Щедрик• 22 декабря 2022

Кухня. Що, де?

Буде нова кухня. Хочу, щоб на поверхні нічого не було. А де ж фері тримати, мочалочку для посуди? Як у вас?
Copy-Paste• 23 декабря 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Попробуйте органайзеры в шкафу под мойкой
Мені здається що воно тільки на картинці красиво. А на практиці краще коли без зайвих рухів користуєшся всім необхідним.

Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляСтетоскопуло
То у Вас судочків немає, які відмити до блиску руками майже не можливо.
Скдочками не користуюсь.)
Стетоскопуло• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Скдочками не користуюсь.)
А я без них ніяк, не люблю їжу пакетиками накривати. Та й в холодильнику вигляд охайніше чим 5 наставлених кастрюль.
a.ostroverh• 23 декабря 2022
Для губки вот такая штука
Я ее на переднюю стенку разместила, и нифига не видно
Для Фейри встроенный дозатор. Ну или можно что-то в тон самой кухни....
Поменьше визуального шума))

Категорически не нравятся всякие пластиковые хрени и сооружения.
Copy-Paste• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Не користуюсь фейрі і галями. Мию посуд дитячим милом. А ви мийте хімією в таблетками якщо хочете.
Я теж не сторонник хімії. Але так, без неї ніяк, тому трішечки сиплю порошка, за що отримую від чоловіка зауваження, що я дозу не витримую. Але ж пмм в мене була не завжди і посуд час від часу приходилось виварювати в великій каструлі з содою, бо все рівно на ній були якісь жовті нальоти. Давайте начистоту, Ви таке робите? Те що миєте дитячим милом, то я це дуже схвалюю, але ж воно не відмиє до чистоти. Я пам´ятаю ще той час, коли в мене каструлі були стрьомні і як вони засяяли, коли декілька разів через пмм пройшли.
Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляCopy-Paste
Я нічого не виварюю. Все чудово миється гарячою водою. Періодично оновлюю посуд, купую новий.
Грабля• 23 декабря 2022
Для миючого - флакон у стиль і тон кухні.
Губка на поличці за дверцятами.
Воліла б тримати у ближчому доступі, але на стільниці бісить, та й кицька має слабкість поцупити і на шмаття роздерти. Чоловіка цим відучила там (або у мийці) залишати.)
Слабый пол• 23 декабря 2022
Ответ дляCopy-Paste
Графік знаю, пмм працює завжди вночі, або майже завжди. Бувають аварійні відключення, але не так щоб критично. Ну було що більше доби сиділи без світла, то звичайно мила посуд руками. І пательні завжди мию руками, бо перший досвід був поганий, зіпсувала Тефаль, але це було 16 років тому.
Ну тобто посуд, вимитий руками, має право на життя?
Брехушка• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
І як наші бабусі до ста років доживали без посудомийок, просто диво.
Користуйтесь посудомийкою, я ж не проти.
А я не хочу.
І без прокладок і туал паперу жили. Соломи наложили іж ноги , листочком відривного календаря підтерлися і добре. А, і без інтернету жили, вому потрібні ці блага цивілізації

Ума Палата• 23 декабря 2022
я не понимаю как пишут про 3 тарелки что трудно помыть... мы семья из 4 человек , ужин 4 тарелки , вилки , чашки попить , салатница , тарелки для десерта , кастрюля откуда насыпал, сковорода , чем-то это готовил , итог 1 ужин это пол посудомойки , а еще ж и завтрак был и обед .. а когда что-то готовишь тоже куча посуды расходника.. я как появилась посудомойка + варка индукция , так больше готовить стала даже , а то раньше вечные эти горы перемой , печку выдраить газовую , а так варку тряпоской протер , все грязное в посудомойку и красота )
Мона_Лиса• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
фу,аж бридко стало.Просто водою неможливо нормально вимити.
Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляМона_Лиса
То сходіть вирвіть до унітазу якщо вам бридко від гарячої води і дитячого мила.
Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
І навіщо ви мені пишете як ваша бабуся солому між ноги клала в календарем підтиралась. Мені це не цікаво.
Copy-Paste• 23 декабря 2022
Ответ дляСлабый пол
Звичайно. Всі побутові способи ведення господарства мають право на життя. Але батл між ручним і машинним способом лежить більше в площині якості і зручності аніж ’бути чи не бути’.
Брехушка• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
І ваша так робила, не переживайте
Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
І ваша так робила, не переживайте
Моя так не робила. Моя була багатша ніж ваша і для цього використовувала хлопкову тканину. Вас не вчили що чіпати тему особистого життя інших людей не виховано?
Брехушка• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Я канєшна вибачаюся, але особисто мою бабусю згадали перша ви, тож всі претензії до себе.
Бабушка то узагальнююче поняття жінок минулого і взагалі людей. Ви написали що жили без пмм, так само як жили без прокладок, пилососів, туал паперу, родили в полі і багато чого іншого.
Але зараз живемо у сучасному світі, НТП зробив величезний крок , чому б не користуватися його плодами?
Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Бабусь з соломою ви перша згадали, в тому числі і моїх. Залиште минуле в спокої, мийте посуд посудомийкою, їжте хімію. Це ваше право. Залиште мене в спокої і моє право вибору теж. Зрозумійте нарешті, що ваша думка - це лише ваша думка, і це не значить що вона апріорі вірна.
Брехушка• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Удалено администрацией...

Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Удалено администрацией...
У вас зовсім нема з ким поговорити?
Та воно то, звісно, бувають злющі люди, яких так чіпляють чиїсь слова і чуже життя що прямо ніяк не відчепляться.
Брехушка• 23 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
У вас зовсім нема з ким поговорити?
Удалено администрацией...
Машка-замарашка• 23 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Удалено администрацией...
Мої коменти не вам, тож заспокойтесь. Не маю бажання продовжувати спілкування з людиною, яка не заслуговує моєї уваги. Тож не пишіть мені, більше навіть не читатиму.
Брехушка• 24 декабря 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Удалено администрацией...
автор Щедрик • 24 декабря 2022
Дівчатка, агов!!! Почитайте тему! Вже і в такій домашній, добрій темі умудрились розвести срач. Мені здається, що це одні й ті ж люди скачуть із теми в тему і скандалять. Угомоніться
Мдаа• 26 декабря 2022
Боже, які тут всі чистюлі і не користуються губками
А посуд купуєте тільки той що для посудомийки підходить?
Мдаа• 26 декабря 2022
По темі, автор, просто пошукайте в магазинах диспенсер для губки і миючого, і ще можна знайти губку кольору не вирви око а щось більш нейтральне, пастельного кольору. В Сільпо були стримані, не кидаються в очі, але коштують дорожче ніж звичайні.