 20 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
Просто 19 отримала другий раз,і думаю чи це помилка чи ні
Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Ответ длялюбименькая
Багато хто отримав . Мабуть не помилка
Миллион АлыхРос• 20 декабря 2022
Да, вчера вечером
Фима Собак• 20 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
Багато хто отримав . Мабуть не помилка
Нам нічого не прийшло. Юнісеф 1 раз виплачує.
Вся в кредитах• 20 декабря 2022
Ответ дляФима Собак
Може інші виплати отримували?
Фима Собак• 20 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
Може інші виплати отримували?
Жодних. 1 дитина з інвадідністю. Кошти від юнісеф отримали в вересні. Вони сказали що це одноразова допомога.

Чи ви повтореу заявку давали?
Мстящий за Зайца• 21 декабря 2022
Ответ длялюбименькая
Мені сьогодні прийшли, я тричі перевірила, була в шоці. Це ж наче одноразова допомога, ні? Я подавала на дитину з інвалідністю, перший раз отримала в липні. Сьогодні повірити не могла, коли побачила. Думала, де б спитать: а це точно моє?)))

Вся в кредитах• 21 декабря 2022
Ответ дляФима Собак

Чи ви повтореу заявку давали?
Ні,не подавала . Тому здивувалась,що знову прийшли кошти. Але знайомі,у кого дітки з інвалідністю теж отримали повторно багато хто
ЗабежАЛОЧКА• 22 декабря 2022
Аналогично. Двое детей, один с инвалидностью. Первую от юнисеф получила еще в апреле. Сегодня зайшла такая же сумма 26000, хотя больше не подавала никуда. Очень неожиданно и вовремя. Спасибо им)