младокошкина• 23 декабря 2022
Секс по графіку?
Дівчат, у вас в сім´ї інтим по розкладу, не дивлячись ні на що? Чи все ж таки це бажання двох сторін і якщо дружина не хоче, то чоловік не ображається?
У нас вже якийсь маразм з цим. Я вже просто нічого не хочу. Мабуть, у мене вже є проблеми по цій частині.
Не дивлячись ні на що, секс має бути коли чоловіку того захочеться. А хочеться йому кожного дня. І до с..ки, що ти хвора і в тебе 5 день температура, ти на АБ. От йому хочеться і терпи. В прямому сенсі цього слова він мене вже заї..в. Щось схоже було вчора. В мене огида до нього, до сексу, до себе що я така безхарактерна. Він дуже ображений, що я не хотіла, і після сексу його не обняла.
Безглуздо питати, чи це вже все, бо і так ясно.
66сезон666серия• 23 декабря 2022
В мене іноді під час процесу в голові лише одне бажання - вмазати по морді, аж наскільки мене трусить від цієї обязаловки. І при тому в нього якась схиблена ілюзія шо нормальні баби весь час готові і хочуть сексу, а хто не хоче то ті дерев’яні. Коли кажу йому то не так, і більшість подруг такі самі тоткаже шо я видумую🤬
Молчалка• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Блин... зачем вы это терпите
младокошкина
• 23 декабря 2022
Ответ дляХолодная каша
Так некоторые считают, что женщины должны кончать уже при виде члена, а если ее нужно возбуждать, то это уже холодная женщина. По факту ленивые или неумехи, а самоуверенности там.
Мій також так вважає і говорить. Що це все через мене, що в мене є проблема, що зі мною щось не те... Залишилися сказати, що я фригідна, а так вже все сказав, щоб того бажання взагалі ніколи не з´явилося.
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
такое же самое дома сидит. такое ощущение что сдвинулся на сексе. лежит бревном, а ты должен его ублажать. еще и комментирует что не так. последний раз я послала его и ушла из комнаты. надулся и звук пропал.
Жесть, с таким секс возненавидешь. Я бы не смогла с таким
Кина_не_будет• 23 декабря 2022
Ответ длямладокошкина
От і в мене таке враження, що йому потрібно галочку поставити. Вибачте за деталі, але іноді навіть немає нормальної ерекції, а він вже сунеться. Мені цей холодець просто ппц, як неприємний. Буває, що одразу хоче повтор і в процесі бажання пропадає. Потім ходить ображений, що це через мене, що я не прикладаю зусиль. А воно мені треба? Реально, таке враження що чоловік самостверджується.
Автор, разогрейте мужа, типа дорогой, готовься на вечер. Сфоткайте ему коленку, трусики. А вечером дайте на ужин хорошо слабительного. А вы времени не теряйте, извивайтесь, то но стоните. А он пусть с горшка не слазит. А Вы его упрекайте, что срачка не повод Вам отказывать, Вы ж настроились, пусть потерпит и как следует Вас отсексит.
А потом когда он будет к Вам приставать, скажите ему что у Вас такие же чувства к сексу, как у него когда срачка. И вот теперь он Вас как никто должен понять. Отказывайте и давайте только на своих условиях
Слабый пол• 23 декабря 2022
Когда ещё с мужем встречалась, думала, как классно, будем заниматься сексом каждый день, я буду голой и красивой ходить по квартире, и все будет супер. Сейчас у меня трое детей и когда муж намекает, что хочет секса, я думаю, как вы меня все заеб..ли, я бы уже в монастырь ушла, чтобы только в тишине и одиночестве, чтобы одни не тра..ли мозг, другие пис..ку... Но покорно иду в постель, предварительно прокручиваю какое-то порно, чтобы возбудиться, благо муж тяжело работает и секс сейчас раз в неделю где-то+ я на ГВ, гормоны, может поэтому и не хочется
ВЫВсеВрете• 23 декабря 2022
Дуже дивно так багато жінок і їм секс добре раз на місяць чи на тиждень
А в інших темах почитаєш зовсім інше.
Молчалка• 23 декабря 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
А в інших темах почитаєш зовсім інше.
