Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”
1 ч. ·
🌊 В Черном море группировка противника увеличилась до 1️⃣4️⃣ единиц, в том числе 2️⃣ надводные и 2️⃣ подводные ракеты-носители. Общее оборудование «Калибра» может достигать 2️⃣4️⃣.
☝️ Вероятно, враг готовится наносить ракетные удары.
⚠️ Будьте осторожны, не игнорируйте сигналы воздушной тревоги!
1 ч. ·
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
так похвастайтесь) как это смотрится?
Та шо дурна, советчицям фотки скидувать. Потім ракетний обстріл відійде на п´ятий план, всі будуть отчитувать мне за штори, обої, вікна і відображення у тих вікнах))) нє-нє, нема дурних)))
П.С. Витинанки будуть завтра, сьогодні просто насолоджуємося чистими вікнами)))
Ответ дляlisulya
Шо таке витинанки?
lenchik maha• 24 декабря 2022
Ответ дляKlodia
Хоть бы не завтра, у меня с 12 до 14 вождение…
А мне в понедельник с дочкой в больницу с утра. Тоже не очень хотелось бы и перенести или отменить нельзя
МаргаритаЛьвовна• 24 декабря 2022
Ответ дляlisulya
так я хотіла хоч самі витинанки, без вікон, подивитися))
lenchik maha• 24 декабря 2022
Ответ дляlisulya
Ну если чисто логически думать, то завтра было бы в их логике. Чтобы подгадить переход на новый календарь. Но только они ж, д..лы, не поймут, что этот их подлый шаг переубедит даже украинцев, которые были за 7е января.
Я думаю , у них в планах максимально близко к нг оставить нас без света
Ответ дляlisulya
Завтра, як тема ще буде, то я скину.
Бо багато хто не знаходить в собі сил цьогоріч робити новорічний настрій, а треба, бо то психологічна розгрузка
Це точно. Я собі сніжинок навирізала, порозвішувала)) довольна
А про ракетний удар - точно буде, і ще не один, на жаль.... терористи самі ніколи не спиняються.
Байрактарочка• 24 декабря 2022
Ответ дляКолючая Роза
сняла скотч летом с окна, счас пойду новый наклею)
но да, я оч удивлюсь если удара не будет
Якось Ви поспішили)) досі не зняла скотч, а з початком холодів ще поверх скотчу плівку наклеіла і щілини між вікнами заклеїла. Кажу чоловіку «вже напевно разом з вікном це все знімати доведеться»)
Колючая Роза• 24 декабря 2022
Ответ дляБайрактарочка
боюсь, щоб потім вікна не міняти після того скотчу))
OneTimeUser• 24 декабря 2022
Ответ дляlisulya
100%
Моя мама сьогодні вийшла з павільйону ринку в Херсоні за 5хв до прильоту. Від тепер вона 24го буде святкувати і другий день народження, і свят вечір.
любительница• 24 декабря 2022
Ответ дляoksanav
Дівчатка, з прийдешнім святом!
Молимося за наших котиків. Щоб наваляли русні по самі гланди!

любительница• 24 декабря 2022
Ответ дляOneTimeUser
100%
А тревога была?
кто был ’девочками’ при союзе )),помните?’Чито гврито, чито маргалито да..’Вахтанг Кікабідзе перевів усі свої кошти українським захисникам
Через свій вік і слабке самопочуття Вахтанг Кікабідзе не дає концертів, не гастролює. Однак, становище у світі не залишило його байдужим.
Артист наважився повернутись на сцену, на честь свого ювілею Кікабідзе організував концерт. А всі отримані кошти співак надіслав українським захисникам. Вахтанг не зумів залишитись байдужим. Він любить Україну та бажає там побувати. Кікабідзе прагне підтримати солдатів та охоронити свою батьківщину. Тому крім фінансової допомоги, Кікабідзе вислав вагон із сухпаєм для хлопців.
OneTimeUser• 24 декабря 2022
Ответ длялюбительница
А тревога была?
Так там арт обстріли - на них тривогу не дають. Бо воно дуже швидко долітає.
Але вона каже, що зранку на диво було тихо, вперше за стільки днів. І люди вибігли за закупами. А це, виходить, їх так русня ´виманила´ (( Ще й били спеціально в центральний ринок і квартали поруч.
любительница• 24 декабря 2022
Ответ дляOneTimeUser
Ахринеть, суки....желаю им и их кацапским отродьям такой же участи(!!!