Мульйонерша• 26 декабря 2022

Ваші діти дружать з дуже заможними дітьми?

Донці 17 років. Ми родина нижче середнього достатку з ЗП 70 + тис грн на двох з чоловіком, коли більше, але не менш 70. Донька дружить з дівчинкою, разом займаються в спорт секції. Там дуже заможня родина. Дівчата сильно зблизилися, разом всюди і завжди. Кожного разу коли їдуть на змагання, вони не сидять з усіма, в них завжди окрема програма, коли вільний день. Батькі дівчинки показують, які вони круті і багаті, що всі двері для тих у кого є гроші відкриті, що зв‘зки творять дива. Ось приїхала зі Львова і знову, обіди та вечері в ресторанах, гуляли. Випало на Різдво, привезла подарунків, сувеніри, за все платили ті батьки. Гроші вони відмовляються брати. Але проблема ще в тому, що після таких кружлянь донька як в депресії, бо ми не такі, ходить замкнута, по декілька днів зі мною може не розмовляти, відходить. Як правило її мало що цікавить, залюбки тількі може розказувати про них і як було класно. Я розумію, що між нами прірва. Але ми все робимо що від нас залежить, багато чого собі відмовляємо, щоб у неї було. Якось натякнула, що батька взагалі соромиться, щоб він там її підвіз чи зустрів, бо я так розумію не відповідаємо ми крітеріям тих, крутих батьків.
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Що не так я описала. Ось ще.
В нас плани на НР, забронювали на БВ домік, будуть самі близькі, декілька раз її питала, донька хоче з нами, планів не має. Сьогодні радилася з нею стосовно деталей, каже « мені всерівно» настрою не має, потім дізналася, що подружка буде святкувати закордоном.
Значить ця дружба - токсична для неї.

Пишу_граммотно!• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Чим принизила? Колись була тема про бюджет, я написала що на сім’ю 50 т на той час. Так мені написали, що я ледь не за чертою бідності. І ви вважаєте, що зп 70 т можна хизуватися?
Ну для дуже багатьох так.
То ви по менше слухайте що то мало і так далі.

Фантазувати на сайті ніхто не може зупинити нікого)
Марипосса285747• 26 декабря 2022
Ответ дляВакцениро Вона
А 70 тыщ это не очень богатые ?
А по вашему это богатство?
Пишу_граммотно!• 26 декабря 2022
Ответ длявкрации
Значить ця дружба - токсична для неї.
Ця дружба не токсична для неї, це дівчинка стає токсична, бо хоче заздрити.
В рот не ложи• 26 декабря 2022
ну правда меньше чем 2000 у.е. на троих, это не великий достаток, обьективно сильно не разгуляешься, хотя конечно в стране где война, многие вообще без работы и пенсионеры живут на 3000 гр. звучит как тролизм.
Плекаю думи• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеся Українка
Можливо проблема у тому, що донька автора не має ніякого спільного часу із своїми батьками? Нікуди не виходять, не розважаються разом. А з чужими в неї цей час є, і їй неприємно розповідати своїм, що з чужими їй цікавіше. І це не питання грошей, а питання часу та інтересів
Вот вы прям в точку!
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Можна й так це сказати. Суть не міняється.
Само_достаточная• 26 декабря 2022
Автор, у нас тоже примерно такая же ситуация. Правда, мой сын с семьёй друга не ездит, в замке у них несколько раз гостил. На рождество мальчик подарил всем одноклассникам подарки на 200 евро каждому. Это больше, чем я зарабатываю за месяц. Объясняю, что мы делаем всё, что можем и живём ,как зарабатываем. Нет у нас шести поколений аристократов в роду. Хорошо уже, что он ,своим умом учится в этом лицее. Дальнейшее зависит от него
Наверняка• 26 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Я можу сказати зі свого дитячого досвіду. Ми жили дуже посередньо (мама - продавщиця, тато - різноробочий), навчалася я в ліцеї, де було в класі дуже багато дітей із заможних родин.
З деякими я дружила, ходила в гості.
Так от мені не те що завидно було, а почуття розчарування у батьках. Ось чому одні можуть заробити, а мої - ні. Ніхто не напрягався з низ, працювали - як було їм зручно, хоча далеко не дурні люди були. Їм пропонуали кращі позиції, але вони боялися відповідальності, більших загрузок, або щнахрдили ще 100-500 причин не йти зі зручного, зоча малооплачувального робочого місця.

