младокошкина• 23 декабря 2022

Секс по графіку?

Дівчат, у вас в сім´ї інтим по розкладу, не дивлячись ні на що? Чи все ж таки це бажання двох сторін і якщо дружина не хоче, то чоловік не ображається?
У нас вже якийсь маразм з цим. Я вже просто нічого не хочу. Мабуть, у мене вже є проблеми по цій частині.
Не дивлячись ні на що, секс має бути коли чоловіку того захочеться. А хочеться йому кожного дня. І до с..ки, що ти хвора і в тебе 5 день температура, ти на АБ. От йому хочеться і терпи. В прямому сенсі цього слова він мене вже заї..в. Щось схоже було вчора. В мене огида до нього, до сексу, до себе що я така безхарактерна. Він дуже ображений, що я не хотіла, і після сексу його не обняла.
Безглуздо питати, чи це вже все, бо і так ясно.
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляБриджит Монро
Ну лучше так, чем без бесплатно такое терпеть😆
😳😳😳

Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Мне 35 и я продолжаю думать так же)

Сексом с мужчиной, которому надо слить, не занималась ни разу в жизни.

Мне жаль, что вы так разочаровались в партнере
Не надо меня жалеть, спасибо),у меня все нормально. У меня много хороших друзей мужчин, друзья детства и мы с ними можем обо всем говорить. Так что сами они этим и деляться.
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляОтжигающая
У такому разі вони би могли просто займатися онанізмом під порно і нащо витрачати сили на вмовляння жінки)
Может хочется пи сю, а не рукой. Все таки приятней)
Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляБриджит Монро
Чем делятся?))
Как жён насилуют?))
Слабый пол• 23 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
А 3-е детей - это Вас силой оплодотворяли? Чем Вы руководствовались, когда рожали троих? Чтобы сейчас рассказывать, как Вас все зат...ли?
А Вам какая разница?? Кто-то и без детей затрах...й
Скользкая• 23 декабря 2022
Автор, вы видели темперамент мужа, когда за него замуж выходили? Сначала люди живут гражданским браком, год , два, пять. Если все ок, то женятся. У нас так. В сексе не отказываю никогда, мужа люблю, в процессе возбуждаюсь. Но если я болею, или после родов) он всё понимает, конечно и не предлагает. Но и если я хочу, а он устал и т.д. - не отказывает мне. Нужно говорить прежде всего, обсуждать.
автор младокошкина • 23 декабря 2022
Ответ дляСкользкая
Тоді наші темпераменти були схожі. Але і життя моє відрізнялося. Менше було роботи, проблем, краще здоров´я.
Ms. Похвала• 23 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Это называется «бытовая проституция»)))
Меня, как-то, за это выражение забанили Бытовые нажаловались)
Ms. Похвала• 23 декабря 2022
Ответ дляОтжигающая
У вас, може, трохи упереджене ставлення до чоловічої статі?)
Может, у Вас немножко розовые очки?

Фантасмагория• 23 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Может, у Вас немножко розовые очки?
Нет, скорее нормальные нормальные и здоровые отношения с нормальными мужчинами.
Отжигающая• 23 декабря 2022
Ответ дляMs. Похвала
Может, у Вас немножко розовые очки?
То вважаєте, якщо жінка не згодна з «Мужчины просто хотят секса, вставить куда-то, они почти с любой согласны», значить вона в рожевих окулярах?
Одяг та сумки• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
ви про різні темрераменти чцли. Це як людина яка ість 6 разів на день грубо кажучи і та якій раз на день встачає. Якшо таку людину годувати три рази на день, то апетиту не буде ж, і буде відраза до їжі. Мені з головою раз на тиждень-два, тоді і оргазм є як налаштуюсь. А кажен день ну це вибачте треш. Ше й побут на мені і дитина.
так а зачем семью создавали! вот и я о том же. только не говорите что с первого секса дети родились. вы же видели...и сейчас мужику жизнь калечите. найдите себе импотента. моя сестра с мужум развелась он в 40 лет уже все без секса(
66сезон666серия• 23 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Ми з чоловіком з моїх 17 років. Зараз мені 34. Січете різницю? Спочатку все було чудово. І ще років 5 тому все норм було, секс 2 рази на тиждень, все спокійно. А зараз як наче йому шось поробило( я поправилась трохи на 7 кг, то не дає проходу мені. Але ще раз кажу, мені так багато не треба. Мене це бісить(
Молчалка• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
Я скажеш ні, то буде якраз скандал. Він хороший впринципі чоловік, гарно заробляє, нормальні відносини окрім цього. Мені типк простіше 10 хвилин потерпіти ніж розводитись а потім знову когось шукать? а мені просто секс не треба, ні з яким чоловіком.
Человека, забившего на ваши желания/ нежелания, в принципе хорошим не назовешь
Бриджит Монро• 23 декабря 2022
Ответ дляФантасмагория
Чем делятся?))
Как жён насилуют?))
🤦🏼‍♀️господи, я вообще не об этом писала, а о том, что желание секса для мужчины это желание вставить куда-то, а не комплимент привлекательности женщины. Вот, что говорят
Одяг та сумки• 23 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
січете це мова зеків? я з чоловіков з 16 зараз нам більше 40 і мене не нудить. Хоча раніше секс був рідще работа. А зараз він з лютого з дітьми вдома і я в дома 50% працюю ( якась ви січете агресивна( співчуваю вам обом. можливу в вас стрес- тоді неможливо розслабитися та задоволення отримати. Це без іздевок. а пропийте заспокійлеве( наразі воно усім потрібно з цією війною. сама другу пачку допиваю і радію томущо ця віна це випробування. Мині честно чоловіка жалко( я якщо хочу секса то мені нічого не хочется крім секса(
Запасная спина• 24 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
так идите потра..йте ужас жаргон зека. зачем отвечаете? вы псих?
Запасная спина• 24 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Удалено администрацией...

Одяг та сумки• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
боже ви хвора походи ви автор з іншої сторінки. Чи ви так затичка до бочки?
Запасная спина• 24 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
это вы про себя сейчас написали?))))) Вам и автор и другие пишут что не всем надо ежедневно, а вы продолжаете за ваши отношения с вашим мужем. Причем здесь ваш пример????
Запасная спина• 24 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
причем здесь ви з ртом з помийки ? та перекручуванням моїх слів. Рот помити вам потрібно якась ви дика . Явно хворіїте -лікуйтесь.
Одяг та сумки• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
напхали кто и что- вы зечка? или мой фанат? конкретика где
Запасная спина• 24 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
у вас лексикон не багат поэтому наверное вы агрессивная. Словарик купите себе может и рот чище будет
Запасная спина• 24 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
это ж спец словарь для вас специально прикупила для тех кто нормальными словами не понимает. Использую по настроению))))
Одяг та сумки• 24 декабря 2022
Ответ дляЗапасная спина
спасибо на ваш спец словарь жалобы оставлены ждите бан))) вот до чего глуп народ