Зубачистка• 24 декабря 2022
Молодша сестра в депресії. Пукнула перед хлопцем, давайте підтримаємо її.
Сидить поруч коза 17-ти річна, давно бігала за хлопцем, гуляли набережною, захотіла попісяти, каже сіла під кущик, він обернувся, вона захотіла зробити це швидше, ну і каже гепнуло так, що аж ехо пішло. Боїться, що це кінець. Опитні жіночки, ну скажіть, що настоящу любов таким не вб´єш?)))
Смешнюча• 25 декабря 2022
Ответ дляЗубачистка
Живий, але не пише їй, вона боїться, що вся компанія з неї сміятиметься як він розкаже, і взагалі як вона тепер з ними гулятиме. А я ржу і пропоную переїхати в іншу область, бо то страшна ганьба для нашої сім´ї))))
Можливо він приходить в себе, від того що сталося, тому поки не пише їй, та й ніч наче вже, цілком можливо що спати міг лягти, а дівчина хвилюється.
Завтра настане ранок, все мине, як наче й не було нічого.
Якщо хлопець вихований, буде все добре, але якщо ні, то й не потрібен він Вашій молодшій сестрі.