Тем, что здесь отписались и раз на месяц не добре. Разве это секс, когда тебя без твоего желания на сухую ахают
Одяг та сумки• 23 декабря 2022
ну не знаю у нас 24 года все ок я впринципе никогда не против. Против была раз 5 это 1 раз в 5ть лет и он не обижался. У нас схожий темперамент в этом. конечно если всегда мужу отказываете он обижается
Одяг та сумки• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
ну так разведитесь если вам так по морде ему хочется это ужас ведь( я своему никогда не отказываю и мне не хочется по морде дать( видимо разные темпераменты. вы себя насилуете сами не муж. вы не можете сказать нет. так как семья рушится
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
А в інших темах почитаєш зовсім інше.
То, что описано - это не секс.
66сезон666серия• 23 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Я скажеш ні, то буде якраз скандал. Він хороший впринципі чоловік, гарно заробляє, нормальні відносини окрім цього. Мені типк простіше 10 хвилин потерпіти ніж розводитись а потім знову когось шукать? а мені просто секс не треба, ні з яким чоловіком.
Одяг та сумки• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
ну я в шоке не знаю как без секса. яб ни жила с импотентом. вам нужно импотента искать. жаль вашего мужа- по сути вы его не отпускаете и ненавидите( кто еще насильник. может у вас с гормонами проблема что прям секс не нужен.
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
А вы с вашими гормонами рады сексу при температуре с едва-стоящим членом???
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
А мне автора жаль, мужчина плохой любовник, это всегда печально. С таким любая станет фригидной
66сезон666серия• 23 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
ви про різні темрераменти чцли. Це як людина яка ість 6 разів на день грубо кажучи і та якій раз на день встачає. Якшо таку людину годувати три рази на день, то апетиту не буде ж, і буде відраза до їжі. Мені з головою раз на тиждень-два, тоді і оргазм є як налаштуюсь. А кажен день ну це вибачте треш. Ше й побут на мені і дитина.
Отжигающая• 23 декабря 2022
Мені також зараз того сексу не хочеться. Інколи я не проти, але в основному ні. Відмовляю, тому що вважаю нечесно погоджуватися і вдавати як добре, коли насправді не так.
Крім того, дуже стараюся відмовляти делікатно, щоб не принизити чоловіка,
бо це ж комплімент, коли чоловік вважає жінку привабливою
Отжигающая• 23 декабря 2022
Ответ длямладокошкина
Мені хочеться втікти не на тиждень.
Здається, ви би почували себе краще, якби не погоджувалися проти своєї волі і вміли відмовляти
Ну не ґвалтував же б вас чоловік врешті решт
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляОтжигающая
Какой комплимент, вы о чем. Мужчины просто хотят секса, вставить куда-то, они почти с любой согласны. А когда нет женщин рядом, например в тюрме, то и мужчину могут
Отжигающая• 23 декабря 2022
Ответ длямладокошкина
Падати ще може від того, що бачить ваше небажання
Як варіант
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Это называется «бытовая проституция»)))
Ms. Похвала• 23 декабря 2022
Ответ дляМолчалка
Блин... зачем вы это терпите
#затонеодна
#хорошийотецдетям
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
#затонеодна
#хорошийотецдетям
И зарабатывает хорошо
За миску супа можно и потерпеть.
Ms. Похвала• 23 декабря 2022
Ответ дляСлабый пол
А 3-е детей - это Вас силой оплодотворяли? Чем Вы руководствовались, когда рожали троих? Чтобы сейчас рассказывать, как Вас все зат...ли?
Отжигающая• 23 декабря 2022
Ответ дляБриджит Монро
У вас, може, трохи упереджене ставлення до чоловічої статі?)
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляОтжигающая
Я просто не наивная) мужчины просто хотят секса, слить куда-то. Очень малый процент мужчин занимается сексом только с теми женщины кто им реально нравится и кто очень привлекательный для них. Хотя в лет 15, я думала как вы))
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляБриджит Монро
Мне 35 и я продолжаю думать так же)
Сексом с мужчиной, которому надо слить, не занималась ни разу в жизни.
Мне жаль, что вы так разочаровались в партнере
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Это называется «бытовая проституция»)))
Ну лучше так, чем без бесплатно такое терпеть😆
Отжигающая• 23 декабря 2022
Ответ дляБриджит Монро
У такому разі вони би могли просто займатися онанізмом під порно і нащо витрачати сили на вмовляння жінки)