Да, я блондинка!• 23 декабря 2022

Купила *івняні підробки том форд. Сиджу матюкаюся.

ОАЕ. Таке гівно що просто жах. А є негівняні підробки (ну щоб хоч не так смерділо)? Чи як то кажуть в нас на хуторі, реплікі? Підкажіть, бо викинуті гроші.
Гарачый Шыкалад• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я чогось не подумала що їхтреба трішки.
Купите мизер. Может он вам и не зайдет. Сегодня одни, через неделю другие. Не обязательно литр покупать

НаливайКа• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я чогось не подумала що їхтреба трішки.
У меня ещё персик есть, он вообще термоядерный, там полупшик
Волшебная палочка• 23 декабря 2022
А вам на какой?
Щепотка_совести• 23 декабря 2022
Ответ дляЗамыленная
фото
Купила на Кремчике Килиан Принцесу, оказалась подделкой ! Запах легкого спирта
автор Да, я блондинка! • 23 декабря 2022
Ответ дляНаливайКа
Дякую. Буду знати. То виходить парфуми, не т. вода, так?
Ответ дляВолшебная палочка
А вам на какой?
це аналог, так?
Чебуравлик• 23 декабря 2022
Беру на розпив оригінали, нама грошей не купую… але щоб паль якусь, то ні… життя одне для підробок нема місця

НаливайКа• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Да, eau de parfum
Ответ дляЩепотка_совести
Виходить на розлив то не панацея... Співчуваю.
Ответ дляНаливайКа
Да, eau de parfum
Волшебная палочка• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
це аналог, так?
Вроде как. Но тот, что девушка скинула тоже есть инфа, что аналог на черри
Ответ дляВолшебная палочка
Дякую!
Меряно-перемеряно• 23 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
Де,кругом підробки.
Чебуравлик• 23 декабря 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Де,кругом підробки.
Багато років в одному місці, починала ще тут на стафі
В інсті obrana
Дадосвидания• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
так шо можна взагалі тер нічого не купувати? Бо люкс не можу собі дозволити.
Да, лучше ничего не покупайте, чем шмурдяк, честно
parfummaniak• 23 декабря 2022
Заходьте до мене. Лише оригінали;)
мадамГрицацуева• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Купите аромат в D@P, они копируют любые ароматы, подумаешь упаковка без бренда зато хорошие и стойкие ароматы.
язззззь!!!• 23 декабря 2022
А я хотіла свою молекулу 2 купити, але ціна така вже, що не тягну. Купила ланком міракл, щось захотілося такого. Зекономила) Побачу, може зайде.
Ответ длямадамГрицацуева
Дякую!

Начальник Анонимов• 23 декабря 2022
Правда, не нюхала цей легендарний аромат! Але ж… В світі стільки різних парфумів більш бюджетних, можливо, навіть більш цікавіших. Вибір величезний!
Ответ дляязззззь!!!
Ну він такий спокійно класичний.. В минулому житті він в мене був. Самий перший.
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну всі хворіють на табако ваніллу. От і моє дитя туди ж. Я б за ці гроші в Єві вже знайшла що небудь от чесно.
язззззь!!!• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Тим і сподобався, що спокійний). Хочеться чогось повсякденного, але щоб радувало.
Ответ дляязззззь!!!
Ну ланком не модет не радовать
Колупалочка• 23 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
В mac velvet teddy, навіть приємніший за том форд табако ваніль , собі колись купувала, тому рекомендую)
Ответ дляКолупалочка
Дякую, зараз гляну що то за звір
Меряно-перемеряно• 23 декабря 2022
Ответ дляЧебуравлик
В інсті obrana
Дякую
Калёва Замалёва• 23 декабря 2022
Мое мнение лучше купить мас маркет на мейкапе. У меня лузи все оригинал и дорогие. Когда денег нет я покупаю бюджет. Типа DKNY, Кристина Агилера, Джуси Кутюр, Антонио Бандерас. На крайняк есть Эйвон.
Етитьская богомышь• 23 декабря 2022
Ответ дляВолшебная палочка
В инсте выскакивал профиль, в котором показывают аналоги. Думаю, если захотеть можно найти. Как к примеру баккара - это ред темптейшн из Зара. Кстати стойкий хороший аромат
О, дякую за назву. Бо бачила опис, а назву ні) люблю баккару, на мені вона пахне лікарнею😅
Чебуравлик• 23 декабря 2022
Ответ дляВолшебная палочка
І поряд на стояло з оригінальною Бакарою
В Бакарі божественний шлейф, зара це яд, тільки для тих хто просто хоче думати що він носить Бакару, це страшний аромат нічого спільного з оригіналом