Под пытками• 23 декабря 2022

Як спекти сирник закордоном

Дівчата порадьте я знаю ви можете все.
Сиру тут немає.
Хочу зробити сир сама. І потім спекти. Думаєте вийде? Навчіть мене. Дякую.
Налитое яблочко• 23 декабря 2022
Боже, скільки довбонутих баб тут Запитати про сир і отримати кучу гівна.
Налитое яблочко• 23 декабря 2022
Ответ дляНезламна Україна
Читаю ответы автору и волосы Шевелятся - насколько все озлоблены. На простой вопрос о сыре - налили помоев спасатели Украины.
Автор, если получится - закрепляйтесь там, где вы есть. У меня последнее время такие мысли, что потом вернувшихся будут клеймить всю жизнь, не брать на работу, выселить из квартир,... В общем, делать предателя.
Вспомнила как после 2 мировой тех, кто был в лагерях - ссылали в ссылку. Вот все к этому идет. Реально
Думаю не буде такого. У мене в оточенні нема таких дивних людей, всі адекватні. То тут на формі вся краса вилазить.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 23 декабря 2022
Ответ дляПод пытками
А ви прийшли поязвити? Чого? Їдьте за кордон і будете мати.
Я здивована озлобленості в простих темах.
Так ви цю озлобленість сама провокуєте. Серйозно? Саме Львівський сирник? Яка біда - farmer cheese i Philadelphia не підходять! Тут велика частина жінок з України, все таки, от воно й нервує.
ПС. Я теж емігрувала, в Європу, правда, розумію, що Львівського сирника тут не спечу, але не дуже цим переймаюся, бо є важливіші речі і купа інших смачних продуктів. Автор, легше до всього відносіться, тим більше робота у вас «рабська», як самі кажете.