Брюлик в стразах• 27 декабря 2022

Порадьте хірурга у Києві по блефаропластиці

Дякую
Дуболом• 27 декабря 2022
Мацюк. Черга, дорого, але результат вражає

автор Брюлик в стразах • 27 декабря 2022
Ответ дляДуболом
Дякую
БезПаспортаНеПродаю• 27 декабря 2022
І я похвалю Мацюка Юрія Олександровича, саме блефар івін дуже уважний крім того що руки золоті ще й людські риси.
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
💐 Можна його координатор?
Умный хвост• 27 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А можно фото до и после? А то, выглядит, как реклама доктора - сам спросил, сам ответил.
P.s. Вопрос актуальный, не хотелось бы попасть не к тому доктору.
Дуболом• 27 декабря 2022
Ответ дляУмный хвост
У мене робили дві подруги. Фото їх я не виставлятиму, але й сама хочу згодом це зробити. -10 років у кожної зовні
БезПаспортаНеПродаю• 27 декабря 2022
Ответ дляУмный хвост
Мені порадила косметолог, якій я довіряю. Сходіть на консультації по Києву і відчуйте різницю навіть у спілкуванні. Контакти не даватиму, він працює в клініці не сам на себе.

Умный хвост• 27 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Почитала відгуки, наче непогані. В мене складна ситуація, утворюються рубці на шкірі, боюсь, щоб не зробити ще гірше.
БезПаспортаНеПродаю• 27 декабря 2022
Ответ дляУмный хвост
Фото напевне є на сайтах. А себе тут ніколи не виставляла. Після операції сподівалась за 28 днів відпустки, що пройде і на роботі нічого не розповідатиму, але синяки були довше, два місяці приблизно. Але колектив молодий, їм все ок і тату і губи і пірсинг і пластика. Робила взимку, носила окуляри.
Все будет, но потом• 27 декабря 2022
Ответ дляДуболом
А вартість яка?
Дуболом• 27 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
А вартість яка?
Требу уточнювати, бо змінилися з того часу ((