Первоклашка Я• 27 декабря 2022
Порекомендуйте аналоги dr Martens кращої якості
Дуже хочу такі ботинки . Купила Martens. Але вони такі дерев´яні ((( в перший же день натерла жахливо ноги. Можливо є такі ж моделі, але щоб хороші, шкіряні.
Аноним_Русалка• 27 декабря 2022
Ношу вже три роки Мартенси, ніяких проблем, вперше одягла в подорож на НР в Прибалтику, в день по 12 км гуляла, жодних нарікань.
Первоклашка Я
• 27 декабря 2022
Ответ дляАноним_Русалка
Я 3 години походила. З них більшу половину по магазину і в автобусі
Так роздерла п´ятки, що дві ночі спати від болю не могла
В танке• 27 декабря 2022
Ответ дляПервоклашка Я
У меня мартинсы кожа зимние на меху, совсем не натирают. Есть в лаке, вообще не ношу. Пару раз прошлась.
Вообще закосов под мартинсы полно. Зайдите в интертоп.
Аноним_Русалка• 27 декабря 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Значить розмір неправильно підібрали.
Братья Капли• 27 декабря 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Это нормально. У меня 4 пары.
До трех недель привыкаете. А потом понимаете, что лучше ботинок нет
Чукча Мукча• 27 декабря 2022
Я тоже мартинсы не поняла. Ещё и ребенку купила, та же история, дубовые
Корсет_на_шурупах• 27 декабря 2022
Всі мартінси на початку сильно натирають ногу, це таке взуття. Але потім вони сідають по вашій нозі і стають дуже комфортними. В магазинах в Америці навіть радять брати такий розмір, щоб сиділо туго на нозі і попереджають про натирання
Перша на селі• 27 декабря 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Взуття, якіснішого за мартінси, не існує)
Мартінси потрібно правильно розносити.
Вони дійсно перші дні жорсткі, і потрібно розносити їх хоч пару днів на товсті шкарпетки. Потім можна без шкарпеток, але сумнівні місця заклеїти пластирями. Так походити ще пару днів.
Після цього взуття зсередини прийме форму вашої стопи, і носити можна буде хоч на голі ноги.
Знаю, що пишу, бо сама зносила не одну пару мартінсів, і донька так само. Беремо завжди на оф.сайті в Британії, гарантовані оригінали.
Мартінси потрібно правильно розносити.
Сосулька• 27 декабря 2022
Ношу от этого производителя. Не натирали ногу ни разу. Даже в первые дни. И со временем форму вообще не потеряли. Украинский производитель. Есть магазин в Киеве.
Борщец• 27 декабря 2022
тобто Ви купили саме оці, ’веган’? то кожзам, він не сяде по нозі.
в мене було 3 пари мартинсів, всі з лакової шкіри. вона не дуже пластична, тому модель як ваша носилася недошнурованною. зараз ношу ті, що нижче, і це моя сама улюблена пара на зиму. але лише з високими шкарпетками: