Бабульция• 23 декабря 2022

Мучить почуття несправедливості

З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Я ответила, но у вас пониманием беда.
Так же как с письмом , и с воспитанием.
Ну так и быть, повторю.
нет, не дожны.
Ну не всі такі нєдалжни як ви. Комусь і про Україну треба думать а не тільки про власну д*пу

woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
Удалено администрацией...
Вы , похоже, сами с собой разговариваете.
-Ань-• 24 декабря 2022
6.12.2021 перша перемога. На Сумщині суд скасував наказ про відсторонення вчительки, що не вакцинувалася.

НЕГАЙНО! Є ПЕРШЕ СИЛЬНЕ Рішення суду - наказ про відсторонення незаконний!

З офіційною інформацією по цій справі можна ознайомитись на сайті Роменського міськрайонного суду Сумської області.
https://rmm.su.court.gov.ua/sud1815/pres-centr/nov...
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Нічим, тому і воює
О. У вас уже и воюющая бубочка появилась? Еще пару страниц и муж появится
katshmat• 24 декабря 2022
От Як вас зараз муляє , що чужі чоловіки повиїжали, то інших муляло, що жінки без дітей повиїжали (чому, кого вони нафіг захищали) , що тати 3 дітей могли взагалі їздити туди сюди скільки хотіли, що з півдня валили в Європу через рашу і не поверталися чомусь воювати. Треба було з самого початку нікого не випускати, щоб всі були в однакових умовах. А так дивишся навколо, всі хитро...ні, а ти один дурний.
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
И мужа нет)
Ждите. Появится
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ну, так если они должны, что вы хотите от других?)
А другие-не должны.Смиритесь.

-Ань-• 24 декабря 2022
Ніхто з суддів не хотів бути першим, затягували і відкладали судові засідання. Перший суддя, який наважився першим винести рішення по таким справам, задовольнив позов лише частково (відновили на роботі, але не виплатили зарплату). А далі були більш успішні суди - і відновлювали на роботі, і зарплату виплачували за час вимушеного простою.
Другий пішов: на Вінниччині суд поновив невакциновану на роботі. І змусив виплатити їй зарплатню:
Ane4ka777• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
У мене бубочка кожен мій брат. Скільки б років їм не було.
-Ань-• 24 декабря 2022
Це рішення в Єдиному реєстрі судових рішень: https://reyestr.court.gov.ua/Review/101677082
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляAne4ka777
Удалено администрацией...
Да не собираюсь я вас крыть)ВЫ хоть сами понимаете, что пишете?
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
А другие-не должны.Смиритесь.
Ви хоть донатите на зсу, нікамунічєгонєдалжни?
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Вау. Вы их выносили , родили и вырастили?! Сенсация! Толи еще будет
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Удалено администрацией...
-Ань-• 24 декабря 2022
Рішення суду від 07.12.2021р. у справі №136/2084/21. Суд повністю задовольнив позов вчительки: визнати незаконним та скасувати Наказ про відсторонення від роботи; виплатити невиплачену заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи; стягнути зі школи судові витрати у вигляді судового збору, в розмірі 1816 грн.
https://reyestr.court.gov.ua/Review/101790026

Також в цьому рішенні вказано, що в Україні карантин закінчився 28 лютого 2021 року: ’В будь якому випадку постановою КМ України від 09.12.2020 №1236 було введено карантин, термін дії якого закінчився 28 лютого 2021 і в подальшому жодних постанов КМ України, яким би встановлювався карантин на інший період не приймалось. Внесення змін до п. 1 постанови КМ України від 09.12.2020 №1236 є неприйнятним з точки закону, оскільки КМ України вправі, відповідно вимог ч. 1 ст. 29 Закону України ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ встановлювати та відміняти карантин, а повноважень продовжувати його дію, шляхом внесення змін до відповідних пунтів постанови, якою встановлювався карантин та визначався період його дії не наділений.’
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Извините, но брат- это не первая линия родства. Это не ваша семья. И практически у каждого кто-то из близких, да на фронте. Ваша семья-бубочка , как вы выражаетесь-за которых вы тут всех полощите, это муж или сын. Но ни мужа ни сына у вас нет. Значит, не вам и осуждать советчиц.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
Ой, починається. Це яка за рахунком відмовка сьогодні?
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Вы кто? Перед вами отчитываться.Не загоняйтесь.

lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
А ну зрозуміло. І тут ви нікамунічєгонєдалжни)))
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Муж поддерживает это решение и был инициатором выезда ребенка до 16летия. Вы не волнуйтесь за моего мужа и мужей советчиц. Волнуйтесь за своего
мэри2003• 24 декабря 2022
Автор,ваш чоловік воює?Ні!То чим він краще тих,хто виїхав?Я знаю людей,які за кордоном безкінечно збирають гуманітарку для ВПО,гроші та одяг для ЗСУ,допомогають фінансово рідним,які залишились в Україні.І також знаю чоловіків переселенців,які звали руській мір ,а тепер виїхали на підконтрольну й тихо сидять в дружини під спідницею,не працюють,не стають на облік в військомат,нічим не допомогають армії,отримують гуманітарку,виплати ВПО,ООН і проклинають Україну і тих чоловіків,що виїхали.Ви вважаєте,що від таких більше користі?
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Вам так точно никто из советчиц ничего не задолжала
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Да что вам вообще может быть понятно, вы же заходитесь пеной прямо.
Отвечать вам о своих расходах вам точно никто не должен.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляAlve
Удалено администрацией...
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
Та зрозуміло. Я ж нічого і не вимагаю.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
Як скажете))) нвкамунічєгонєдалжни
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Простите, а как это выпхать в всу?
Alve• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Як скажете))) нвкамунічєгонєдалжни
А сколько вы донатите?
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Як скажете))) нвкамунічєгонєдалжни
Вам это любой на форуме скажет.