Мульйонерша• 26 декабря 2022
Ваші діти дружать з дуже заможними дітьми?
Донці 17 років. Ми родина нижче середнього достатку з ЗП 70 + тис грн на двох з чоловіком, коли більше, але не менш 70. Донька дружить з дівчинкою, разом займаються в спорт секції. Там дуже заможня родина. Дівчата сильно зблизилися, разом всюди і завжди. Кожного разу коли їдуть на змагання, вони не сидять з усіма, в них завжди окрема програма, коли вільний день. Батькі дівчинки показують, які вони круті і багаті, що всі двері для тих у кого є гроші відкриті, що зв‘зки творять дива. Ось приїхала зі Львова і знову, обіди та вечері в ресторанах, гуляли. Випало на Різдво, привезла подарунків, сувеніри, за все платили ті батьки. Гроші вони відмовляються брати. Але проблема ще в тому, що після таких кружлянь донька як в депресії, бо ми не такі, ходить замкнута, по декілька днів зі мною може не розмовляти, відходить. Як правило її мало що цікавить, залюбки тількі може розказувати про них і як було класно. Я розумію, що між нами прірва. Але ми все робимо що від нас залежить, багато чого собі відмовляємо, щоб у неї було. Якось натякнула, що батька взагалі соромиться, щоб він там її підвіз чи зустрів, бо я так розумію не відповідаємо ми крітеріям тих, крутих батьків.
Советчица Года• 27 декабря 2022
Ответ дляКарамбулкул
Автор я по собі скажу.
Я відчувала себе щасливою і з гарним достатком.Доки не з’явилася моя сусідка,яка могла витратити в супермаркеті на один чек 15-20 000
Яка розкидалася грошима,подарунками і я поряд почала відчувати себе нищеьрожом хоча заоплатня на сім’ю у нас була вищою за вашу у два рази.Вона подорожувала місяцями скидала фото,вмерли приїздила привозила подарунки запрошувала в ресторани де замовляла на 10000 в більше.Це зруйновано мої стосунки із чоловіком -я перестала цінувати те,що раніше цінувала.Це реально б’є по психіці і стає не цікавим те,що цікавим було,бо ти бачиш що реально є цікавіші речі.Що людина не напрягається має все,а ти в порівняні як не доріс.
цікавий досвід!
не уявляю навіть, як би я реагувала
а які речі цікаівші?
не уявляю навіть, як би я реагувала
а які речі цікаівші?
былоИпрошло• 27 декабря 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Удалено администрацией...
Я так розумію, що 100тис то для вас взагалі за межею фантастики😂
То ви не нулики рахуйте, а краще працюйте, то можливо як вас буде 100тис+ Я розумію, що зараз війна, багато втратили роботу, але кричати, що 70тис то якісь завеликі кошти, вибачте, але смішно.
Кидстаффовка• 27 декабря 2022
Ответ дляСоветчица Года
ну це ж не в кожного 70 тис, а на родину
То всеодно, це хороша зп
L-i-s-a-92af• 27 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
Удалено администрацией...
Прилипало• 27 декабря 2022
Ответ дляспальное место
Меня мама родила в 33 ,и это вождение за руку в оправдание лени и нежелания работать не очень приятны.И проблема не в возрасте,а в самом человеке
Лени? Да я бы лучше на работу ходила. Я в то время на няню не потянула бы.
былоИпрошло• 27 декабря 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Оце ввесь ваш рівень. То у питань немає, людина з таким рівнем дійсно неспроможна заробити більше ніж мінімалка
Ангелочек с рожками• 27 декабря 2022
Ответ дляМульйонерша
Нуу ось бачите, ви мене обсміяли, а багато хтотв темі написав що я жирую
То і моя така думка, жируєте! Ми живемо вчотирьох на 15000 і вважаємо себе середнім класом)
Советчица Года• 27 декабря 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
а ви в курсі шо таке середній клас?
15 тис на родину без додаткових бонусів - це просто печалька