Под пытками• 23 декабря 2022

Як спекти сирник закордоном

Дівчата порадьте я знаю ви можете все.
Сиру тут немає.
Хочу зробити сир сама. І потім спекти. Думаєте вийде? Навчіть мене. Дякую.
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Я також шокована.
Жіночки сидять в своїх квартирах. Не пишуть з лінії фронту. І робля з себе героїв, а я зрадниця.
Не всім під силу виїхати, вчити мову, працювати вчитися і робити себе людиною.
Удалено администрацией...
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Знаєте різницю між мною і вами? І ви і я сидимо . Але я в Америці, а ви в Україні.
І як ви виправдовуєтеся що не всі можуть бути на фронті. Я теж так скажу.
І помагати фінансово більш можливо з Америки.
Що ви знаєте про виплати...
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Що ви знаєте про виплати...
Удалено администрацией...
Zelenkа• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
А що дає ваша присутність наші країні? Ви пишете з поля бою? Напевне.
Якщо ви хочете бути у ваші квартирі будьте.
Я не проти. Я ні чиє місце не займала. В США потрібно спонсор і це наш родич.
Вся Європа відкрита для виплати дають.
Але деякі і їхати не хочу. І на тих що виїхали кидаються.
Ваші приклади про крис і корабель смішна. Жінкам і дітям війна не місце тільки заважають.
Удалено администрацией...
Прасковична• 23 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна
Читаю ответы автору и волосы Шевелятся - насколько все озлоблены. На простой вопрос о сыре - налили помоев спасатели Украины.
Автор, если получится - закрепляйтесь там, где вы есть. У меня последнее время такие мысли, что потом вернувшихся будут клеймить всю жизнь, не брать на работу, выселить из квартир,... В общем, делать предателя.
Вспомнила как после 2 мировой тех, кто был в лагерях - ссылали в ссылку. Вот все к этому идет. Реально
Удалено администрацией...
пышка_мышка• 23 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна
Неправда. Навіть вдячна тим жінкам, що повиїжджали з дітьми з України. Навіщо травмувати дітей? Ніхто не збирається переслідувати біженців. Про концтабори взагалі треш!!!
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
Ви думаєте що форум став тільки для вас? Якщо так то варто справді іти. Скарга вам. Тут може писати хто захоче і звідки.
Zelenkа• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Я думаю, що стало забагато срачів від вас. Хоч стопіцот скарг, можна і в особисті, тільки ж слабо😂
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
Удалено администрацией...
Невидимка• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
А какая разница из каких регионов люди уехали к своим родственникам? Вот кто-то уехал к маме, дяде или сестре, он вам как-то навредил? В чем природа неприязни?
Блoшка-матрешка• 23 декабря 2022
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Галябалована• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Америка
Полно творога, коттажд чиз разных мастей и в Whole Foods и trader joe и во всяких украинских и польских магазинах
Невидимка• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Чтобы уехать в США нужен кто-то, кто выступит спонсором, подаст специальную форму с информацией о доходах, которые позволяют выступить спонсором тех, кто приедет.
Посторонние люди на себя такую ответственность берут редко. Обычно это родственники или друзья.
На пособия в США не прожить. Квартира, машину без которой здесь никуда, за пособия недоступны.
пышка_мышка• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
Взагалі не звертаю на це увагу хто і за що живе. Шанс мали всі, але не всі скористались з різних причин. Мені їх жаль. Думаєте там рай? В мене невістка ще до війни поїхала жити до сина в Європу. Адаптовувалась рік, ні подруг, ні мови незнає. Тільки дитина і побут. Вчила мову. Тепер вже має пристойну роботу, ожила. Мені радісно на неї дивитись.
І, накінець, немає в Україні затишного місця. Як не ракети, то темрявою нас б´ють. Так нехай бережуть психіку наших дітей там, у Європі. Це ж наші діти!!!
Галябалована• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
будь у вас совесть вы бы не писали подобное, а задумались бы на минуточку, что чья-то квартира может быть элементарно уничтожена или находиться под Бахмутом
пышка_мышка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Я також шокована.
Не переживайте, не всі так думають. Знаю, вам нелегко. Печіть свій пляцок з сиру. Щастя вам.
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляНевидимка
Нарешті істина
пышка_мышка• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
Чесно вже не хочеться.
Я завжди отримувала тут поради. І не думала що в такі звичайні темі можна отримати скільки бруду
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
При чому тут тема про сирники і квартири.
Полтавська галушка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Америка
І не має сиру
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
У вас велика фантазія
автор Под пытками • 23 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Для чого трати на вас час. Ви дивно.
Полтавська галушка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Я хочу саме сирник львівський.
Куплю молоко щоб зробити сир .
Щоб зробити 1 кг сиру молока багато треба
Незламна Україна• 23 декабря 2022
Ответ дляБлoшка-матрешка
Удалено администрацией...
А как их будут распознавать? На лбу клеймо - поюсик и минус?
Тут же всех подряд чихвостят даже в теме про сыр
пышка_мышка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Чесно вже не хочеться.
Завжди знайдеться зденервована пані... Простіть її, вона напевно нещаслива. А може і дійсно рашиський бот?
Невидимка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
Чесно вже не хочеться.
Надо было просто не писать про Америку. Творог домашний делают не только из-за невозможности его купить заграницей. Хотя в США он и доступен.
Вы же видите, как здесь реагируют.
Невидимка• 23 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
Здесь есть пара человек, которые раньше строчили темы пачками о выехавших в Европу. Еще и отписаться во всех чужих темах успевали.
Медсестричка• 23 декабря 2022
Ответ дляНевидимка
Человек просто-напросто, как сделать творог. А оказался виноват во всем на свете.
Не гоните, реально.
Удалено администрацией...