Чекали ж…
Зі святом, Українці!
АлександраА• 25 декабря 2022
Ответ дляirina _d
Красота какая
Всегда поражаюсь, как такие красивые ёлки получаются у людей.
Мы вроде и игрушки современные покупаем, и стараемся, а все равно на выходе ’ привет, ссср’ получается
О! Аналогічно.
Кума з фетру червоного сама бантиків накрутить, прикрасить і ялинка з різдвяного каталогу. А в мене все щось недолуге виходить.
Змирилася вже, що якщо таланту немає і ручки не з того місця, то варто просто це прийняти.
Ответ дляirina _d
Красота какая
Вся справа в гірлянді. Без неї вона теж не дуже виглядає) Тим більше, що цього року ми обмежились по кольорам (синій, блакитний, золотий, жовтий і білий), а це навіть не половина всіх іграшок))
a.ostroverh• 25 декабря 2022
Ответ дляirina _d
4 часа?
Ой нет, я на такой подвиг неспособна)))
Меня хватило разобрать, потом недели две я настраивалась украсить
Разбирала дочь, и женщина, которая убирать приходила))
Я разбирать не люблю
Ответ дляАлександраА
Цей також нас сам знайшов. Влітку прибіг до чоловіка в гараж, видерся на крісло і вмостився там, як так і треба. Малий ще був. Трішки більший за мою долонь.
Зараз - наглюча руда морда.
В мене теж рижий. Жив на вулиці в нас 7 років, зараз хворіє, стармй то забрали в дім
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляcoloritka
В мене теж такі сосульки)
Мені вони теж сподобалися. Де брали?
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляGoldig
Ой..в маечке..милаха))
То були за містом і бліх травили.
Прийшлося майку одягти, щоб не облизувався
Ответ дляa.ostroverh
Нет времени нервничать
Допиваю кофе
Коты накормлены
Картошка с мясом стоит готовится)
На 11 к педиатру, у малой второй день 38.5(((
А потом красоту в салон наводить предновогоднюю
Всех с Рождеством!
Допиваю кофе
Коты накормлены
Картошка с мясом стоит готовится)
Всех с Рождеством!
Коваленко с дтэк написал - сегодня со Светом! Киев
Они делали всю неделю все, чтоб Рождество было таким)
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляcoloritka
В новій лінії, дуже дешево коштують, а виглядають супер
Так. Дуже гарні. Особливо з гірляндою як на фото
АлександраА• 25 декабря 2022
Ответ дляcoloritka
Здається в будинку йому спати значно більше подобається )
От вміють же коти так вкластися, що одразу хочеться їх потискати.
Inna Medvetska• 25 декабря 2022
Ответ дляLizavel
Не люблю котов, но ваш бомба просто!
Бачили б ви яким задохликом ми його на вулиці знайшли. В долоню вміщався