{СоJIнТсЕ}• 21 декабря 2022
Хто хоче особисто познайомитися з Залужним? Є можливість
Маєте бажання особисто зустрітися з В.Залужним? А можливо з М.Наємом, О.Скрипкою, І.Малковичем? Ще багато надзвичайно цікавих людей можуть стати вашими співрозмовниками, якщо ви виграєте благодійний пластовий аукціон побачень
ВсеПроВсехЗнаю• 21 декабря 2022
Я теж бачила на Фейсбук подібний аукціон, можливо це він і є. Там багато видатних особистостей, і з мого міста також.
{СоJIнТсЕ}
• 21 декабря 2022
Ангелочек с рожками• 21 декабря 2022
Я йому давно ще кинула заявку в інсті, не прийняв. Я обідилась ))
Женамужная• 21 декабря 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Я від мене прийняв
Ангелочек с рожками• 21 декабря 2022
Ответ дляЖенамужная
Я від мене прийняв
Коли? Все, я ревную))
{СоJIнТсЕ}
• 21 декабря 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так це він і є)
Переходьте за посиланням.Там можливості зустрітися з десятками дуже цікавих людей,
поспілкуватися і зробити добру справу
{СоJIнТсЕ}
• 21 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
немає можливості
лише футболка
не обманюйте
лише футболка
не обманюйте
Можливо, але це благодійний аукціон побачень і проводять пластуни його вже далеко не перший рік .
ШапкаУшанка• 21 декабря 2022
Больше бы денег собрали, если бы сделали аукцион на разрешения выезда за границу для мужчин
Ща как дам• 21 декабря 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Пласт збирає мільйон на тепловізори.
Ставки можно робити до 23:59 10 січня
в фейсбук або інсті
Ставки можно робити до 23:59 10 січня
в фейсбук або інсті
Это прикол?
На автомобили для 79-й за день собрали 5 млн.
Без всяких аукционов.
Или эти люди хотят с народом поговорить, но небесплатно?
Без всяких аукционов.
ШапкаУшанка• 21 декабря 2022
Ответ дляЩа как дам
Это прикол?
Без всяких аукционов.
Если я правильно поняла, не со всеми встреча. Там написано, что предлагают
Доставучая• 21 декабря 2022
Ответ дляУкраиночка
А мне они и бесплатно не интересны
Дичь..
О, а вы то как интересны, тоже ..дичььь
Шкала Радости• 21 декабря 2022
У Залужного такая Лена, что всем патлы повыдергивает)) я бы не рискнула😁
Тушь для2го класса• 22 декабря 2022
Я бы встретилась с летчиком, земляком, Героем Украины Вадимом Ворошиловым, позывной Karaya. Пожала бы ему руку!