Мульйонерша• 25 декабря 2022

Душа разрывается от боли уже 5 лет

5 лет назад в моей жизни произошло событие, которое конкретно изменило мою жизнь в очень плохую сторону. У меня началась сильная депрессия. Из-за нее я потеряла многих друзей, испортились отношения с муже, с мамой. Муж и мама были для меня самими близкими людьми и из-за этого я страдаю больше всего сейчас. Нет уже той любви и нежности к мужу, так как считаю его предателем. Он не поддержал меня в тяжелые времена, оставил меня одну с моей бедой. Мама точно так же. А теперь что-то еще от меня хотят.
Я не могу переступить через себя. Эта обида замела в моем сердце и не отпускает. Я будто потеряла самых близких мне людей. Я не хочу с ними разговаривать, чем-то делиться. Из-за этого ужасно больно всем(((
Как отпустить обиду? Понимаю, что мама стареет, ей нужна моя забота. А я теперь не могу.
автор Мульйонерша • 25 декабря 2022
Ответ дляШвабристка
Я читаю коментарі і в мене біль.Біль бо автор написала,що в неї депресія,цього не зрозуміє той хто не був в цьому стані,а особливо чоловіки.
Цей стан страшний,тому,що це не зуб полікувати.
Автор Ви були у єндокринолога ?
Вам потрібно здати аналізи можливо вітамінів групи В не вистачає і звернутися до гарного лікаря.У Вас є сім’я і Вона Вас не зрозуміє так як Вам того хочеться і запам’ятайте в кожній сім’ї є проблеми майже кожна жінка прошаа щось чоловіку,або навпаки.
Я 15 років живу пробачала і зрозуміла,що мене не повинен хтось розуміти до нервових клітин,іноді саму себе потрібно рятувати самій.Є іноді моменти жити не хочеться,але вони проходять.
Я раджу найти собі хобі,вишивання,випікання,готування,у вас є дитина гуляти з нею займатися.Життя прекрасне,відпустіть все для всіх навкруги покажіть їм,що ви це зробили і тоді Ви все пробачите,адже сильні вміють прощати.Будьте сильною.
Дуже Вам дякую. Так, хоббі є, воно мене і рятує зараз

Tammy21• 25 декабря 2022
Ответ дляПрестидижитатор
Автору подобається її роль, нічого вона міняти не буде. А подібна до неї зараз обізве Вас ’злой і обіженой тьоткой’
Як можна засуджувати людину, яка не має змоги об´єктивно дивитися на ситуацію? Вона не винна, що так сталося. Чи почує вона -- питання, але критикувати ії я точно не буду.
автор Мульйонерша • 25 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Почему вы живёте с родителями? Почему раньше до брака не собрали деньги на свое жилье, свое жилье важнее мужа и семьи - это спокойствие и основное что должно быть у каждого человека.
Я живу с мужем
Плакулька• 25 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Мама розтріпала знайомим і родичам про мій стан. Я взагалі тепер не хочу до неї приїжджати. Сердиться тепер на мене.
Ну як її простить за це???
Нащо її вибачати? Живіть для себе, так як ви хочете. Не хочете - не дзвоніть, не хочете - не їдете. Так чітко і кажіть - не хочу.
Вечно недо...• 25 декабря 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Тому що зручно так. Еволюція гарно описала цей психотип людей- егоїстична жертва з короною. Вона вічно страждає, але при цьому сидить на шиї у всіх. Всі погані, вона страждає. Висновок: психотерапія+робота.
Я думаю там другое, за автора в жизни все решали родители, не давая возможности стать самостоятельным человеком, вот автор и зависит от родителей. А родителям тоже выгодно - есть кем манипулировать. Сильными людьми не манипулируют
Бутылка Кифира• 25 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Так з цієї ситуації вихід тільки один- відірватися від спідниці! Стати самосиійеою одиницею. Бо мозок вже деградував, так реально можна потрапити у психлікарню. Вина автора очевилна, їй зручно, не треба ніяких зусиль. Як та собака, що лежить на цвяху і скиглить, але не встає.