Пешеходик• 22 декабря 2022

Я трохи тупа в цьому поясніть що таке кармічний рік наближається?

Вже не вперше таке читаю тут на сайті що 2023 кармічний рік, проте в гуглі нічого знайти не можу інформації що це таке
Поясніть хтось, будьласка . Це типу треба буде розплачуватись за все раніше погане всім хто зробив чи що??
Тётя Хрюша• 22 декабря 2022
а я читаю, що наближається якась інша ера)))
автор Пешеходик • 22 декабря 2022
Ответ дляТётя Хрюша
І що нового буде? Розказуйте самій цікаво))
Куда ж без меня• 22 декабря 2022
так. бо це рік 7 ..складіть всі до купи числа і отримаєте 7.
такий рік був 2005 і 2014. проаналізуйте,що сталося у вас в ці роки,і будете мати приблизну картину.
як правило, відбирає непотрібне. те,що нечесно зароблене. також сидіти на 2_х стільцях не вийде. це я про громадянство і посвідки на проживання. вийдуть певні закони,і треба буде вибирати - чи ти розумний,чи гарний. жити на 2 країни не можна буде.
життя різко крутане і вже так як було не буде. великі зміни практично у кожного в роки сімки
. також рік відплати. расєя вигребе сповна. рік кармічних розплат,уроків
Сметчица• 22 декабря 2022
Хосподі! А перед цим була демоверсія кармічного?
Накрыло-не отпускает• 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
А якщо ніяких змін конкретно в мне в ці роки не було, то можна вважати, що карма норм?
Тётя Хрюша• 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
о й ви пишете про цю цифру 7, а я себе навпаки настроїла,що в мене було сім років жаху, а зараз я вийду на нову сімку-новий період в житті
Куда ж без меня• 22 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
значить були зміни 2003 р восени,наприклад. це так як у мене. змінила роботу і життя взагалі восени 2003 р. буває програється раніше на 2 міс.
Накрыло-не отпускает• 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
2004, 2012 і 2020 були зміни)) отакі шоб можна було назвати кардинальними
Куда ж без меня• 22 декабря 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
ой. я мала на увазі зміни можуть бути восени 2004 р. так було в мене. не 2003 а 2004 р.
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Нічого не зрозуміло, але цікаво. В 2005 я стала мамою - це добре. В 2014 почалися проблеми в підприємства, на якому ми працювали, що в подальшому призвело до зміни роботи - в підсумку теж непогано. Чи я не так трактую все це?
Накрыло-не отпускает• 22 декабря 2022
А да, я ще й кіт (він же кроль) по китайському гороскопу. Якісь поблажки по кармі передбачаються в такому випадку?))
Куда ж без меня• 22 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
так. в роки 7 дуже багато людей змінять/втратять роботу .кардинально. до перекваліфікації
Murrr4a• 22 декабря 2022
В мене у всі ці роки все було дуже добре. І буде. Чого усім бажаю
автор Пешеходик • 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Ого…
Я пам’ятаю в ті роки 2014 кинула хлопця який мене бив і пив , тепер і мене хтось кине(((

Моя карма певно мене відразу дожене, а тих хто мені смерті і злості бажав певно ще краще заживуть))
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Так я по факту втратила роботу аж в 2018-му, коли попередня робота додохла. Це рахується?
Julia 2020• 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
2005 и 2014 были майданы
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
2005 и 2014 были майданы
Шо, опять?
автор Пешеходик • 22 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Шо, опять?
Та не дай Бог..
Куда ж без меня• 22 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
2005 и 2014 были майданы
ми зараз про особисте. а не про майдани.
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Фууух
Ленивица-красавица• 22 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Шо, опять?
Ага, тільки цього разу в Криму
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Ага, тільки цього разу в Криму
Я за
Сметчица• 22 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Та не дай Бог..
В 2023 Перемога
автор Пешеходик • 22 декабря 2022
Короче 2023 може бути ще більш трешовий..
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Бляяя, мені вже реально страшно. Може хай буде 32, 33, 34 і т.д. грудня?
Ждун с Нибиру• 22 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
2005 и 2014 были майданы
А не 2008?
Звездолётчица• 22 декабря 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
А не 2008?
Ні. 2008-й криза економічна
Ленивица-красавица• 22 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
2005 и 2014 были майданы
А який Майдан був в 2005?
В 2004 була Помаранчева революція, а 2005 що було?
Точный_сантиметр• 22 декабря 2022
Ответ дляПешеходик
Но это не точно (с)

Вообще, в стрессе, в котором мы все живём, мне кажется, это защитный механизм психики - настроиться на худшее, типа ко всему морального готов. По факту, по крайним сценариям - прямо идеально или ужасно - все проходит редко. Хотя в 22 году да, получилось по крайнему(
автор Пешеходик • 22 декабря 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Но это не точно (с)

2022 особисто в мене був просто просто треш такий..
Пересічна лбдина стільки проблем за все життя може не мати.. чесно(