Чукча Мукча• 23 декабря 2022

Продажа дивана на олх

Попала в таку неприємну ситуацію, продала сьогодні диван кровать б/у за 4700, все в робочому стані, всі розміри на фото були вказані, тепер дзвонить покупець і кричить що їм не підходить розмір, ми вам привезем його назад. Кричить криком, купляли в село , я в місті, везли на своєму прицепі, ви б прийняли назад диван ?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 23 декабря 2022
Ні

автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Ні
Що мені їм казать ? Кричить по телефону криком
Лама_мама• 23 декабря 2022
А они его что не видели? Покупали не глядя.
автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Ответ дляЛама_мама
Все бачили, дивилися , тепер не підходить ((
Подтяжка• 23 декабря 2022
Якщо знае,де Ви живете,думаю ,що може приiхать,привезти
Я люблю транзисторы• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Скажіть , що місце вже заставляно і вони не з закритими очима його купляли і теж накричіть
КучМала• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
б/у вещь возврат не подлежит. это так, к сведению.
стойте на своем, пусть в следующий раз головой думают.

julia-678c• 23 декабря 2022
Вы указывали замеры?
Лама_мама• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Ну дак шлите лесом. Скажите назад не приму и всё.
автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Побалакали, сказав що буде це на моїй совісті((( скажіть , зі сторони, я не права що не хочу забирать диван?
автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Вы указывали замеры?
Так заміри і фото все було
автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
Де живу не знають, забирала не з квартири
julia-678c• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Так заміри і фото все було
Тогда пускай в задницу шагают мозгоклюи
julia-678c• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
В блок их сразу надо было
автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Ответ дляКучМала
Так і сказала, сказав що це на моїй совісті. Кричав що дитині не сподобався, що війдіть в положення, але і швидко слухавку кинув ((
КучМала• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
дитину с собой брать надо.
господи, ну что за люди.
у меня ребенок абсолютно все сам выбирает.
стойте твердо на своем.
купили бу, лично видели, замеры дали, все рабочее, все проверили - досвидос.
автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Було б це щось невелике, а то диван, носить і возить його морока ((( така неприємна ситуація ((
julia-678c• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Автор, забудьте их и не тратьте свои нервы. Пускай сами разбираются со своим диваном
Щедрик• 23 декабря 2022
А що за диван і де? Як раз шукаю...

автор Чукча Мукча • 23 декабря 2022
Приїхав покупець з сином 11 років, син кричав класний диван і я собі такий хочу, але купляли дочці років 7-8, тепер їй не сподобався ((( я спочатку продавала за 8 тис , потім написала 5 тис, продала за 4700, щоб просто продать. Новий пуф ціна 4500 …
Мастер Класс• 23 декабря 2022
Нет, конечно. Ко мне пришли люди покупать диван, ложились на него ,меряли своей лентой - заплатили и уехали. Бачили очі що купували!
Мастер Класс• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Правы конечно, они манипулируют вами
Мастер Класс• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Правы конечно, они манипулируют вами
Мастер Класс• 23 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Малохольні якісь
Рогнеда Карповна• 23 декабря 2022
Заблокировать и забыть, пусть теперь продают сами или договариваются с детьми. Малахольные какие-то
Ms. Iphone• 23 декабря 2022
Какие возвраты?
Вы полностью выполнили свои обязанности+ личный осмотр покупателем. Если там не выявились скрытые критичные дефекты- то послать в магазин за возвратом.
Ms. Iphone• 23 декабря 2022
На совести?)))
Ахаха)))

Нам впаривают товары производители и врут не парясь, а тут на совесть давят))
HupBaHa• 25 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Это их проблемы
HupBaHa• 25 декабря 2022
Ответ дляПодтяжка
И что? Как привезет, так и отвезёт обратно
автор Чукча Мукча • 25 декабря 2022
Ответ дляHupBaHa
Більше не дзвонив після розмов по телефону в п’ятницю. Останні його слова, спитав - будете забирати диван ? Я сказала -ні. Він- тоді це на вашій совєсті і кинув слухавку. Я вже заспокоїлася , диван справді не поганий, мені за нього не стидно і віддала дешево, може вони роздивилися краще його і їм сподобався він)) мені трохи обідно за диван, я його так любила і скільки спогадів гарних з ним залишилося )) і тепер я як зрадила той диван )))