Доброго ранку. Дівчата, цікавить чи вкладають зараз під час війни іноземці чи українці що живуть давно закордоном в нерухомість в нашій країні, чи ринок трохи стоїть?
Мизимец• 27 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Тобто квартиру продати нереально?
Дивлячись яку і дивлячись де і Ща яку ціну
Ответ дляспальное место
Навіщо в це вкладати? Який маразм
Чому маразм? Є спокійні містечка
Бритоножка• 27 декабря 2022
Ответ дляМодница 80х
Чому маразм? Є спокійні містечка
Автономні від української економіки в енергетики? Ринок стоїть, буває, звичайно , зрідка купують ті, хто зовсім не має де жити, але не як вкладення на майбутнє , як було раніше , зараз заробітчани перестали витрачати гроші в Україні.
Ответ дляБритоножка
Як думаєете буде тенденція до зниження цін? Бо ціни іноді навідь вищі ніж до війни.
Бритоножка• 27 декабря 2022
Ответ дляМодница 80х
Час покаже, залежить від перебігу війни , поки що ціни тримаються високими , бо люди не готові продавати за безцінь, але в покупці не готові ризикувати грошима .
Кюветчица• 27 декабря 2022
Знакомый сказал, что его друг купил квартиру в Харькове по очень низкой цене, теперь и он ищет...
Ответ дляКюветчица
Ого, там дуже ризиковано. А дуже дешево це скільки приблизно? %0 відсотків від ціни до війни?
Катастрофа• 27 декабря 2022
Ответ дляМозговая пилочка
Тобто квартиру продати нереально?
Очень даже реально
Это для наших советчиц все стоит
Они не знают золотого правила)
Покупай на дне, продавай на пике.
Это для наших советчиц все стоит
Они не знают золотого правила)
Покупай на дне, продавай на пике.
Катастрофа• 27 декабря 2022
Ответ дляМодница 80х
До -40 вылавливают.
бибизяна• 27 декабря 2022
Я свою продала у 2020 і вивезла гроші. Рада що продала, бо щоб розбомбили
.
Яйцеголовая• 27 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Очень даже реально
Это для наших советчиц все стоит
Они не знают золотого правила)
Покупай на дне, продавай на пике.
Это для наших советчиц все стоит
Они не знают золотого правила)
Покупай на дне, продавай на пике.
Сейчас дно или пик?
Без Баяна• 27 декабря 2022
Ответ длябибизяна
.
А ви як вивезли поклали в банк за кордоном? Потрібні були документи з перекладом про походження грошей?
Кюветчица• 27 декабря 2022
Ответ дляМодница 80х
До войны стоила 45 купил за 25
Жертва интернета• 27 декабря 2022
Ответ длябибизяна
.
А мы не успели продать ( не разбомбили, но толку от нее теперь. Приедем продадим за 3 копейки когда война закончится и снова уедем.
Мозговая пилочка• 27 декабря 2022
В нашем доме в центре Киева несколько квартир купили, ремонты делают во всю
Катастрофа• 27 декабря 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Сейчас дно или пик?
Уже от дна начали отталкиваться.
Дно прошли
Ответ дляЖертва интернета
В якому місті у вас квартира? Ви зовсім не розглядаєте там далі жити ?
Ответ дляКюветчица
До войны стоила 45 купил за 25
Да уж, гарна пропозиція. Чи попит все рівно є, чи ваш друг був єдиним претендент?
Жертва интернета• 27 декабря 2022
Ответ дляМодница 80х
Восток Украины