Накрыло-не отпускает• 23 декабря 2022
Коли ви святкуєте Різдво?
25.12 чи 07.01?
Цього року взагалі незрозуміло. Кажуть, що 07.01 вже не буде в Україні Різдва, аби разом з орками не святкувати. Яка ваша думка?
Украиночка• 23 декабря 2022
Это религия, а не политика и каждый сам себе выбирает когда праздновать и орки ту ни при чем… если я всегда праздновала с бабушками, с родителями 7 то так уже и будет , я не предаю традиции своей семьи , это т мои традиции тоже и уже моих детей..так и будет
Оцененная• 23 декабря 2022
25.12, православна
ПЦУ цього року дозволило деяким парафіям святкувати 25.12, там, де віряни цього хотять.
Оно само купилось• 23 декабря 2022
Ответ дляTammy21
25, але я з тим же успіхом можу і 27 чи у будь яку рандомну дату святкувати. І що саме цікаве, навряд чи відійду від канону)))
А за Юліанським календарем не тільки русня празднує.
Ще Сербія і Грузія.
Ответ дляУкраиночка
Это календарь) Которым манипулируют и религиозные деятели и политики.
Пс. Лишь мое восприятие, но ваш коммент оч.страшный по своему посылу.
Четырёхсторонний скотч• 23 декабря 2022
Не особо прям праздновала раньше, но теперь пожалуй начну с детьми вводить традицию - 25.12. Мотив - подальше от пРусаков во всех смыслах. Да и логично оно - 25.
Спасу мир• 23 декабря 2022
7.01
Цікаво буде на Паску стільки ж крику що разом з оками теж співпаде дата чи ні? І новий рік 1.01 з орками будете святкувати? Продовжувати можна довго....
7.01 святкують і в Єрусалимі ( батьківщина Ісуса Христа і на Святій горі Афон, та багато ще де не тільки орки, і орки не всі святкують Різдво 7.01) . Називається , аби було про що поговорити.
Оно само купилось• 23 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Згодна з Вами. Дивують люди, які після всіх партій тріщать про якісь традиції. Моя бабця, яка все життя святкувала 7, сказала ’ Ні. Нічого не хочу спільного’.
Оно само купилось• 23 декабря 2022
Ответ дляСпасу мир
7.01
Де ще? Конкретно можна? Грузія і Сербія?
Чи знали ви що конкретної дати народження Ісуса Христа немає?
Спасу мир• 23 декабря 2022
Ответ дляБеззубовна
Це ми орків охрестили, не ми з ними святкуємо, а вони з нами.
так отож Це від нас до них віра розповсюдилася а не навпаки.
Дверной_Проем• 23 декабря 2022
Ответ дляУкраиночка
Не факт, что у детей. Они потом могут для себя по другому решить.
Спасу мир• 23 декабря 2022
Ответ дляОно само купилось
Звичайно нема , ця дата умовна. А святкують в будь яких країнах світу в різні дати як і у нас 7 і 25, дивлячись до якої конфесії людина відноситься( мої родичі в США і в Європейських країнах завжди святкують 7.01).Греко- католики теж по юліанському святкують( з орками
)
Ответ дляУкраиночка
Це релігія - і відповідно вирішує вище церковне керівництво, а не люди.