интайм_не_предлагать• 25 декабря 2022

Мати коханця - це круто?

Яке ваше ставлення до заміжніх жінок, які виїхавши
за кордон почали стосунки з місцевими.
Часто з прагматичних підходів.
Мама Карло• 25 декабря 2022
Довго думала до чого ж тут мати (мама) коханця)
ФеяДлинноногая• 25 декабря 2022
Чего из прагматичных?
Дома не ладилось у людей.
Что теперь им постриг взять?
ОдинРазНадетое• 25 декабря 2022
Не знаю таких, в тих, хто виїхав,є чим зайнятися
Верочка 100%• 25 декабря 2022
Якщо з прагматичних підходів, то то є секс за гроші чи другими словами проституція.

Як можна не поважати таких шановних жінок?))))
Дона Ко Ко• 25 декабря 2022
Ну не првезло им в жизни, не осуждаю, но и предпочитаю с такими дела не иметь
Нервогенератор• 25 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%

У всего в этой жизни есть своя цена.
Верочка 100%• 25 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
У всего в этой жизни есть своя цена.
Вам виднее))
Вы сколько маме за кормежку грудью платили в день или за раз?
Нервогенератор• 25 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Вам виднее))
Если вы так примитивно мыслите и не понимаете смысла пословицы, то говорить не о чем.
Верочка 100%• 25 декабря 2022
Ответ дляНервогенератор
Примитивизм - все переводить в деньги, прибыль, выгоду.
Не все так корыстны...
автор интайм_не_предлагать • 25 декабря 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Я знаю.
Шок, бо впевнена, що залишивши кохану людину вдома низько заводити коханця.
Нервогенератор• 25 декабря 2022
Ответ дляВерочка 100%
Не все так корыстны...
Бескорыстность - это тоже цена
Но вы меня не поймёте
ОдинРазНадетое• 25 декабря 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я знаю.
Значить не все так гладко в сім´ї, закохуватися - це нормально
пышка_мышка• 25 декабря 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я знаю.
Так кохана людина тут теж не сумує, а таке частіше буває набагато, ніж у жінок, які поїхали з дітьми. І далеко не з прагматичних міркувань) Яке ваше ставлення до слабих на передок чоловіків?) Чи тут жіночок полощуть тільки?
Просто Мария• 25 декабря 2022
Немодно але життєво. Зараз в тренді усвідомлено плекати стосунки. Вже якщо виїхала там підшукати нового партнера зізнайся. Ні наші люблять на 2 стільцях потім страждають. І банально через гроші перспективи продаються забуваючи що іншого тата у дітей не буде. Що мама одна що тато.
Якщо усвідомити зраду там мало... приємного гірко скоріше
Не гавкаю- но охраняю• 25 декабря 2022
Логіка в тому, що якщо виїхала за кордон - це не сім´я , багато це розуміють і намагаються влаштувати своє подальше життя в більш кращих умовах, про які вони і мріяти не могли перебуваючи в Україні
В танке• 25 декабря 2022
Мати коханця це низько. Розлучись з чоловіком, а потім пригоди шукай.
Мама фифти цента• 25 декабря 2022
Ответ дляМама Карло
Я тоже подумала мама любовника,єто круто.
Irina-5d24• 25 декабря 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Я знаю.
Так не всі є коханих вдома позалишали. Ті хто коханих залишив або повернулися, або сидять тихо і мріють про зустріч
Irina-5d24• 25 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
Ага, все заради дітей.
Irina-5d24• 25 декабря 2022
Ответ дляВ танке
Розкажіть це чоловікам, а то тільки жінок цькують
В танке• 25 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Чоловікам те саме.
Irina-5d24• 25 декабря 2022
Ответ дляВ танке
Чоловікам те саме.
Ви дуже вузько мислите. Або чорне, або біле. Життя різнокольорове. І кожен випадок унікальний
В танке• 25 декабря 2022
Ответ дляIrina-5d24
Зраджувати чоловіка чи дружину це широко мислити? Приносити біль людини, предавати? Тоді краще буду вузько.
Irina-5d24• 25 декабря 2022
Ответ дляВ танке
Життя взагалі біль. То нам роблять, то ми. Буває