Плакат с автографом зимы• 23 декабря 2022

розетка ні про шо

замовляю на подарунок шампанське і цукерки
спеціально вибрала продавець Розетку
і доставка формується в 2 замовлення
це людина за подарунком типу має двічі іти.. це просто бред

де можна замовити цукерки і алкоголь, щоб нормально одною посилкою відправити?
КарамбОлька• 23 декабря 2022
Так придите 1 раз, в чем проблема?
2 заказа, потому что с разных складов идёт. Алкоголь всегда отдельно.
Праздничный сервиз• 23 декабря 2022
Почекаєте, поки друге доїде, разом заберете. В чому проблема?
мимАпроходила• 23 декабря 2022
На будущее: дарить и пить шампанское с конфетами - моветон
Праздничный сервиз• 23 декабря 2022
Ответ длямимАпроходила
Як ви гарно написали, толерантно) я б по іншому назвала)😁
культУра• 23 декабря 2022
Ответ длямимАпроходила
Ну, пусть вам и не дарят. А я с удовольствием получаю презентики из конфет ферреро и шампанського Мартини, и вообще глубоко все равно, что думают анонимные женщины с форума
Санта Барбара• 23 декабря 2022
Оце проблема))) Так підіть за один раз заберіть))) Ну ви даєте! Ок, платіть деінде за доставку і стійте в черзі на нп
культУра• 23 декабря 2022
Ответ дляКарамбОлька
Так придите 1 раз, в чем проблема?
Кто идите? Если это подарок другому человеку, которому придётся забирать 2 заказа
Санта Барбара• 23 декабря 2022
Ответ длякультУра
Ну чого ж два, якщо можна за один!
КарамбОлька• 23 декабря 2022
Ответ длякультУра
Ну тогда тот человек может придти 1 раз.
культУра• 23 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
Ну чого ж два, якщо можна за один!
Не можна. Розетка оформлює два замовлення. Їх можуть привезти як разом, так і окремо
КарамбОлька• 23 декабря 2022
Ответ длякультУра
Можно!
Как увидят в приложении, что оба товара на месте, то придти за ними.
40каградусная• 23 декабря 2022
Ответ длямимАпроходила
Ну так і шампанським любе ігристе теж якось так називати:)
Санта Барбара• 23 декабря 2022
Ответ длякультУра
Наче я не замовляю на Розетці)) Це просто дві різні накладні, а прийдуть вони в один день, ну максимум день різниці! То піти забрати тоді, коли прийде другий товар. Капєц, люди, ви створюєте проблеми там, де їх реально нема
Банка с бутылками• 23 декабря 2022
Ответ длякультУра
Сколько раз 2 отдельных заказа забирала за 1 раз!!! На сайте можно продлить срок хранения заказа, который прийдет первым.
П.С. автору темы. Вы создаете проблему на ровном месте
автор Плакат с автографом зимы • 23 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
не я.
це я готую подарунок іншій людині
Ответ дляСанта Барбара
не мені прийде!
відправляю я подарунок
КарамбОлька• 23 декабря 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
не я.
це я готую подарунок іншій людині
Ну предупредите человека, что будет 2 заказа.
Санта Барбара• 23 декабря 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
не мені прийде!
відправляю я подарунок
Так це ніяк не міняє діло!
Кнопкотык• 23 декабря 2022
Ответ длямимАпроходила
А хто сказав, що це треба вживати разом одночасно?
І що поганого станеться якщо рафаелку запити Асті?
ДелиВерка• 23 декабря 2022
Высосаная из пальца проблема
МатьЧасть• 23 декабря 2022
Якщо доставка до точки видачі- оформлюйте доставку 2 замовлень на один номер телефону та вибираєте один день доставки. Людина просто приходить, вводить номер телефону у терміналі і забирає всі доставлені замовлення. Хоч 1, хоч 2, хоч 25. Різниці для отримувача немає скільки замовлень отримувати
220В• 23 декабря 2022
Ответ длямимАпроходила
Интересно, в реальном общении вы так же беспардонно лезете с советами
Праздничный сервиз• 23 декабря 2022
Дивна тема, дивна проблема ні про що..
220В• 23 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Дивна тема, дивна проблема ні про що..
Взагалі-то автор чітко спитала де замовити доставку
Праздничный сервиз• 23 декабря 2022
Ответ для220В
Ага, і чітко ні про що захейтила розетку) Пішла б в АТБ і купила би алкоголь і цукерки, склала в коробку і відправила)😁 Однією посилкою))
220В• 23 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Вас це так чіпляє?
Праздничный сервиз• 23 декабря 2022
Ответ для220В
Вас це так чіпляє?
За розетку абідна)😂
220В• 23 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
За розетку абідна)😂
Нерадистка Кэт• 23 декабря 2022
Мені таке також не подобається.
Замовила на іншому сайті ваги, підлогові і кухонні. Там потрібно було оплачувати по реквізитах, тільки так відправляють. Оплатила і мені телефонують повідомити що у мене буде 2 посилки, так як замовлення з різних складів. Капець, не можна було одразу повідомити? Оплатила на пошті доставку за 2 посилки, 270грн.
Дуже зла була,
Можна було кошти повернути, але повернення на протязі 2-х тижнів. А мені терміново було потрібно