Враховуючи потреби сьогодення, зацікавилась шапкою з ліхтарем. Ідея виглядає прикольною: на шапці "вмонтовано" ліхтарик: йдеш-виникла потреба-тицнув- всі щасливі.
Цінники на цей цяцько_гаджет різні. Дивлюсь штуку в районі 300грн.
Хто має досвід користування - які відгуки?
Чи воно релаьно світить? Чи яскраво світить? А як прати? А як міняти елементи живлення?