Обижулька• 20 декабря 2022
Порекомендуйте крем з EVA для 60 років
Хочу купити на новий рік подарунки, родичам, крем для шкіри є, можливо нічний і денний, вік 60років. Хочеться, щоб ви порекомендували перевірені, можливо у ваших мам є улюблені Лореаль, Лірен. Дякую
Обижулька
• 20 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
У моєї лореаль 60+
Їх там багато, який конкретно? І чи задоволена ваша мама якістю?
Моська-слон• 20 декабря 2022
Я купляла мамі та свекрусі Нівеа та Лореаль, які саме не згадаю, бо радилась з продавчинею