Красавица писяная• сегодня в 07:02

Родич написав чоловіку, що важка контузія

Буде операція, лікування в Києві, ВЛК.
Надіюся це значить що, спишуть?
tala-li• сегодня в 11:07
Ответ дляСумчатая кошка
А он кто?вот порошенко очильнык огромной партии и самой богатой в европе а его сын офицер типа и присягу давал народу а сам спетлял ухылянт
та с порошенко все понятно
а с Ермаком то что?
Кошевым, Пикаловым?

вре_Динка• сегодня в 11:11
Ответ дляСундучок с каникулами
Мого сина повернули.
В 22му списали, а в якому повернули? на основі чого?
Чи списали не в 22му?
автор Красавица писяная • сегодня в 11:33
Ответ дляСільський ансамбль
Слушайте, а каким образом связаны акубаротравма и операция? Что будут оперировать?
Може не все повідомили ( раз дзвонив брат три дні назад, а ранком в вайбер така інфа). Поки не знаю, що це все значить.
Малинка• сегодня в 12:01
Ответ дляКрасавица писяная
Дурне питання...але хвилююся.
не факт
Ума Палата• сегодня в 12:01
Ответ дляСундучок с каникулами
О господи, скрін з його Резерву є? Покажіть
Приїде в чергову відпустку в червні - попрошу
Сільський ансамбль• сегодня в 12:05
Ответ дляКрасавица писяная
Просто, дело в том, что контузии, любой сложности, никак не лечатся оперативно. Разорванная барабанная перепонка от взрыва - да, может быть, какие-то отеки/гематомы - да, а сами контузии - нет. Вам бы, сначала, перед тем, как задавать вопрос про спишут или не спишут после этого, понять бы о чем вообще речь.
Сундучок с каникулами• сегодня в 12:14
Ответ длявре_Динка
Чи списали не в 22му?
Списали у 22.Повернули у 24.Центральна ВЛК відмінила його непридатність.

вре_Динка• сегодня в 12:27
Ответ дляСундучок с каникулами
Коши штрихкод отримував?
Сундучок с каникулами• сегодня в 13:02
Ответ длявре_Динка
Коши штрихкод отримував?
Не отримував.У резерві було Виключено і Невійськовозобов´язаний.Потім змінилось на Військовозобов´язаний,на обліку,в розшуку.
автор Красавица писяная • сегодня в 13:06
Ответ дляСільський ансамбль
Я ж ж нам сала в тексті, що чоловіка дуже хвилює це все, от він ранком: пишуть. Я не впевнена, тому сказала: якщо допоможеш, то може спишуть. Чоловік постійно перебуває в військ частинах але інший рід військ.
Посварилися легенько з ним, що навіть тяжка контузія, то не привід до списання, а він каже, що операція в Києві буде, потім ВЛК...так в повідомленні, ну кажу: тих влк ще буде багато, це нормально. От я по темі бачу, як можуть розвиватися події.
Пургену мне• сегодня в 13:10
Ответ дляБезпринципова
Бо бачила подругу з документами в ТЦК. Оформлювала відстрочку. Комісія в Рівному не списала. Документи направили на Львів. Розгляд сказали їм займе біля 2 років.
В Ровно вообще беспредел какой то. У знакомого в селе парня, практически ослепшего после тяжелого ранения на фронте и списания, бусифицировали((( я просто в ужасе(
Кудряшка Сью• сегодня в 13:24
У военных по 5 контузий и служат
автор Красавица писяная • сегодня в 14:00
Ответ дляКудряшка Сью
У военных по 5 контузий и служат
Я знаю, в нашого близького друга три і обмороження, то в частині працює з паперами. Чогось чоловік вирішив, що його брата під списання. Побачу як далі
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляКрасавица писяная
Все зрозуміло. Просто думала якщо вже операція...то може до інвалідності справа таки дійде... Лише рік після бусифікації...
О, замовна тема. Ключове - качати інформ простір. ’Бусифікація’ - все ясно з вами
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляКрасавица писяная
Військові не користуються вайбером. Тема замовна.