Тому зараз я їб*шу як скотина з 2-ма дітьми, щоб мої так про мене не думали. :(
Прикра історія( ви не були щасливою дитиною, зараз не є щасливою дорослою людиною(

Насправді я не знаю, як знайти легко баланс між ’достатньо грошей’ та ’жити щасливо’. Але бажаю і собі, і вам, і автору, і всім нашім дітям цей баланс віднайти.

автор Мульйонерша • 26 декабря 2022
Ответ дляЯ только за!
Офигеть, автор! 70 тыс. бедные? Зажрались однако. Давайте поменяемся. Я сейчас вообще без работы и зарплаты.
Не надо мне писать кто на что учился и так далее. Училась, 2 вышки.
Дівчата! Вибачте! Я не хотіла нікого образити. Просто як для Києва, да і тут як почитаєш теми по міркам порадниці, я нижче середнього.
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Ваша відповідь показує,що ви залежні від думки інших. А ваша тема показує що і донька ваша така сама. І кожна адекватна людина розуміє що те що тут пишуть під анонімом можна сміливо ділити да 2. Та й багато недалеких, які бажають випендритися принизивши інших.
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
’Ми родина нижче середнього достатку з ЗП 70 + тис грн на двох з чоловіком, коли більше, але не менш 70. ’
От нащо таке писати? Ви зараз одним реченням принизили пів країни. Чи ви вирішили похвалитися своїм достатком під час війни?
Та хоч цілу країну. Суть від цього не зміниться. З сукупним доходом на родину 70 тисяч зараз ресторани та розваги собі можна дозволити лише обмеживши у чомусь іншому і постійно так робити не будеш.
А там, у подруги - кожен день свято і ті 70 тисяч легко за день спускаються.
Я_з_Франека• 26 декабря 2022
А какого достатка мы, если на двоих зарабатываем 120.000 грн. Аж интересно, в средний вписываемся или нет
И какой там достаток у этих ’заможных’. 70.000 $ в месяц
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
З деякими я дружила, ходила в гості.

Мої старші заздрять меншим, бо з меншими я вже сиділа - напрацювалась і в один момент обрала собі синицю у руках. А з ними - весь час няня. Кажуть що не пам’ятають майже мене і тата з ними в дитинстві.
Не перегинайте палицю
Я только за!• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Я бы посоветовала спуститься с небес. Дочка Ваша пусть хоть на 10 тыс. сейчас работу попробует найти и поработать месяц.
Второе. Не деньгами едиными живём. Одним они легко достаются, а другим, сколько не паши, всё равно копейки с большим трудом. Вы пишите про внучку Ющенко. Я бы с такими вообще запретила водиться. В чем её заслуга? Ющенко - особа возле корыта, вор. В Украине, к сожалению, кто честно работает, живёт в нищите.
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
Прям долларовый миллионер? Или вы не в Украине? Потому что в Украине их можно пересчитать на пальцах одной руки, все фамилии на слуху
Мої діти з дітьми Бахматюка дуже дружили, поки ті в Україні жили. В один клас ходили, жили по сусідству. Проблем не було, але й в нас дохід на рівні дозвілля не напружував нас. От вже рівень купівлі нерухомості, авто і тд і тп - то так, відчутний. Але...багаті також плачуть. Такі рівні доходів тягнуть за собою відповідні рівні проблем, які не можуть не торкнутись усієї родини.
Просто звязда• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Автор, тут разные люди. Кто то живет в гостинке, кто то три семьи в трешке, кто то в особняке, кто-то отдыхает на мальдивах 3 раза в год. Основная масса делится между трешка в новострое с 2-3 детьми и двушка в старом фонде с 2 детьми. Вы по доходу выше средней массы, но до особняка не дотягиваете, не говоря уже о мальдивах. Но для девушки в старом фонде на четверых, вы афигеть как зажрались)) хотя 70 на 3 это близко 23000 на человека. А это максимум ресторанчик средней руки, заказы с инсайтов и одна пара ессо в сезон (6000 ботинки), частная стоматология и медицина (1000 грн за прием) уже под большим вопросом.
вкрации• 26 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
Ну 8. Прям так много. Так с кем дочь дружит?
Мова про мільйонерів а не про олігархів мільйардерів йшла.
Мільйонерів чимало навіть серед середнього бізнесу.
МаксХмара• 26 декабря 2022
Ответ дляПлекаю думи
Вот вы прям в точку!
Враньё! Тоже читала эту книгу. И ни хрена не работает с современными подростками это. На мне и моих знакомых опробовано все, и свои предложения по досугу и подминание себя в угоду интересов подростка (на выставку в другой город, высунув язык после работы как дохлая собака- пожалуйста). Но заканчивается все одинаково « мне скучно». Родители как вечные аниматоры и беспрекословные доноры ресурсов. Единственная здравая как по мне мысль там, что надо отстать от подростка и заниматься своей жизнью.
А знаете, что реально работаете? Слово «нет», «не дам», «не считаю это нужным», «сочувствую, но помочь не могу». Это реально отрезвило нагловатого разбалованного подростка.

