Стекловыжималка• 23 декабря 2022

Список целей на будущий год, составили?)

Пишете ли вы такой список перед Новым годом? Сколько обычно ставите себе задач? Сколько удаётся воплотить?)
Помеха справа• 23 декабря 2022
Автор, Вам вже задавали питання, навіщо список. Мені теж цікаво, навіщо він. Без списка Ви не реалізовуєте свої бажання, тільки з ним?

Муууумие• 23 декабря 2022
Нет
Вот Она Я• 23 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
А навіщо без списку? В голові тримати чи що?
Помеха справа• 23 декабря 2022
Ответ дляВот Она Я
Тобто, Ви, наприклад, хочете ремонт, але можете забути про це?
Вот Она Я• 23 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
У вас лише одна якась мета на рік?
Помеха справа• 23 декабря 2022
Ответ дляВот Она Я
У вас лише одна якась мета на рік?
Рік іде, бажання з´являються, я їх задовільняю по мірі виникнення. Якщо я їх буду записувати на бумажку, що мені це дасть?
Вот Она Я• 23 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
а то чого тут бажання, якщо ми обговорюємо цілі? це ж не дрібничка якась - захотілося та пішов купив в магазині.
це те, що плануюється, на що треба виділити час, кошти і так далі.
ви про щось геть примітивне і повсякденне пишете, тому і не розумієте автора.
Помеха справа• 23 декабря 2022
Ответ дляВот Она Я
Ціль виникає через винекнення бажання. Я хочу ремонт, я хочу подорож, я хочу схуднути, я хочу вивчити мову і т.д. але Ви так і не відповіли, що дає запис? Якщо, щоб не забути, то не дуже і треба.
Вот Она Я• 23 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
Це не бажання, а планування власного життя.

Запис дає як мінімум розуміння що виконане, що ні.

Що було реальною метою, а що тимчасовим бажанням і не було виконане.

автор Стекловыжималка • 23 декабря 2022
Ответ дляПомеха справа
Для визуализации поставленных целей. Например я уделяю этому занятию день, записываю все на бумагу, и каждый месяц открываю и просматриваю что удалось воплотить, что нет и какие усилия нужно приложить для достижения данной цели. У меня на год много целей, и они разные, касаются разных сфер жизни, бывает 30 а бывает и 70)) в конце года подвожу итог и анализирую свои достижения.