Дівчата, поясніть, будь ласка. Якщо замовляти з доставкою з Європи, то чи буде так більша ймовірність оригінальної продукціїі? Наприклад духи (аромати)? Чи в тестерах? Чи доглядова, декоративна? Бачу часом ціни з євроскладів навіть дешевші. Чи однакова ймовірність попасти на підробку о обох випадках.
Омлетик• 25 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
А що вони відповіли на звинувачення, що це підробка?
Стандартні відписки про те, що вони продають лише оригінали. Коментарі з фото під товаром у відгуках зникали миттєво
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Давайте пруфы.
Я работала в Шанель, года 4 назад
О тандр не существовал в объёме 35 мл туалетная вода, а на мейкап продавался
Я очень четко помню эту ситуацию, мне прислала ссылку знакомая и спрашивала
Я ее пыталась убедить, что это подделка, что не существует такое обьем, а она как заведённая повторяла, но вот же по ссылке есть
Я говорю, ок, покупай
Вареный лук• 25 декабря 2022
Я покупаю сейчас на немецком мейкапе, все оригинал, тут с этим строго
АлывердЫ• 25 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Извечная волынка советчиц, брокард подделки, кроксы подделки
А в АТБ палевный алкоголь, но только в АТБ
Ответ дляZelenkа
А дивились на фрагрансдірект? Через посередника замовити, я ось згадала тільки що за цей варіант.
Ні. Не подумала про таке. Треба пробувати.
Ответ дляpusher
Мэйкап,Ева что касается парфюмов-это всё подделка
Ще мабуть дуже наївне запитання. Оті малесенькі мініатюрки також підробки? Вигідно комусь бавитися з ними?
Ответ дляhalla-d95e
НІ!!!! От якраз оті мініатюрки НІ! Віалки називається. Їх не підроблюють, дорого. Навпаки, наявність віалок свідчить, що магазин не торгує фуфлом. Раніше таке давали постійним покупцям на затест, ех, де ви, 2000-ні..:)
Ms. Анонимная• 25 декабря 2022
Завжди в них беру всяку дрібницю. Типу вмивалки, пінки, гелі, шампуні.
На рахунок оригінальності? Хм.. от Ланком тональний там замовляла. По коду не пробивається. Духи б тим більше там не замовила
Астоновитесь!• 25 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Автор, за всіх не знаю, тільки за концерн Лореаль. У них розподілення - для країн першого, другого та третього світу. І якість різна. Улюблену Ланком гіпноз завжди замовляю зі Штатів, двічі купляла в Україні - Брокард, Мейкап - гидота рідкісна.
А я брала Ланком Идол на Мейкапе- прекрасный и стойкий.
мегамоСГ• 25 декабря 2022
Замовляла на чеському мейкап парфуми. Ціна набагато вища ніж на українському. Ще хотіла замовити у вигляді тестеру. На чеському такий вид товару не продається тільки звичайна упаковка. А на українському можна замовити тестер з доставкою з Європи. Як так?
Интернет Бродилкин• 25 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
Я работала в Шанель, года 4 назад
Я говорю, ок, покупай
Интернет Бродилкин• 25 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
Я работала в Шанель, года 4 назад
Я говорю, ок, покупай
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Первая ссылка не открывается, здесь смотрите внимательнее - вы ссылку даёте на парфюмированную воду
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
И я не написала как сейчас, а написала что это было 4 года назад
Как сейчас - я не знаю
Интернет Бродилкин• 25 декабря 2022
Ответ дляА я женатая
А я женатая• 25 декабря 2022
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Блин, что вы мне доказываете, я не пойму? 4 года назад была одна ситуация, я ее описала
Сейчас зашла на официальный сайт шанель - там есть туалетка 35 мл, но так времени прошло сколько
Я писала о ситуации которая произошла давно
Гидроусилитель руля• 25 декабря 2022
Після light blue від дольче габани я парфуми не замовляю на мейкапі. Підробка 100%, аромат на пів години, і через рік срібне напилення на флаконі поморщилось і зйожилось. А сайт навіть не опублікували мій відгук негативний, всі відгуки повидаляли.
Ответ дляZelenkа
Ми напевно про різні речі говоримо. Я маю на увазі мініатюрні флакончики, копії повнорозмірних. По 4-7мм приблизно ємкістю. А ви, мабуть, пробірки-пробники 1-2 мм? Чи я щось не правильно зрозуміла?