АяВсёЗнаю• 25 декабря 2022
Підліток 11 р може користуватись la roshe effaclar gel?
Якшо ще немає явних проблем
Дитина хоче якийсь засвб для догляду за обличчям
АяВсёЗнаю
• 25 декабря 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А почему нет?
Просто в дитини ще не жирна шкіра щоб блищала
Прищі дуже рідко
На носі розширені пори
Може засіб для зволоження взяти?
Прищі дуже рідко
На носі розширені пори
Може засіб для зволоження взяти?
Дама с собачкой• 25 декабря 2022
Цей гель досить агресивний, в мене після нього шкіра як обпечена була. Дитині, без проблем точно не треба. Візьміть засіб для вмивання Cerave, зволожуючий, тільки не з саліциловою кислотою.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 декабря 2022
Я бы взяла что-то помягче.
Посмотрите просто какую-то пенку. В 11 лет ещё нет каких-то проблем для достаточно агрессивного средства.
Мечты сбываются• 25 декабря 2022
Мікромінерали давайте внутрішньо. Для здоров’я та краси. Всі ці маркетингові мила тільки нашкодять в довгій перспективі.
Мечты сбываются• 25 декабря 2022
Ответ дляРадикальная
Указано 18+
Я своей такой взяла
Sles на молоду шкіру, дійсно?
АяВсёЗнаю
• 25 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
Он очень сушит кожу
Може якийсь засіб для зволоження? З ларош
АяВсёЗнаю
• 25 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
Наприклад 2 рази в тиждень такою вмивалкою користуватись
Отжигающая• 25 декабря 2022
У моей уже были высыпания, но после эффаклар еще и шелушения добавились. Сильно высушила кожу.
У них есть еще менее агрессивная умывалка - изо-биом. Я себе ее беру и дочка иногда пользуется.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Зачем? Что в 11 лет есть такого, что требует вот таких тяжёлых средств?
Если реально есть проблемы, то тогда вам сначала к специалисту, а потом в аптеку.
Пуки-куки• 27 декабря 2022
Звертайте увагу на склад засобу. В лярош як і в біодермі дуже жорстка основа (Sodium Laureth Sulfate )
яка дитині пересушить шкіру, викличе надмірний жирний блиск та прищі
На засобах не потрібно економити, бо лікування виявиться дорожче(