Слабый пол• 25 декабря 2022

У кого комплексы по-поводу большого носа?

Вроде симпатичная говорят,все так норм,но нос большоват,в профиль не очень.Комплексую всю жизнь.
Уравнобешенная• 25 декабря 2022
У меня в профиль ужасный(
Очень комплексовала подростком, сейчас попустило. Но когда смотрю на себя в зеркало в профиль (в магазине, например), то очень расстраиваюсь(

Алина-1240• 25 декабря 2022
Оставьте нос в покое.у всех он свой.или мерило есть,какой он быть должен?нос не рассматривают отдельно,это часть лица
Мастер Пис• 25 декабря 2022
Раньше были комплексы
Сейчас попустило немного
Рассказница• 25 декабря 2022
У меня не четкий а как картошкой. Ну ниче, жива..
Выкупаная• 25 декабря 2022
Не смотрю на себя в профиль
Да и вообще не рассматриваю нос отдельно от лица
МоДнАя_КоШеЧкА• 25 декабря 2022
Тюююю,смотрите на мой шнобель.вообще не парюсь уже давно. Еще и ноздри широченные и при улыбке крючком. Все мы не идеальны.
Мадам БрЮшкина• 25 декабря 2022
Я свій ненавиджу. Що в школі, що в інституті з мене постійно насміхались. Зараз вже ні, але я все ж і досі компоексую..із 100 фото подобаюсь собі на 2-3.. але.. на пластику страшно йти, та й коштів немає

Уравнобешенная• 25 декабря 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
У вас в профиль он нормальный. У меня больше в профиль))) Но как-то тоже живу)))
Рассказница• 25 декабря 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Что с ним?
МоДнАя_КоШеЧкА• 25 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
То фото чуть наискосок,кажется меньше.
Мадам БрЮшкина• 25 декабря 2022
Ответ дляРассказница
Что с ним?
Довгий і широкий(((
Не гоню• 25 декабря 2022
У мене на носі з одного боку ніби ямка, наче хрящ більш нижче ніж інша половинка.
Плакала, ходила до 3 лікарів, сказали не робити нічого,не зациклюватися і не лізти туди.
Зробила вирівнювання носової перегородки і все
И.О. человека• 25 декабря 2022
Ответ дляУравнобешенная
У меня в профиль ужасный(
Мені в профіль мій ніс подобається, фактурний такий) а от в фас
А в моїх комплексах мама точно винна) такі собі ,,невинні,, коментарі з дитинства, навіщо було акцентувати увагу ,,Ніс і ноги в бабу…, то ти вся в ту породу (татову),, і т.п.
А так я б може і не звертала увагу, що у мене з носом чи ногами
Послушная• 25 декабря 2022
Ответ дляНе гоню
Те вирівнювання ніс не розширило? А то дочці треба робити, а вона п е реживає, що ніс ще дужче збільшиться. Теж комплексує
Творю чудеса• 25 декабря 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Це жарт? У вас тоненький рівний носик
Не гоню• 25 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Ні,навпаки,вирівнюється кінчик носа, на ширину не впливає.
Це необхідна процедура, шоб нормально і повноцінно дихати.
Послушная• 25 декабря 2022
Ответ дляИ.О. человека
Може бути співпадіння. Ми дочці завжди кажемо,що вона красуня, ні з ким не плрівнюємо, а все одно дуже комплексує, каже ніс великий, груди маленькі і тд, 16 років
Творю чудеса• 25 декабря 2022
Ответ дляИ.О. человека
Тю, пишайтеся породою тоді. Все в голові, змінюйте ваші установки самі!
И.О. человека• 25 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Ну не те щоб співпадіння, мене і так затюкували, я в принципі, звикла, що я не така ,,як треба,,
Моя дочка тим самим не задоволена. У неї 0 розмір, на відміну від мого вже 6-го з роками) Але вона сказала, що і їй ніс не подобається, хоча він у неї гарненький і акуратний) Це було підліткове.

И.О. человека• 25 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Ви знаєте, це мабуть вже базова установка) Я чоловікам подобалась завжди, донька каже, що всі її знайомі завжди казали, що мама гарна.
А я от іноді, буквально, уродом себе почуваю. Особливо в компанії симпатичних жінок.
Налогообложу• 25 декабря 2022
Ответ дляНе гоню
Сколько стоило? Мучаюсь от своей кривотни
Послушная• 25 декабря 2022
Ответ дляИ.О. человека
А за розмір грудей заспокоїлась, ?вибачте за запитання . Мені відносно до своєї дочки цікаво
И.О. человека• 26 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Тільки після психоаналітика. А до того, вона і про операцію думала, і переживала. Зараз нормально все, сприймає себе таку, яка є.
До спеціаліста вона пішла виключно з моєї рекламної подачі)), бо я ходила і побачила, як це корисно. Ну так воно і вийшло, зараз донька сама поступила на друге вище)
Розавенная• 26 декабря 2022
Оооо, вы на мой посмотрите! Удивитесь, но я его люблю. С другим себя не представляю.
А в профиль там еще подбородок добавляется))). Тоже его люблю!
Не гоню• 26 декабря 2022
Ответ дляНалогообложу
Робила 5 років тому у професора, то 500$ ,анестезіологу 1000 грн окремо.
Старайтеся не тягнути,і робити при першій можливості
Послушная• 26 декабря 2022
Ответ дляРозавенная
Вы очень классная и привлекательная!
Послушная• 26 декабря 2022
Ответ дляИ.О. человека
Спасибі за детальну відповідь! А в якому віці донькп пройшла психопналітика,?
Розавенная• 26 декабря 2022
Ответ дляПослушная
Вы очень классная и привлекательная!
Спасибо) Но необычная, это точно!)
Тарабарщина• 26 декабря 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Не выдумывайте, ваш нос далёк от шнобеля
МоДнАя_КоШеЧкА• 26 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Це жарт? У вас тоненький рівний носик
Нет,он широкий спереди)