Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ну то що,? Должни нам всу чи не должни?
Военнообязанные не имеют выбора.
Все остальные-не должны.А что?
А вам советую ставить вопросы в другой интеонации.
Я тоже не должна вам отвечать по требованию
Все остальные-не должны.А что?
Ответ дляwoman Warrior
Военнообязанные не имеют выбора.
Все остальные-не должны.А что?
Аааа, двоцні стандарти. Кто нє імєжт вибора должен, кто імєжт вибора нє должен. Всьо понятно. Вапрос снят
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А чого всі ’никаму янічєго нє далжна’ позатикались? То й всу вам не далжно
что за хамский базар вы тут развели?
Ответ дляwoman Warrior
Военнообязанные не имеют выбора.
Все остальные-не должны.А что?
Аааа, двойні стандарти. Кто нє імєєт вибор должен, кто імєєт вибор нє должен. Всьо понятно. Вапрос снят
Я уже писала в одной из тем.
Моя подруга вывезла мужа в начале войны.Я ее не осуждаю.
Мой брат в первый день войны сам пошел в ВСУ.
А ее брат был в АТО и стал инвалидом.
Первое время помогали друзья кто чем мог,потом помощь постепенно закончилась и это все легло на плечи семьи.
Столько реабилитацией куча денег.
Они продали квартиру,мы видели через что они прошли.Ее брат сейчас инвалид,и все не так хорошо как хотелось бы,сколько сил эта семья отдала на его выздоровления.
И когда подруга написала что они уехали,я не могу ее осуждать,не имею право.
А ее брат был в АТО и стал инвалидом.
Столько реабилитацией куча денег.
Ответ для-Ань-
Не хочу вас розчаровувати, але незаконним є заборона чоловікам їхати за кордон.
Покидьки при владі звикли що українці безграмотні і покірні. А хто знає свої права - той виїжджає.
В березні чоловіка не випустили з України, а в вересні він виграв суд - прикордонники діяли незаконно.
Посилання на рішення суду, Єдиний державний реєстр судових рішень:
Там мужчина- студент с отсрочкой
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Да , должен.Выбрав профессию военного, должен понимать, что не только плюшки, это еще и обязанность.
Все остаьные имеют выбор.Как бы вы тут не исходились и не хамили.
Ответ дляlilu1990
Подивіться на досугє з чоловіком фільм Чотири пера. Хоч зрозумієте,як повинен чинити в екстремальних ситуаціях справжній чоловік.
1884 год. Перед самой отправкой британских войск в Судан молодой офицер Гарри Фэвершем подает в отставку. Его близкие и родные воспринимают этот поступок как проявление трусости, и Гарри, чтобы спасти свою честь, принимает решение тайно отправиться на африканский континент…
У Гарри было все: отец — генерал, любимая девушка, лейтенантская должность в непобедимой английской армии, верные друзья. В один день он лишился всего, с ним осталось только четыре пера позора…
Ви серйозно? Напишіт про цей фільм кошовому і пєкалову
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ для-Ань-
Совершенно верно.
Не имеют право устраивать тюрьму для граждан.
В нарушение Конституции.
И вот дивно, где они все сами, в каких теплых местах?
В нарушение Конституции.
Киев_Елена• 24 декабря 2022
Ответ дляОлечка79
У меня сегодня такие же мысли после того как я узнала про наше облэнерго . И просто руки опустились . В шоке . Просто в шоке .
А что Вы узнали про облэнерго?
Ответ дляwoman Warrior
Я ще раз напишу - зараз у всу більша частина ті хто не вибирав. Мій брат зі сфери жд, другий водієм, третій агроном, знайомий бухгалтер, ще один знайомий - айтішники. Так далжні вони чи не далжні? Заскріню і вашу відповідь кожному з них відправлю.
Ответ дляlilu1990
Шо за брєд? Сестра працює на кафедрі і трохи на прийомі. Ні від кого із братів такого не чула. Чергові лякалки
А що людей незаконно відсторонювали від роботи за відмову брати участь в медичному експеременті (уколізація експерементальними вакцинами) теж не чули?
Вчителів перших почали незаконно відсторонювати від роботи - тому вчителі першими почали подавати в суд і вигравати судові справи.
6.12.2021 перша перемога. На Сумщині суд скасував наказ про відсторонення вчительки, що не вакцинувалася:
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Да хоть правительтсву на почту.
Скрины моих ответов не добавят ва ни ума, ни воспитания, и не вернут ваших братьев в тыл.
Вам отвечать-только время терять.