Мульйонерша• 26 декабря 2022
Ваші діти дружать з дуже заможними дітьми?
Донці 17 років. Ми родина нижче середнього достатку з ЗП 70 + тис грн на двох з чоловіком, коли більше, але не менш 70. Донька дружить з дівчинкою, разом займаються в спорт секції. Там дуже заможня родина. Дівчата сильно зблизилися, разом всюди і завжди. Кожного разу коли їдуть на змагання, вони не сидять з усіма, в них завжди окрема програма, коли вільний день. Батькі дівчинки показують, які вони круті і багаті, що всі двері для тих у кого є гроші відкриті, що зв‘зки творять дива. Ось приїхала зі Львова і знову, обіди та вечері в ресторанах, гуляли. Випало на Різдво, привезла подарунків, сувеніри, за все платили ті батьки. Гроші вони відмовляються брати. Але проблема ще в тому, що після таких кружлянь донька як в депресії, бо ми не такі, ходить замкнута, по декілька днів зі мною може не розмовляти, відходить. Як правило її мало що цікавить, залюбки тількі може розказувати про них і як було класно. Я розумію, що між нами прірва. Але ми все робимо що від нас залежить, багато чого собі відмовляємо, щоб у неї було. Якось натякнула, що батька взагалі соромиться, щоб він там її підвіз чи зустрів, бо я так розумію не відповідаємо ми крітеріям тих, крутих батьків.
Татьяна-bfd8• 26 декабря 2022
Ей уже 17 . Пусть пойдет и покажет класс и заработает такие большие деньги как у той семьи.
Леся Українка• 26 декабря 2022
Автор, моя родина заможня, і родина моїх батьків також завжди була заможньою. І я справді не розумію в чому проблема вашої доньки. Ви не голодуєте,вона має все що треба, а сходити і розважитись -це завжди приємно. Що не так,автор?
Гжегож Бженчишчикевич• 26 декабря 2022
Автор, сочувствую ( у моей подруга богаче. Но там папа считает каждую копейку. Попросту жмот. Потому такого не бывает как у вас
Помогалочка• 26 декабря 2022
Вы далеко не бедные. Дочка стыдится - может с 18 лет начать пахать и строить свое личное благосостояние. И очень быстро поймет, что ваши 70+ грн на двоих могут лично для нее быть недосягаемой мечтой.
Татьяна-bfd8• 26 декабря 2022
Ответ дляПомогалочка
+++
Муроводчица• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Так автор же написала, что дочка стыдится родителей и после общения с подругой не разговаривает с ними
shaleniravliki• 26 декабря 2022
Ответ дляПомогалочка
Ну во-первых 70 это далеко не богатство, с 18 лет начать пахать такое себе счастье
Леся Українка• 26 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Можливо проблема у тому, що донька автора не має ніякого спільного часу із своїми батьками? Нікуди не виходять, не розважаються разом. А з чужими в неї цей час є, і їй неприємно розповідати своїм, що з чужими їй цікавіше. І це не питання грошей, а питання часу та інтересів
Татьяна-bfd8• 26 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Ну так или пусть пашет или не ноет, что ей денег мало
Байрактара• 26 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Тоесть ниже среднего достатка ? Так автор считает и дочь ее
Муроводчица• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Я так не думаю. Скорее в том, что родители не могут себе позволить другого уровня жизни.
Леся Українка• 26 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Купити сувеніри та посидіти у ресторані? Що за рівень такий недосяжний?
Мульйонерша
• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Що не так я описала. Ось ще.
В нас плани на НР, забронювали на БВ домік, будуть самі близькі, декілька раз її питала, донька хоче з нами, планів не має. Сьогодні радилася з нею стосовно деталей, каже « мені всерівно» настрою не має, потім дізналася, що подружка буде святкувати закордоном.
shaleniravliki• 26 декабря 2022
Ответ дляБайрактара
Так, а что такое 70000 сейчас? Особо не разгуляешься
shaleniravliki• 26 декабря 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Класс
Муроводчица• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Автор описала выше.
Колхозница• 26 декабря 2022
Скажите это тем, кто зарабатывпет 8000. Уже война в стране, а еаши люди как всегда.
Леся Українка• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Що не так я описала. Ось ще.
Їй просто нецікаво із вами і все. Так часто буває у дорослих дітей. До того ж ви знаєте, що ’за кордоном’ новий рік ніяк особливо не святкують, це суто радянська традиція.
Мульйонерша
• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Проводимо дуже багато часу. Вона не зважаючи на вік дуже домашня. І якщо стоїть вибір святкування чого небудь з нами чи зі однолітками, чи на відпочинок поїхати, завжди обирає нас, як каже, бо їй цікавійше.
Четырёхсторонний скотч• 26 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Нормально можно жить. У нас 300к, но есть друзья у которых 70к. Пропасти нет.
Просто звязда• 26 декабря 2022
Все кто пишет « пусть спа заработает» зачем косить под дурочку?
У подружки ВСЕ заработали родители, а не подружка. Подружка этим всем просто пользуется. И дочка автора так хочет. Да она завидует.
Мульйонерша
• 26 декабря 2022
Ответ дляМуроводчица
Так.
Муроводчица• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Що не так я описала. Ось ще.
Вы изначально допустили большую ошибку в том, что позволили дочери брать материальные блага у той семьи.
Подруга моей дочери из семьи долларовых миллионеров. Они с дочкой проводят время на равных. Это позволяет им быть друзьями, дружат давно.
Помогалочка• 26 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Я написала, что это НЕ БЕДНОСТЬ.
Ваши предложения? Как родителям вывернуться, чтоб доця была довольна? Через год все будет в ее руках. Пахать, конечно, не счастье, а какие варианты? Ну, пусть не теряется и бегом ищет мужа в тех кругах...тоже выход.
Леся Українка• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Щось не в´яжеться у вашій розповіді,ніхто і ніколи не буде стидатися близьких людей, так просто не буває. До тогож,якщо вам добре разом,то і причини сумувати про закордонне свято подружки, просто нема.