Герцогиня• 23 декабря 2022
Не можу заснути. Кому ще не спиться?
Взагалі то завжди лягаю рано. Засинаю нормально. А ось сьогодні от взагалі не можу. Якась чи то тривога, чи що.. Тема так, просто порозмовляти. Може ще комусь не спиться.. Розказуйте чого, не можете заснути.
Герцогиня
• 23 декабря 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не знаю даже. Мне страшно. Пытаюсь заснуть - мне начинает сниться кровь молоденьких мальчиков и с той , и с другой стороны.
Правители России - просто сволочи, но я уважаю тех кто против них (да тот же Алкин просто уехал, не захотев жить в псевдостране, и помощь нам Алка пока перечисляет вроде). Но мне снится кровь русских идиотов (простых тупых ’рабов’), которые не зная всего пошли убивать нас, украинцев. Да, они это заслужили - кровь. Но мне это противно. Над смертию нельзя смеяться и нельзя её уповать.
Переключайте увагу на інше і бережіть своє психологічне здоров´я. Нам зараз тре не зглузду з´їхати, а вижити.
Герцогиня
• 23 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добре що срака рогозіна не сниться
Ну хоч заштопали?
чи так і ходить, вітром продувається?
Лиса Патрикевна• 23 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Ну хоч заштопали?
чи так і ходить, вітром продувається?
Та де там. Вітром продуває. Погодні умови не дозволили в Москву довезти
фан L.O.S.T.• 23 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добре що срака рогозіна не сниться
Да ото ж! Пі*ар він конкретний!
Як і половина населення Росії, в принципі

Стопясят раз обсуждала• 23 декабря 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
А нам ваших кацапских молодых мальчиков совсем не жаль, представляете? Хороший кацапчик-мертвый кацапчик!
Герцогиня
• 23 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну гарно погуляв, що дупу розірвало. Буде що згадати
Стопясят раз обсуждала• 23 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добре що срака рогозіна не сниться
Полихаюча срака рогозіна, шо може бути краще перед сном)))
Ра ру ра ру ра• 23 декабря 2022
Ответ дляСмурфик
Бо світло лише годину тому ввімкнули. З 7.30 не було. Готую, манишку пральну запустила, ну і голову помити як людина))
так само, лиш не голову а посуд)))
Герцогиня
• 23 декабря 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
так само, лиш не голову а посуд)))
А я здуру сьогодні купила сухий шампунь для білявок. А він, собака, жовтий. От яка білявка намазюкає собі на голову жовтий колір? Злюся.
Герцогиня
• 23 декабря 2022
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Та ну його сраку в сраку. І те все кодло туди ж.
Ра ру ра ру ра• 23 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
і не пробували? я теж блонд, з цими вимиканнями світла думала про сухий шампунь
Герцогиня
• 23 декабря 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Штука класна. Але не жовтий. Шукайте батіст класичний. Дуже виручає, коли нема часу помити голову. Жовтий колір, як правило, в балончиках жовтого кольору. Обминайте його. Який ідіот це придумав.
Зажуженная Жужжа• 23 декабря 2022
Я завтра еду в Черноморск. Нервничаю. Хоть бы не было тревог. Боюсь ездит куда то дальше центра города. А завтра решилась, а теперь боюсь. А ещё только недавно дали свет мыла дочери и сушила голову. Запустила посудомойку.
Ра ру ра ру ра• 23 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
красно дякую)
язззззь!!!• 24 декабря 2022
Я не могу уснуть, лежу втыкаю в телефон.
Читаю новости ..так хочется конца войны и прежней жизни
Мядуза аля моргонер• 24 декабря 2022
Я перед сном почитала Київ Реальний, де в останньому пості в кожному абзаці - ’... ні в якому разі не хочемо вас лякати.. ’, ну і зовсім же ж не налякана лежу тепер.
Стопясят раз обсуждала• 24 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Та нє. Вони якраз ще нормально пишуть. Без цього тг-ідіотизму та хайпу
Герцогиня
• 24 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Не читайте. Вчора всі казала, що сьогодні. Сьогодні що завтра. Задовбали. Не читаю. Ну буде то і буде.
Ненавязчивый синтезатор• 24 декабря 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
А я поудаляла все такие каналы с подобными постами, Киев, движ, труху, потому что зато.ли они мои нервы. И теперь нет этой жёсткой тревоги. Советую
Свезло так свезло• 24 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
От падлюка. А сам мабуть спить спокійно. Мій теж таке любить. А вранці очи вирячить, що навіть і не знав що я образилася.
Погано, що наші чоловіки вважають нормою нас ображати... Мій теж такий, і поводить себе так, наче його образили. Якби була фінансово забезпечена, не жила б із ним. Діти ростуть.
Чебураха с перцем• 24 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Бо сильно не цікавились. То десь далеко було. Не з нами.
І не хотілося вірити
Му ма му ма му• 24 декабря 2022
Я тоже не могу заснуть потому что у меня па.. Тревога, лёгкое головокружение, тяжело дышать..
НеВРотик• 24 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Можу фото))
Шуба перед столом ще буде пописана майонезом
А че слои такие толстые? Это же нивкутна
И картошку надо первым слоем
НеВРотик• 24 декабря 2022
Ответ дляГерцогиня
Ну хоч заштопали?
чи так і ходить, вітром продувається?
Там черенок еще отвалился
Лиса Патрикевна• 24 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
И картошку надо первым слоем
Так картопля першим шаром, потім оселедець, потім плавлений строк. Товстий лише буряк, якщо очі відкрити. Тому що ми буряк дуууууже любимо
НеВРотик• 24 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Епта, там еще и плавленный сырок
Лиса Патрикевна• 24 декабря 2022
Ответ дляНеВРотик
Епта, там еще и плавленный сырок
Так, дуже смачно якщо один шар майонезу мінити сирком
НеВРотик• 24 декабря 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Та ладно, я прикалываюсь, рада что Вам вкусно. Мне вообще лень готовить, буду пиццу заказную хомячить