Борец за справедливость• 21 декабря 2022

Водафон, за що ми платимо?

300грн щомісяця за безлімітний інтернет і дзвінки. Інтернету нема щодня по 12+ годин, інколи і подзвонити не можна, зв´язок не тягне. За що ми платимо? Може варто переглянути вартість пакету на місяць? Я оплачую послуги, яких не отримую. Хочу подзвонити до оператора, і вияснити це питання. Які ваші думки щодо цього? Може я щось не розумію?
Что-то не спится• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
Ну так лікарі й підняли ціни. Звичайна пломба у стоматолога вже 70 долларів. От вам і упс. Мобільний зв’язок - це обладнання, його треба обслуговувати в будь - якому разі, а то зв’язку не буде взагалі. У мене не було світла три доби , зв’язку -десь півтори , але в цілому, зв’язок є і я готова за це платити.
Опалення без світла також не працює, але ми кожного місяця платимо за постачання газу. Бо якщо що- приїдуть робітники і трубу полагодять.
За 70 доларів у стоматолога ви отримуєте 100% послуги)) і він купив генератор, бормашину та купу витратних матеріалів. Ну як і повинно бути.
А з операторами звязку чомусь уе не працює, хоча ціни вже підвищили, куди ж без цього...
Поо обладнання, що треба обслуговувати, якщо воно не пошкоджене фізично, то люди в БС для обслуговування хоч би раз на 6 місяців заходили, не частіше.
Знов же таки, це бізнес, щось пошкоджене має оплачувати страхова та власник бізнесу, а не користувачі.

Просто болталка• 22 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Страхова? Під час війни? Ціну вишки знаєте і ціну витратних матеріалів і їх доставку. Власник бізнесу ніколи не буде нести такі витрати самостійно. Все лягає на плечі кінцевого споживача.
Что-то не спится• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
Ну успіхів тоді їм. Корпорації платити то будуть, а користувачі передоплати перейдуть на 60 грн в місяць максимум і то не кожен місяць.
Всі переходять в режим економії.
Хитрушка-чекушка• 22 декабря 2022
Ответ дляПросто болталка
При этом все представители малого бизнеса подняли цены😂 наблюдаю это по магазинам/кофейням, салонам в пешей доступности. Мои друзья, у которых продуктовые магазины, ещё и продавцам Зп подняли, а это плюс к стоимости продуктов. Просто 5-7 грн на единице не так заметно
Так они и подняли и ещё поднимут. За что платить 300 грн если услуги нет?
Вот данные из Гугл: «…У Vodafone Украина в конце 2021 года было 18,9 млн активных сим-карт, а по итогам первого полугодия 2022-го — 16,6 млн…» Умножайте на количество - это огромнейшие деньги. А клиент сидит без связи.
Просто болталка• 23 декабря 2022
Ответ дляХитрушка-чекушка
У меня старый тариф, больше 1 доллара в месяц. Меня все устраивает, вторую карту пополняю на 10 грн раз в год, и при этом мне на неё звонят и она активна)
Я чужие деньги не считаю, если меня что-то не устраивает ищу альтернативу