Гладиолус• 26 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
долларовых миллионеров в Украине можно пересчитать на пальце одной руки? Это шутка?
Гладиолус• 26 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
Ви сплутали мільйонерів з мільярдерами
спальное место• 26 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Так.
С вашим доходом она спокойно может оплатить за себя сувениры и кафе во Львове,не придумывайте
Ашотакоя• 26 декабря 2022
У меня с обеими дочками такая ситуация, но у старшей дочери ее подруги не хвастались богатством поэтому прошло более гладко, но она тоже требовала определенную одежду, забирать на нашей тойоте за углом. А с младшей (12 лет) это кошмар. Только и разговоров что сколько стоит, требования найти более оплачиваемую работу и т.д.
Просто звязда• 26 декабря 2022
Ответ дляМаксХмара
Просто подростком надо честно сказать. Извини, но я миллион заработать не могу, слишком тупая, замуж за олигарха выйти не могу, как видишь на инстамодель не похожа, рисковать не умею трусливая , работать 24/7 не могу голова болит и хвост отваливается, « насосать» не могу, никто не предлагает. Но ты можешь попробовать … и замуж и насосать и рискнуть
Гжегож Бженчишчикевич• 26 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Ну во-первых 70 это далеко не богатство, с 18 лет начать пахать такое себе счастье
А лучше стыдиться отца с матерью? Не алкаши, не наркоманы. Зарабатывают. И дочь вот так
Само_достаточная• 26 декабря 2022
Ответ дляЯ только за!
Согласна с тем, что не только деньгами нужно жить! Тяжело выслушивать претензии от детей,но и им скоро придется понять что’хочу’ далеко не всегда’могу’.
Кофр для ноги• 26 декабря 2022
Ответ дляПросто звязда
Все кто пишет « пусть спа заработает» зачем косить под дурочку?
У подружки ВСЕ заработали родители, а не подружка. Подружка этим всем просто пользуется. И дочка автора так хочет. Да она завидует.
Ви багато знаєте дійсно багатих людей, які все самі заробили і чесним шляхом? Це велика рідкість. Так шо не треба тут.
ПоэтеСССа• 26 декабря 2022
Ответ дляПолтавська галушка
З деякими я дружила, ходила в гості.

Але ж то їхнє життя,їм цього не треба було,їх все влаштовувало .
Гжегож Бженчишчикевич• 26 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Дочь автора неблагодарная
Вот соглашусь с вами. Да
Гжегож Бженчишчикевич• 26 декабря 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Так, з внучкою Ющенко.
Вы решили затмить всех и вся 😂прямо с фамилиями